İzmir'deki Falcılar

eski yeri ekmekiçinin sokağı efsun kafeydi,sanırım yeni yeri chickin diye bir restorant var kırçiçeği karşısı onun sokagına efsun 2 açılmış sanırım ama gormedım yenı yeri

************valla ben izmirrdeyim yaşınız kadar falcıya gittim bana uyarsın merakın varsa ama benim esas falcım var iskambile bakıyor ama onun yanına giderken abdest alman lazım herşeyi geleceği biliyor ben bildi ve onu dinlemediğim için çokkkkk pişmanım.Neyse gitmek istersen mail adresime mesaj at gidelim beraber :)

hıımm ewvet aradığım bu olabilir :) özelden mesaj atıyorum şimdi sana.

ama sana mesaj atamıyorum bana özelden mail adresini yada telefonunu verirsen ulaşırım sana.

ayrıca kızlar cuma günü yeni bir falcı deneyeceğim yeşilyurttaymış emel değil ama bakalım hemen yazıcam cuma gunu sonucları :)

missdancecim ne kadar bakıyomuş yeşilyurttaki.ben hatayda oturuyorum bana çok yakın fiyatı uygunsa bende gideyim:) ay inşallah memnun kalırsında bizde gideriz

missdance o yeşilyurttan bana bilgi ver bu ararada bu pasaklı birsen ölmüşmü bilen var mı

ufak tefek,beyaz saçlı ama sarı boyalı..zayıf bir kadın mı ? çünkü katina kahve falı bakmazdı.. sadece tarot ve katina destesi bakar.. birde hiç kendini övdüğünü duymamıştım.. yine de şu enginar cafe tam nerede oralara bir bakayım ben :)) acaba o mu diye..

bende istiyoruuuummm kızlar banada haber verin özelden msj atın lütfen yada ben msn imi gönderiyim özelden.... bu arada bugün şu çok söylenen boncuklu bayrama gittim beş para etmez 6 tl alıyor ama çok acıdım verdiğim paraya..

Boncuklu Bayram'a kahve değil, tarot baktırsaydın keşke..

Boncuklu Bayram'a kahve değil, tarot baktırsaydın keşke..

valla canım ne baktırmam gerektiğini bilmiyordum kahveyle beraber tarot kartlarıyla baktı ama fal gibi değil sanki karakter analizi yapıyor sonra bana sordu hep evlimisin ilişkin varmı diye hayır onları geçtim yaptığı karakter analizinin benle alaksı olsa anlıycam :)) sonuçta kahve de olsa tarot ta olsa fal faldır bişeyler bilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum..

:) biz kesinlikle meral diyoruz kızlarrr amirrezvaniyle:) ondannnn bence merale gidin arkadaşlar sizz dinleyin bizi:)

evet tabii sonucta işi bu, bilmesi lazım..kısmet diyelim ..

ben memnun kalmıştım...
erkek arkadasımı anlatırken, bire bir sevgilimin sözleriyle konusmustu :))

bakalım bizim falcı pek yoğunmuş saahtan yine arayın demiş :) randevu alamadık daha yanii.

bu arada en son gördüğümde pasaklı birsen turp gibiydi :) o pislik içinde ölmediyse bu zamana kadar daha da ölmez zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…