İzmir'deki Falcılar

geçenlerde arkadaşım müjgan cafedeki murata gitmiş adam kızın hayatındaki insanların isimlerini saymış falan:S

geçenlerde arkadaşım müjgan cafedeki murata gitmiş adam kızın hayatındaki insanların isimlerini saymış falan:S

evet murat iyi bende baktırmıştım ama çok kısa bakıyor fazla detaya girmiyor net şeyler söylüyor da çok tatmin etmemişti beni kısa oluşundan dolayı hemen 8-10 dk da bitiriyor..

ayrıcaaa kızlarr uyku sorunu yaşayanlar varmı yarın iş var 7 de kalkıcam çok yoğun bir gün bekliyor beni ve hala uyuyamadım yardıııımmm !!! sorun yaşayanlar varsa geliştirdikleri teknikleri paylaşırlarsa sevinirim :) (özür dilerim alakasız biliyorum)

Rezene çayı...ılık süt falan deneyebilirsin..
Bir de yatakta biraz kitap okumak..iyi gelebilir..

evet murat iyi bende baktırmıştım ama çok kısa bakıyor fazla detaya girmiyor net şeyler söylüyor da çok tatmin etmemişti beni kısa oluşundan dolayı hemen 8-10 dk da bitiriyor..

hadi ya ben de hiç sevmem kısacık falları ama çok merak ettim hiç böyle çat çat isim falan söyleyen bi falcıya denk gelmedim daha:S ne kadara bakıyor murat??

amaaann öyle zaten çat çat isim söyleyen kimse yok gerçektende.ama arayışlara devam tabi :) vazgeçmek yoookkk :)

ya zaten inandğmzdan deil de böyle bi şaşırıosn falan oha nerden bilio ki bu şeklinde insanı etkiliooo ohaoldumsmile ama 3harfliler var ve onlar sürekli aramızdalarmıs yasadıklarımızı biliyorlarmıs..ama gelecegi kimse bilemezmis..o yuzden falcılar genellikle gecmisi tutturup gelecegi bilemiyorlarmıs

ecemi bilmiyorumkismile
bir ara arkadaslarla iyi sarmisti biz ona cok ilginc bi kadin
ama agzindan cikan ölüm felc kaza baska bise dedigi yok
bide garip bi kadin pek gözüm tutmadi acikcasi biraz deli gibi
19 yasinda sevgilisi varmis falan fal arasina onu sokusturuyo onun icin silikon yaptirmis kalkti bana nasil duruyo diye soruyo garip yani tuhaf :))
benle ilgili tek bildigi sey annemin bosanmis oldugu bide bi arkadasin trafik kazasi gecircek demisti o
bence gitmeye degmez 15 dk fal bakiyosa 5 dk genc sevgilisinden bahsediyo
bide arada bi soru sor askim bana , bana soru sor bebegim gec onu baska sor :))
tuhaf bi kadin yani :)

kızlar vatikan falı bakan bi bayan varmış. evinde bakıyomuş. doğduğun andan itibaren olan herşeyi biliyomuş falan. denesek mi acababilmiyorumkismile

kızlar vatikan falı bakan bi bayan varmış. evinde bakıyomuş. doğduğun andan itibaren olan herşeyi biliyomuş falan. denesek mi acababilmiyorumkismile

missdance'ın arkadaşının annesiydi..ben salı gittim...
deneyebilirsin.. 30.-TL. ye bakıyor..

ya arkadaşlar bide karşıyaka daki ravazza kafenin yerini bilen varsa tarif edebilir mi?

Karşıyaka çarşıda Akbank sokağına giriyorsun 50 mt.ilerde sağda...
Gününde değilse sallıyor bilgin olsun..
ve kısa bakıyor...

Ben 2 yıl önce baktırmıştım o zaman daha iyiydi...
Şimdi ticari yaklaşıyor...5 dk.da tamam :))

bu vatikan falını bir arkadaş önerdi telefon numarasını verdi. ismi güzin miş. sizin gittiğiniz kişidemi aynı?

akbank sokağı dediğniz yer neresi? vapurdan inince hemen karşıdaki akbank tanmı bahsediyorsunuz?bilmiyorumkismile

akbank sokağı dediğniz yer neresi? vapurdan inince hemen karşıdaki akbank tanmı bahsediyorsunuz?bilmiyorumkismile

hayır iskelenin karşısındaki işbankası,akbank ileride 200-300 metre yuruyosun çarşıdan dümdüz hemen sağda kalıyor karsısındada mert optik var..

vatikan falı bakan kişi akbank sokagındamıymıs?

ben pazar günü bornovadaki asiye ablaya gittim,bakalım soyledıklerı 1,5ay içinde çıkacak.çok iddiaalı tahminlerde bulundu.olmazsa ben bu falı bilmiyorum derim çekilirim falan dedi :) bakalım cıkcakmı merakla beklıyorum

vatikan falı bakan kişinin adresini bilmiyorum sadece telefon numarası var. ama ismi güzin miş. baktıran oldumu acaba aranızda?

vatikan falı diye bir fal ilk defa duyuyorum.esila bana özelden telini yazabılırmısın acaba? bende bir sitede buldum vatikan falı diye arattım,blogda biri çok memnun oldugunu yazmış,birde alsancaktaymış,1saat kadar sürüyormuş fal,ben denemek istiyorum gitmek isteyen varsa birlikte gidebiliriz kızlaar

canm peki bildimi?hangi cafede ne kadara bakıyor bide ne falı bakıyor:)çok sordum ama fal ihtiyacım var acil birine gitmem lazım :a015:

canm peki bildimi?hangi cafede ne kadara bakıyor bide ne falı bakıyor:)çok sordum ama fal ihtiyacım var acil birine gitmem lazım :a015:

İlk gittiğimde yaz sonuydu ve geç saatte gitmiştim iyi bilememişti.pazar gunu ilk geldiğim gun pek iyi yorumlayamamıştınız sanırım enerjınızın bıttıgı bır zamandı falan dıye basladım cumleme :)) ve daha dıkkatlı ve güzel baktı.Katina denen bir fal bakıyor kahvenin yanında,olağan durumumu çok net bildi,geçmişi şöyle böyle fakat etkılendıgım kısım kariyerini ortaya koyup özel bi durumumla ılgılı 1,5 ay içinde olmazsa bende bu falı biliyorum demem dedi çok iddialı olunca bende hayli bir merak uyandırdı bakalım beklıyorum o 1,5 ayı :)

bornovada küçükparkın girişinden kampanaya doğru yürüyosun,sol tarafta telve cafe,asiye abla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…