İzmir'deki Falcılar

kızlar simorg kafe dıye aratın gugılda resımlerını gordum oyle cıkardım bende ınternet sıtesı varmıs...

cranky, sana katılıyorum Tayfun cok berbat bakıyor 3 arkadasımla 1 ay önce gittik hiçbirimize bilemedi bence para tuzagı
ashle bence hiç gitme yinede sen bilirsin

yagmur_yagmur size bilmiş olması cok ilginc ona giden cok kişiden duydum hıcbırı cıkmadı diye sasırdım neyse

cranky, sana katılıyorum Tayfun cok berbat bakıyor 3 arkadasımla 1 ay önce gittik hiçbirimize bilemedi bence para tuzagı
ashle bence hiç gitme yinede sen bilirsin

söylediğin için çok saol canm yaa artık çok iyi olmayan falcılara gitmicem boşuna.faldan çıkınca bazıları insanı enayi gibi hissettiriyo yaa :44:

arkadaslar ben sevdaya gittim kesinlikle bilemedi. belgin derseniz kaderin bu cocuk, aralikta evleneceksiniz dedigi cocuk, aralikta evlendi ama baskasiyla. ama tayfunun dedigi tarihlerde soyledigi seyleri birebir yasadim. bilmiyorum belki enerji meselesi.mesela ayrildigim ve kesinlikle aramaz dedigim eski erkek arkadasim dedigi tarihte aradi. sevgilinle beraber calisacaksiniz dedi. ben baska bi yerde calisiyordum. onunla calismam neredeyse imkansizdi. eski isyerimde hic sorunum yoktu. ama cikacak dedigi sorunlar cikti ve dedigi tarihte beraber calismaya basladik. bana verdigi tarihler ve isimler birebir tutuyor. ben tavsiye ediyorum

kızlar bugün Marala gittim. tarot baktırdım. çok enerjik ve tatlı bir kadın. bugünümü ve eşimle ilgili planlarımızı iyi bildi. beni şaşırttı. gelecekle ilgili söylediği şeylerin hepsinin zamanı var ama bildi yani. işin olacak sen şehirdışına gideceksin dedi. işim olursa gerçekten de şehir dışında olacak. tavsiye ederim.

arkadaşlarrrr bu ara fal baktırmak geliyor çok içimden ama yeni geldiğim için buraya öyle bildiğim bi yer yok var mı öneriniz acaba??? (tercihen alsancak ve karşısı )
bende yeniyim bu sitede geçen gun buca şirinyerde bir falcıya gittim dedıklerını duydukça şok oldum kadın resmen beyın okuyor ve gelecekle ilgılı ne dedıyse vade verdı yavaş yavaş olmaya başladı süperdiiiii

canım maral cafe karşıyaka çarşıda iş bankası sokağına girince ilk ara sokaktan sola dönüyorsun. omeral abla bakıyor. kahve falı 10 tl tarot 20tl

Arkadaşlarr Meral tek favorimm gerçektenn o kadar iyi biliyor kii kaç olay var hiç olmaz dediğim oldu kesin gidin benceeee

kızlar bi arkadaştan öğrendim yeşilyurtta fal bilim merkezi varmış arkadaşım kuzeniyle gitmiş kuzeni baktırmış yıldızname falan herşeyi bilmiş işleri rast gitmiyomuş kızın.demiş evinde odanda kahverengi küçük bi ayı var.onun içini sök ve yak o ayıyı demiş.kız eve gitmiş ayının içini skmüş muska çıkmş bide sarı bi yap sürülmüş galiba domuz yağıymış.yani bukadarınıda bilebiliyosa ben gidicem:) buarada kadını aradım yarın gidicektim.ama kadın şehir dışındaymış 10 gün sonra gelicem dedi off 10 gün geçsinde hemen gidicem sizide bilgilendiririm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…