İzmir'deki Falcılar

kızlar bu ali hangi kafedeydi?kafenin yeri nerde ?bir de randevu mu alıoruz?
cookiede de sevgi mi vardı?yarın gidiyorum da hangisine gideyim lütfen öneride bulunun kızlar

ali müjgan kafede kıbrıs şehitlerinde ara sokakta sonderece insancıl,yapıcı yorumları insanı rahatlatıyor...tavsiye ederim

selam missdance fısıltıya gidilmesin berbatmış.sevdam cafe nerede.?

sevdam cidden bakıyormuş kızlar öyle fiestaymış cenkmiş bunlar gibi değil kadında gerçekten bişeyler var ciddi anlamda..eyvahedigeldismileçok arkadaşım baktırdı ben hiç fırsat bulamadım..kızlar ağasının oralarda bi yerde..yan sokaklarında..

misssdance arkadaşım bu nesliye sen gittinmi senin referansın önemli çünkü

daha gidemedim ona ama aklımda o da.ben daha önce baktırmıştım polat kafede birine kahveyle beraber iskambil kartlarına bakıyordu ama çok saçmaydı fal şöyleydi,
kadın diyor ki martta ben sende bir kağıt seçip açarken martta ben diyorsun :) ve bunun gibi soruyu kağıda soruyorsun kadında yorumluyor bana anlamsız gelmişti dedikleride çıkmadı zaten fazla atmış :) eğer aynı kadınsa ve yöntem aynıysa değmez diyorum dedikleri gibi 2 kişi bakıyordu ve ikisi de aşağı yukarı aynı yöntemi kullanıyor eğer giderseniz önce b yukarı çıkıp bakın öyle bakıyorsa arkanıza bile bakmadan gidin derim :))

Sevgili missdance, polat cafe deki nesli kahvenin yanında 5-6 adet tarot kartı açıyor kahveyle karışık tarot yani ve dili çok tatlı çok hoş bir bayan bence deneyin derim, oradaki fatma adlı bayanıda mutlaka deniycem. cafe sahipleri de çok şirin insanlar kartvizitlerinde face adresleri var ama burada vermeyim reklama girer. Gitmek isteyen arkadaşlar, fısıltı, sevdam ve polat cafe aynı sıradalar İyi akşamlar herkese

missdance arkadaşım merhaba, yorumların hepsini takip ettim. rica etsem banada özel mesaj atabilirmisin önerilerin konusunda. şimdiden teşekkür ederim...

missdance arkadaşım merhaba, yorumların hepsini takip ettim. rica etsem banada özel mesaj atabilirmisin önerilerin konusunda. şimdiden teşekkür ederim...

burdan da yazabilirim :) sevdam kafeyi denemelisin bence ilk olarak sonrada müjgan kafe ali bey :)

kızlar cevaplarınız için sağolun peki aliye ve sevdaya tarot mu baktıramlıyım kahve mi ??

slm, ben bu sayfaya yeni üye oldum, benimde iyi bakan bi falciya ihtiyacim var izmirde bi kac falciya gittim, karsiyakada bi kac cafeye gittim,aralarinda iyileride vardi ama siz kimleri öneriyorsunuz, iyi birine ihtiyacim var, sevdamda sevda varmis diye okudum, nasil bakiyo ve tam olarak nerde, ben izmire yerleseli fazla olmadi, simdiden herkese tesekkür ediyorum

kızlarr bugün gülistana baktırdım memnun kaldım.sevdam cafeyi çok merak ettim herkes çok beğenmiş:S bi kaç kere gittim ama hep aşırı sıra olduğu için baktıramadan geri döndüm ama merak ettim sevdamı. hem gülistana hemde sevdama baktıran birisi hangisi iyi olduğunu söyleyebilirmi?daha bugün baktırdım eğer sevdam gülistandan iyiyse ona gideyim yarın öbür gün falan.yoksa boşa para vermiyim hergün falmı olur:))) missdance buarada seninde yorumunu bekliyorum ikisinede baktırmıştın:)

kızlar cevaplarınız için sağolun peki aliye ve sevdaya tarot mu baktıramlıyım kahve mi ??

canım valla ali kahvenin yanında tarot iskambil kartlarıyla destekli bakıyor.ama tarotta daha kapsamlı bakıyor.ben genelde aliye kahve baktırıyorum çokta memnun kalıyorum aynı sürede bakıyo nerdeyse tarotla.

ya gülistan gerçekten yi bakıyor ama geleceğe dair dedikleri çıkmadı sevda ya daha yeni gittim bakalım neler olacak.ama ikiside aynı ayarda bence bilme konusunda çok başarılılar.sevdam kafe denenmeli bence :)

sevda ablaya gitmesemde şu anda söylediklerinin çıktığını söyleyebilirim bana 41.ya da 45. gün olucak demişti olduğunda aldığım nota bi baktım gerçekten 41.gündü şaşırmıştım.. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…