İzmir'deki Falcılar

Merhaba,

Ceylin 90 adli kisi 26.09.2010 da profil hesabi acmis ve tek mesajini bu sitede bu foruma atmis.

Ondan hemen 10 dakika once, Belen35 mesaj atmis. Bu kisi de profilini 26.09.2010 da acmis.

Ondan once mesaj atan minik 1982 de profilini 19/09/ 2010 da acmis.

3 de ayni kisiyi ovmus. Sakin bu tuzaga dusmeyin. BU kandirmaca resmen.

Merhaba,

Ceylin 90 adli kisi 26.09.2010 da profil hesabi acmis ve tek mesajini bu sitede bu foruma atmis.

Ondan hemen 10 dakika once, Belen35 mesaj atmis. Bu kisi de profilini 26.09.2010 da acmis.

Merhaba Serpil Hanim,
Bu bilgiyi bizle paylasirsaniz daha saglikli cozum uretebiliriz ki sizin mesajinizi gormeden zaten sistem bize uyari verdi bu kisiyi silmistik.

Yalniz cok guldum olana buradan kisiler hakkinda bilgileri topla, hop X ben gidecegim desin buradaki mesajlarina bak o kisi hakkinda yorum yapta yap. Ben bu ise mi girsem ki. Mail adresinizi verin size fal bakayim : ))))) mail adresinden uyeligini bul konulara yazdigi mesajlara bak falda dokturde doktur ....

Bunlar aek olarak BU KANDIRMACA RESMEN demissiniz. Falcilardan ne bekliyorsunuz ki ? Eglence ise eyvallah ama bu saplanti haline gelirse vay vay vay ...

Merhaba,

ilahi serpil hafiye gibisin vallaha tebrik ettim :) iyiki okumadan gitmemişim forumu.süpersin süper :lepi:

Selamlsr herkese=) ne zamandır girmiyorum en son bi durulmuştu, hareketlenmişiz yine bayaa... güsel güsel:=) c.tesi sevdam cafeye gittim 23 kişi vardı sırada baktıramadım =S ondan sonra alsancak'ta birini tavsiye etmişlerdi e hadi bari boş dönmüyelimdiye gittik.

Endülüs fasıl rest. tam karşısındaki kafede arap bi kız var o bakıo adı hacermiş. Neyse tamamen fiyasko aklınızda olsun biri tavsiye ederse fln gitmeyin paranıza yazık.

Benim sormak istediiğim 1- şu karşıyaka Ravazza cafe nerde kim bakıo? kaça?
2- bide yanılmıyorsam maral mı meral mi vardı? O nerde tarif eder misiniz
Şimdiden teşekkürler Can'lar.

ravazza kafe çarşıda akbank sokağına girdikten sonra yaklaşık 50 metre sağ tarafta gitmeni tavsiye ederim.
ama maral kafe meral hanım fiyasko bence..........sen bilirsin.

narlıderede kendısıı ben 2 senedır gıtmedım ama hala calısıyor mumerak ettımm,Senol hoca adı ustunde hoca ole cafelerdekılerden degıll

missdance selam;

ilk 40 sayfasını okudum forumların:)

neyseki bugünde online mışsın.ben özelden mesaj atamıyorum.vatikan falı ile ilgileniyoruz arkadaslarla.

ayrıca samyeli cafe ve yeşilyurt emel varmış özet olarak ilk 40 sayfada onun dışında onerebileceğin bi yer var mı?:KK1:

ya aslında öneride bulunmuyorum artık ben bana iyi olan başkasına olmuyor mesela.o yüzden blog sayfamdan birini seçip gidebilirsin tek gitme diyeceğim kişi pasklı birsen olur :)

ben ravazza cafe tavsiye etmiyorum.kısa sürede çok kişiye bakıyor.sinirleniyor.elektrik tutmazsa doğru düzgün bakmıyor.işimi evimi ailemi tarif etti ama 2 yıl once gittim soylediği hiç bir şey çıkmadı benim gibi 3 arkadasım daha gidiyordu hepimiz bıraktık.:smiley-cool:

missdance evet pasaklı iyi değilmiş zaten.şimdi kızlarağasında bir yer bulduk ona gidicez.fısıltı cafe duydun mu?

Ben de eskiden karşıyaka'da tülin'e çok giderdim. ilk başlarda çok iyi bakar gerçekten. ama sonra müdavimi olursanız başarısı gitgide düşüyor bence. bir de psikolojiniz bozukken kesinlikle gitmeyin. ben oraya gittiğimde moralim iyiyken hep iyi şeyler, bozukken de hep kötü şeyler söylerdi. en son gittiğimde de "yok onu söylemesin noluuur" diye kafamdan geçen ne varsa onları saydı resmen. bi daha da gitmedim. ama hiç gitmedinizse gidip denenebilir.

alsancakta müjgan kafedeki murat da, ali de iyi bence. murat kısa bakar ama iyi bakar. kahve falı baktıracaksanız kahveyi için ama fincanı kapatmadan açık bırakarak yanına gidin. ali daha uzun bakar. o da iyi.

bi ara kafe kaffa (alsancak) adem diye genç bi çocuk vardı. gerçekten çok çok iyiydi ama sende büyü var falan diyince soğudum. sonra da zaten ordan ayrıldı kemeraltında bi yerde çalışacağını söylemişti. şimdi nerde bilmiyorum.

bence birini çok beğensen bile öyle sık sık gitmeyeceksin, sonra yorumlar saçmalaşmaya başlıyo. arada gidin ki ağırlığınız olsun :smiley-cool:

kızlaaaarrr nesliye giden oldumu? deneyen varsa bi yazsın merak içersindeyim gidicem gidemiyorum yoruldum artık valla para vermekten :)

X