İzmir'deki Falcılar

:kedi::sm_cool:slm ben ben geldim fal seven biri olarak aranızda olmak ii gelecek ne güzel birbirinizi yönlendirip bilgilendiriyorsunuz bende burada ismi geçen bir kaç ismi denemiştim ama iyi diyebilecegim birini bulamadım henüz tavsiyelerinizi dikkatle takip ediyorum kib ii geceler

iyi geceler arkadaşlar son zamanlarda 2 kere falcıya gittim ve ikisindede hüsrana uğradım ve kapanısı yapıp uzun bi süre fal baktırmayı düşünmüyorum 8 ay kadar filan o yuzden iyi bir yere gitmek istiyorum sevdam cafeyi merak ettim son yazdıklarınızda eğer gidecek arkadaşlar warsa beraber gidebiliriz.benim arkadaşlarımın pek falcılarla arası yoktur tek de gitmiyim diyorum : )

dün sevdam kafeye gittim.................inanılmaz kalabalıktı................genel anlamda menun ayrıldım............bekleyenlerin çoğu daha önceden gelmiş yada iyi referanslarla gelenlerdi........ya erken gidilmeli yada sabırla beklenmeli diyorum.......................herkese selamlar

yok ben sevdam kafeye hiç gitmedim bir ara gitmeye niyetlendim ama bir arkadaşım tavsiye etmemişti ondan gitmedim.ama burda sizin yorumlarınızı görünce acaba denesemmi diyorum.fırsat bulup gidemiyorum bir türlü :) sen nasıl beğendin mi?

ben sadece kahveye baktırdım. aynı anda 5-6 kart tarottan çektirerrek yorum yapıyor
sadece tarot olursa daha uzun sürüyormuş
yakın geçmişimi olduğu gibi bildi. önümüzdeki günlerde olası pek muhtemel olan şeyide bildi. uzun vadeli isim verrek birşeylerde söyledi.sakin zamanda sevda hanımında sakin bir anında mesela sabah 9,30 da başlıyormuş. daha iyi ve sağlıklı yorumlar alabilirsin
normal saatlerde gerçekten çok kalabalık oluyor. bukadar kalabalık bir yer görmemiştim.
daha öncedende randevu alınmıyor.telefonunu istersen veririm.

ben sadece kahveye baktırdım. aynı anda 5-6 kart tarottan çektirerrek yorum yapıyor
sadece tarot olursa daha uzun sürüyormuş
yakın geçmişimi olduğu gibi bildi. önümüzdeki günlerde olası pek muhtemel olan şeyide bildi. uzun vadeli isim verrek birşeylerde söyledi.sakin zamanda sevda hanımında sakin bir anında mesela sabah 9,30 da başlıyormuş. daha iyi ve sağlıklı yorumlar alabilirsin
normal saatlerde gerçekten çok kalabalık oluyor. bukadar kalabalık bir yer görmemiştim.
daha öncedende randevu alınmıyor.telefonunu istersen veririm.

ben istesem olurmu canım? bi ara gidicem ama zaman uyduramadım bi türlü.çok okudum burda iyi diyende var memnun olmayanda.bi denemek lazım.şimdiden tşklr a.s.

yok ben sevdam kafeye hiç gitmedim bir ara gitmeye niyetlendim ama bir arkadaşım tavsiye etmemişti ondan gitmedim.ama burda sizin yorumlarınızı görünce acaba denesemmi diyorum.fırsat bulup gidemiyorum bir türlü :) sen nasıl beğendin mi?

