İzmir'deki Falcılar

kızlar dün sevdaya giittim 4 ten 8 e kadar bekledik nerdeyse kimisi 20 dk kaldı kimisi 5 dk ben girdim çok sevimli bi kadın ve isim verdi direk çook eski sevgilimn ismini söyledi şuan ki kişiyide bildi gibi ama uzun bakmadı bana 13 yaşında aldığım bi nazar varmış hocaya gitmem gerekiyomuş sanırım o yüzden bakamadı bide ocakla şubat ayında murat die biriyle başlıcağımı söledi okumuyorum ama ana sınıfı öğretmeni olucan dedi o h,ç tutmadı ama murat diye bi tanıdığım yok bakalım çıkçakmı gülistanı çok merak ediyorum şimdi

Sizin işiniz olmayabilir fal ve falcılarla ama konu bunun üzerine Evet burası bir paylaşım sitesi ve bu sitede din büyü hoca gibi paylaşımların yapılması yasak

sayın editörüm beni yanlış anlamışsınız daha evvel ki yorumlarıma bakarsanız falcılardan ve bakımlarından bahsettiğimi okuyabilirsiniz.Zira benim gezmediğim falcı yok.Üstelik sakıncası yoksa ben sizin yasak dediklerinize de inanıyorum çünkü yaşadım hepsini üstelik falcıların silahıdır kızım sende nazar var cümlesi........Bende çok iyi tarot kahve falı bakarım yani herkesten çok işim oldu....
Ayrıca hocalarda falcılar gibi bakım yapıyor sadece rahmanları var ..Falcılar ise bir kağıda anlam veremediğiniz şekiller , harfler , rakamlar yazıyorsa hep aynı koltuk sandalye v.b. şeylerin üzerinde bakım yapıyorsa bulundukları ortam pis ise bunlarda 3 harflililerle bakıyor ........ve ben bu koşulda hocaları ağırlıklı olarak tavsiye ederim ..... Zaten var bi falcımda (ben ona hoca diyorum çünkü rahmanları var ) herşeyi biliyo ve bana çözüm üretiyor.mühim olan bu herşey iyilikle olsun .....saygılar

Peki bu falcın nerede... nasıl ulaşırız..

Bu arada biz bugun Fısıltı Cafede Ramazan'a baktırdık.. pek beğenmedik.. hele Tarot hiç baktırmayın çünkü iskambille aynı bakıyor ve 20 alıyor..

evet arkadaşlar ben de yelolaya katılıyorum.
hatta bizden önce iki kız vardı baktıran.
onlarda falın bir noktasına kadar tamamen attığını düşündüler...son anda söylediği bir şeyle kurtardı onların falında. biz de pek memnun kalmadık açıkcası. iskambil 10 tarot ise 20. üstelik kartlar dışında tüm usülü aynı..

ömer ustanın sahibi benim arkadaşım gidip denerim bakalım gerçekten güzel mi.bu akşam bahriyeye gidiyoruz bir arkadaşımla bakalım yarın hemen yazıcam.

Bu arada biz bugun Fısıltı Cafede Ramazan'a baktırdık.. pek beğenmedik.. hele Tarot hiç baktırmayın çünkü iskambille aynı bakıyor ve 20 alıyor..

fısıltıda canan var onu deneyın ben 4 ay önce falan gittim ne dedıyse cogu oldu..hatta bir kac kısıyle daha gıttık onlarında bıldıgını söledıler.orda bide uzun saclı hafıf nonosumsu biri vardı ama o artık yok galıba oda cok ıı bakıo ama adını bilmiorum

evet arkadaşlar dün dediğim falcıya sonunda gittim memnunda kaldım bazı yerlerde olmayacak şeyler söyledi ama genel olarak fena değildi.

slm canım.ya seni falcının tlf alabilirmiyiz? çok merak ettim.gitmek isterim tlf verirsen.şimdiden tşklr

kızlarrrr yenifalcılar gelmiş hayırlı olsunn :))
ben ankaraya geldim bi süreliğine..burdan takip ediorum hepinizi geldiğimde yeni keşfettiklerinizi hemen denicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…