İzmir'deki Falcılar

ozamaan sevdaya fal yolu gözüktü demektiiiiiirrrrr :dance: buarada kahvemi baktırayım tarotmu bide ne kadara bakıyo?

ben ve arkadaşlarım sevdanın tarotta başarılı olmadığını düşünüyoruz bence kesinlikle kahve :))

oooooohh bizim için daha iyi vallahhh hem daha hesaplı hem daha güzel bakıyomuş :))))

kızlar ali hakkında söylemek ve sormak istediğim bir şey var aliye baktıranlara aliye ilk gittiğimde tek kelime ile muhteşemdi her şeyi bildi ve dedikleri de günü gününe çıkmıştı ama ikinciye gittiğimde salladı sanki biraz dedikleride çıkmadı acaba bu falcılar ilk baktıkları zamanmı başarılı oluyorlar..aynı şeyi yaşayan varsa yardımcı olsun lütfen :))

kızlaar bu sabah sevdam cafeye gittim.sevda hanıma baktırdım ama hep bana sordu.okuyomusun sevgilin varmı?düşündüğün kişinin adında r veya s varmı m veya n varmı e varmı u veya k varmı falan diye alfebeyi saycak sandım:) sonra olan harflere evet hayr dedim hmm evet aynı kişiden bahsediyoruz dedi isim vermedi hiçbişey bilemedi bana sordu:S ben 2 yıllık okuyorum dedim geçiş yapıcammı dedim kart seçtirdi ben senin yerinde olsam çalışırım dedi akıl verdi.nedense hiç bilemedi çok şaşırdım valla ama herkes çok iyi diyo cinleri vardır diyo anlamadım neden böyle :S

ashle banada aynısı oldu. ben gittiğimde sıra çoktu. bekledim. herkes çok memnun ayrıldı. ağlayanlar oldu. bana gelince aynı senin hesap hiçbişey bilemedi. herşeyi bana sordu. elektrik uymadı heralde bizim

polat cafeyi ve nesli ya da diğer bayanı denemeni tavsiye ediyorum. sevdam cafeyle arasında 2 ya da 3 dükkan ilerde dene bi, haftayada diğer bayanı deniycem ben de

Bide bazı falcılar özellikle erkek falcılar ilk seferde baya biliyo ama sonrasında bişey bilemiyolar.

böyle olunca çok üzülüyorum kimine güzel bakıyorlar kimine hiç birşey tutturamıyorlar çok ilginç ya

ashle banada aynısı oldu. ben gittiğimde sıra çoktu. bekledim. herkes çok memnun ayrıldı. ağlayanlar oldu. bana gelince aynı senin hesap hiçbişey bilemedi. herşeyi bana sordu. elektrik uymadı heralde bizim

canm valla benmde aklıma o geldi ama beni çok sevdi laflarıyla belli etti çünkü elektrik aldığını düşünüyorum ama falda şoka uğradım resmen adanalı sevinç ablanınki bile daha iyiydi okadar diyorum:) delikafadulden

off o kadar mı kötüydü yaa ama bak farkettinmi sen hiç bir falcıdan memnun kalmadın,acaba sende fal bakıyormusun?

missdance ciddimisin???? okulda çok bakıyorum bizim kızlara aileme falan makarasına bakıyorum ama ben senin falına inanıyorum biliyosun diyolar halbuki bal gibi sallıyorum:) ama çok fal bakıyorum.dediğin gibi bişey varmı fal bakana fal bakılmıyomu :S çok merak ettim bak şimdi :S:S

öyle birşeyler duymuştum fal bakan kişilere fal bakamazmış başka falcılar belki sebebi budur.

dün sevdam kafeye gittim bende hep gelecekle ilgili seyler söyledi
bugüne dair tek söyledigi ve bildigi sey ankarayla bi baglantin varmi dedi
evet kardesim orda okuyo dedim
ama cok sasilcak bise degil kac milyon insan var elbet bi tanidik vardir :)

Alsancak du fiestada Ömer çok iyi bakıyor,2tane arkadaşıma çok net herşeyi bildi,bana dediklerininde cogu tuttu diğerlerinin olması için 1-2ay verdi.ama geçmiş,şuanki durum,katsı tarafın dusuncesı herşeyi biliyor.tavsiye ederim.

sevda cafe nerde arkadaşlar yerini ve ücretini sölerseniz sevinirim ben burayı nei gördüm bende falkolik olarak size katılabilir miyim:)

sevda cafe nerde arkadaşlar yerini ve ücretini sölerseniz sevinirim ben burayı nei gördüm bende falkolik olarak size katılabilir miyim:)

hoşgeldin :) sevdam kafe kızlarağasının sağ tarafında kalan kafelerin olduğu dar sokakta ücretide en son gittiğimde 12.50 tl di şu an bilmiyorum ama değiştiğini de sanmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…