✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

Hoşgelmişsinn , bende izlediğim biz dizi vardı yeni bölümü çıkmış ona göz atıyodum , the walking dea biliyorsundur belkimm
sen napıyosun?
Evet biliyorum walking deadi ama sürekli takip edip izlemedim ilk çıktığı sezon birkaç kere izlemiştim. Şimdi zaten dizi mizi hak getire öğle arasında işyerinde açıp izleyebilirsem izliyorum bişeyler. Sabahtan acil işlerimi hallettim şimdi bi kahve içicem

ohh keyife bakk hatundaki

Ben 2,5 Yıldır buradayım.
Aslen Tokat'lıyım. Çok güzel bir şehir İzmir sanırım başka bir şehir olsaydı bu kadar zamanda alışmam çok zor olurdu.

İzmir' e de hoşgelmişsin o zaman Taaa Tokatlardan gelmişsin iş sebebiyle mi eş sebebiyle mi?

Hikayem biraz uzun hem sevgili hem okul..
Sevgilim izmirde oturuyordu uzaktan 1 yıl ilişkimizi yürüttük ama bu biraz zor oldu bende fedakarlık yaptım ve sınavlara girdim ziraat kazandım geldim şimdi işte 4.yılımıza giriyoruz.Birlikte çalışıyoruz şu anda.Okula da devam ediyorum.
1 hafta öncede nişanım oldu tazecik..Yani eş için burdayım artk
Biraz karısık oldu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…