İzmir'deki Falcılar

evet bende inanmıyorum ve en iyisi zamana bırakmak...falcılara gitmek bi nebze eğlence muhabbet : )

Minikprenses sana bir sorum olacak.
Emel Hanım ın sana sarsıcı seyler soyledıgını soylemıssın ya, gecen zaman icinde dedikleri gerceklesti mi
Sevgiler

serpilinde bana söyledikleri çıkmadı bir arkadaşımıda götürmüştüm onunkilerde çıkmadı.güncel olayları bilmesi fena değil ama gelecek hiçbirinde yok maalesef :)

Kızlar dün sevdam cafe sevda hanım'a baktırdım fal cidden çok begendım dedikleri kadar varmış yorgun ve bitkin olmasına rağmen harika baktı en son bizi aldı. orada çalışan adama yalvar yakar dil döktük artık sizi alamayız önunuzde 14 kişi var dedi ama ne eettik sonunda becerdık.
gelelim falıma yani size harf değil direk isim söylüyor diyebilirim çok ciddiyim bukadarını görmedim ben.. bir çok şeyimi bildi çıktığımda ağzım kulaklarımdaydı güzel şeyler söyledi .
gidin deneyin derim ama size tavsiyem geç saatlerede kalmayın bizim gibi oradan cıktıgımda saat 9du..

adanalı sevince bende gittim geçen hafta içinde tek kelime ile berbat bizim evde baktıımız geyik fallar gibi çok amatör bakıyor,aynen verdiğim paraya çok acıdım bende kimseye tavsiye etmiyorum kimse gitmesin..

adanalı sevince bende gittim geçen hafta içinde tek kelime ile berbat bizim evde baktıımız geyik fallar gibi çok amatör bakıyor,aynen verdiğim paraya çok acıdım bende kimseye tavsiye etmiyorum kimse gitmesin..
evet aynen öyle yanii o verilen paralara yazık diyorum ne kolaymış faldan iki laf atıp para kazanmak ya amirrezvani sana sadece sevda hanımı öneriyorum birde sen git görde ondan sonra yorum yapalım dediğim kadar varmı yok mu? onu gör birde

canım sevda ablayı ilk deneyip yazan bendim zaten geçen ay gittim en son ama bana sende cin yaklaşımı falan var diyince korktum ben gitmedim bi daha ama falıyla yorumuyla o pozitifliiyle beni rahatlatan ender falcılardan biridir..bir de herkes ii deil demesine rağmen meral iyi geliyor bana dedikleride çıkıyor bir bir en son olması kesin bir iş vardı olmıcak seda hiç uraşma dedi ama kesin olucak dedim hayır olucak son anda olmıycak dedi ve gerçekten iş kesinleşti ama son anda olmadı..

geçen sayfada çooookkk yazılmış kimmiş bu nesli bi tarif ederseniz kafenin tam yerini ne kadara bakıyor hangi günler ve saatlerde boş oluyor?

canım zaten sevda hanım üst varlıklerla bakıyor zaten onlardan destek alarak böyle güzel bakıyor yoksa nasıl bakardı ki? yani sende cin yaklaşımı var demesine korkmamalısın kötü bişey yok ben ilk kez gittim kendisine ama iyi şeyler dedi ama ben böyle o tarih ve isimlerin hayatıma gelecegını düşündükçe bekledikçe büyüsü bozulacak gibi gelıyor ya meral hanımıda merak ettim ama daha yenı baktırdım gitmem karışır cunkü denılenler 3 ay snra falan belki

yaa ben çok merak ettim ayrıca bu polat kafedeki nesli hanımı!! kımse pişman olmamış hımm üst varlıklarla bakıyor demekki vayy be iyimiş çok kalabalıktır ama .. birde bilen var mı? fal baktırdıktan sonra 2, falı baktırmak için aradan nekadar zaman geçmiş olmalı?? bunada gitmem lazım benım :)

kızlar yaa haddim değil belki ama tartışmayın lütfen biz bunu yapıyoruz fal baktırmayı seviyoruz topluluk olarak :) reklam olsada olmasa da merak edip gidicez sonuçta bende sevdayı çok övmüştüm ama sonra dediklerini de yazdım hatta gitmiycem diyede yazdım,merali de övdüm kimse beğenmemiş ama bana söledikleri çıkıyor elektrikle alakalı bi durum fal baktırdıktan sonra o heyecanla yazıyoruz buraya bence o kadar.. :)

selam kızlar hararet gelmiş sayfamıza :) nesli ve fatoş ilgimi çekti bu hafta içi gidip dener yazarım size hiiiççç canınızı sıkmayın siz :) fal kobayı olaraktan bende gidip bi bakayım bakalım ne işmiş :) zaten ne zamandır fal baktırdıgımda yok.herkes iyidir umarım çok çok öpüyorum sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…