Merhaba MissDance buraya yeni üye olmama rağmen falcı yorumlarınızın sıkı takipçisiyim hatta buraya üye olmanın sebebi size yazabilmekti ancak yeni üye oldugum için özel msj atamıyorum. Bir hocadan bahsetmiştiniz, iyi insanlar para için yapmıyorlar demiştiniz. Rica etsem bana bilgilerini msj atabilir misiniz. Gerçekten benim için çok önemli ...

selam kızlar! Sabak sevdam cafeye gittim detaylar birazdan.. :) Bir bilgi paylaşmak istedim öncelikle;
Fırıncı cafedeki gülistana gidicekler için, ben sabah gittim 10 a 10 vardı ama gülistan 11.00 de gelip 11.30 da bakıma başlıyormuş bilginize...
Bende rotayı devdam cafeye gittim hemen 10 da ordaydım ve önümde 12 kişi vardı :O yuhh dedim ama inat ettim bekledim 12,30 da sıra geldi bana... ama gerçekten değermiş çok memnun kaldım! Ciddi tavsiye ediyorum ama kesinlikle erken gitmek gerekiyo yani resmen 9 da orada olup kahveni içip beklemen lasım! 9.30 da başlıyor bakıma sevda hanım. ben çıkarken sıra 25 lere uzanmıştı çok kalabalk oluyor öğleden sonra... Şimdilik bu kadar hepinize mutlu günler...

selam kızlar! Sabak sevdam cafeye gittim detaylar birazdan.. :) Bir bilgi paylaşmak istedim öncelikle;
Fırıncı cafedeki gülistana gidicekler için, ben sabah gittim 10 a 10 vardı ama gülistan 11.00 de gelip 11.30 da bakıma başlıyormuş bilginize...
Bende rotayı devdam cafeye gittim hemen 10 da ordaydım ve önümde 12 kişi vardı :O yuhh dedim ama inat ettim bekledim 12,30 da sıra geldi bana... ama gerçekten değermiş çok memnun kaldım! Ciddi tavsiye ediyorum ama kesinlikle erken gitmek gerekiyo yani resmen 9 da orada olup kahveni içip beklemen lasım! 9.30 da başlıyor bakıma sevda hanım. ben çıkarken sıra 25 lere uzanmıştı çok kalabalk oluyor öğleden sonra... Şimdilik bu kadar hepinize mutlu günler...

ayyy derhal gitmeliyim kaca bakiyodu birde onu ögrenebilirmiyim malum hala annemin eline bakiyoz :gitme:

herkese selam,bugun sevdam kafeyi denedim memnun kaldım :) genel olarak bildi gidin derim bende.12,5 a bakıyor.

merhaba arkadaşlar, ben bahsi geçen nesliye gittim bugün, 10 10.30 gibi oradaydım. bu bahsi geçen sevdam kafe ile arası 2 dükkan galiba, polat cafe de, ama her kim tavsiye ettiyse teşekkür ederim gerçekten bakım yaptırdığım kişilerin içinde en iyisi desem doğru olur gerçekten.geçmişten doğru bilgileri verdi ama en önemlisi gelecekle ilgili güzel şeyler söyledi inşallah çıkar da tekrar giderim. ama bu arada kızın biri dün fal baktırmış diğer falcıya ismi fatmaydı sanırım kıza evlenmek istediğin kişiyi rüyanda görmek istermisin demiş oda evet demiş tabii. ve kız dün gece gerçekten rüyasında görmüş evleneceği kişiyi bugün tekrar gelmiş aynı kişiye fal baktırmaya hayret ettim inanın.paylaşmak istedim sadece

Arkadaşlar merhaba;esila_denizz
Papatya
Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: Eğitimci
Yaşadığınız Yer: İzmir

Genel Bilgiler
Son Aktivite: Bugün 00:46
Giriş tarihi: 27-09-2010
VE NE HAYRETTİR Kİ TEK MESAJI VAR O DA Konuyu Başlatan esila_denizz
ya ben nesli ye gitttim hiç bişey bilemedi:KK43:

DİKKATİNİZE SUNUYORUM İnsanların emeği ve ekmeğiyle oynamayın çok ayıp. + sözümün arkasındayım bence çok iyi, esila_denizz her kimsin bilmiyorum ama NESLİ Yİ KARALAMAK ADINA YAPTIĞIN ÇOK ÇİRKİN VE ÇOK AYIP yakışmıyor sana, BAKALIM BU ARKADAŞ YARIN KİMİ ÖVÜP GÖKLERE ÇIKARACAK HEP BİRLİKTE GÖRÜCEZ.

X