İzmir'deki Falcılar

umarım çıkar ama bana ait çok çok özel olayları bildi. ayrıca 23-24 yaşlarında esmer (çikolata renkli) bir bayandı.

teni açık biri değil yanık tenli olabilir ama saçları siyah ya da çok koyu değil kumral olarak olarak hatırlıyorum.Evet Gülistan geçmiş ve şimdiki durumu çok iyi biliyor benle ilgli de özel doğru şeyler söyledi ama gelecekle ilgili olmayacagını bir iki defa altını çize çize söylediği bir durum 3 ay sonra gümbür gümbür oldu .Bu konuyu Sevda bildi Gülistan ıskaladı.Şimdi söylediği diğer şeyler çıkıcak mı diye bekliyorum bakalım??

Gülistan'a gidipte çok memnun kalan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?Özellikle kek,dert ve ashle sizden giden oldu mu :) Ona göre hemen denemeyi düşünüyorum :KK9: Ne kadara baktığı konusunda net bir bilgi verende göremedim...

Kızlar en son emele gitmiştim ama pek tatmin olamadım sanırım ki yine falım geldii :) kime gitsem ki. Esanscım sana sevda'nın söyledikleri verdiği tarihte mi çıktı ? gülistanı bulamam sanırım be gittiğimde.. sevdaya gidebilirim yine gerçi söylediği tarihler gelmedi daha ama .

Bi süre önce çook önemli bir olay yaşadım.Bu olayı kimler gördü kimler es geçti paylaşma zamanı.
AYLİN :4 yıl önce benim hiç aklımda yokken , böyle birşeyi merak etmemişken kendiliğinden söyleyiverdi bu olayı.İnanmadım ,yanlış görmüştür karıştırmıştır dedim ama haklı çıktı.(bu arada aradığım kişi Aynur değil Aylinmiş)
BELGİN : 3 yıl önce gittiğimde bu olaydan bahsetmedi ama 2 yıl önce yine ben konusunu açıp soru sormamışken kendiliğinden pattadanak 2010-2011 böyle bir olay olacak dedi.Çok inanmak istemedim ama haklı çıktı.
SEVDA :Kışın bana fal baktı ve yine konuyu ben açmamış ya da bu konuda soru sormamışken kendiliğinden böyle bir olay olucak dedi.Karşı çıktım.Çünkü olaylar Aynur ,Belgin ve Sevda nın öngördüğü gibi değil başka bir yönde ilerliyordu.Sevda 'bekle gör 7-8 ay içinde ortaya çıkar bu durum' dedi.8 ay içinde değil ama tam 3 ay sonra dediği oldu.
GÜLİSTAN : O gün Sevda'nın bu olay konusundaki ısrarı kafamı karıştırdığı için aynı gün Gülistan 'a gittim bakalım aynı şeyleri mi söyleyecek diye.Gülizar'ın bu olayı kendiliğinden söylemesini bekledim bahsetmeyince kendim sordum 'böyle bir olay var mı ya da bu konuda birşeyler görebiliyor musun ?'diye kafasını iki yana sallayarak böyle bir durumun olmayacağını söyledi tekrar aynı konuda benzer bi soru sordum .Yine kafasını sallayarak iki yana 'yok , hayır ,yok böyle birşey böyle bir olay görmüyorum' dedi.Çok ciddi bir olayı bilemedi.
AYNI OLAYI BELLİ BELİRSİZ GÖRENLER YA DA SÖYLEYENLER :Yeliz , Nergiz , Ferda ,Burcu,Resmiye,Çilek,Fatoş
AYNI OLAYI HİÇ GÖRMEYENLER :Batu,
Tülin .Müjgan,Maral ,Canan,Ramazan,Ali,Murat,Boncuklu,Asiye,Nur,Gül ,Ülker,Sema,Ömer,Sevgi,Emre,Yıldız,Hülya,
AYNI OLAYI Bİ GÖRÜP Bİ GÖRMEYENLER :Hacer, Selda ,Firdevs

Bi ara bu olayda hedeften vurup diğer olaylarda ve arkadaşlarımın durumlarını tutturamayanlardan bahsederim.Yani bu fal işi düz bir cetvel gibi gitmiyo anlıycanız

Son düzenleme:
Esanscım bu aylin dediğin kişi orta boylu balık etli güzel bi hatunmu? 4 yıl önce falan cafe cookie ve cafe kaffada çalışıyodu bu aylin o aylinmiki?

Bi süre önce çook önemli bir olay yaşadım.Bu olayı kimler gördü kimler es geçti paylaşma zamanı.
AYLİN :4 yıl önce benim hiç aklımda yokken , böyle birşeyi merak etmemişken kendiliğinden söyleyiverdi bu olayı.İnanmadım ,yanlış görmüştür karıştırmıştır dedim ama haklı çıktı.(bu arada aradığım kişi Aynur değil Aylinmiş)
BELGİN : 3 yıl önce gittiğimde bu olaydan bahsetmedi ama 2 yıl önce yine ben konusunu açıp soru sormamışken kendiliğinden pattadanak 2010-2011 böyle bir olay olacak dedi.Çok inanmak istemedim ama haklı çıktı.
SEVDA :Kışın bana fal baktı ve yine konuyu ben açmamış ya da bu konuda soru sormamışken kendiliğinden böyle bir olay olucak dedi.Karşı çıktım.Çünkü olaylar Aynur ,Belgin ve Sevda nın öngördüğü gibi değil başka bir yönde ilerliyordu.Sevda 'bekle gör 7-8 ay içinde ortaya çıkar bu durum' dedi.8 ay içinde değil ama tam 3 ay sonra dediği oldu.
GÜLİSTAN : O gün Sevda'nın bu olay konusundaki ısrarı kafamı karıştırdığı için aynı gün Gülistan 'a gittim bakalım aynı şeyleri mi söyleyecek diye.Gülizar'ın bu olayı kendiliğinden söylemesini bekledim bahsetmeyince kendim sordum 'böyle bir olay var mı ya da bu konuda birşeyler görebiliyor musun ?'diye kafasını iki yana sallayarak böyle bir durumun olmayacağını söyledi tekrar aynı konuda benzer bi soru sordum .Yine kafasını sallayarak iki yana 'yok , hayır ,yok böyle birşey böyle bir olay görmüyorum' dedi.Çok ciddi bir olayı bilemedi.
AYNI OLAYI BELLİ BELİRSİZ GÖRENLER YA DA SÖYLEYENLER :Yeliz , Nergiz , Ferda ,Burcu,Resmiye,Çilek,Fatoş
AYNI OLAYI HİÇ GÖRMEYENLER :Batu,
Tülin .Müjgan,Maral ,Canan,Ramazan,Ali,Murat,Boncuklu,Asiye,Nur,Gül ,Ülker,Sema,Ömer,Sevgi,Emre,Yıldız,Hülya,
AYNI OLAYI Bİ GÖRÜP Bİ GÖRMEYENLER :Hacer, Selda ,Firdevs

Bi ara bu olayda hedeften vurup diğer olaylarda ve arkadaşlarımın durumlarını tutturamayanlardan bahsederim.Yani bu fal işi düz bir cetvel gibi gitmiyo anlıycanız

aylin yada aynur kim?söylediğin isimlerin birçoğunu tanımıyorum bile.bende kendimi çok falcıya gidiyorum sanıyosum.esans eline su dökemem:KK37:

Esanscım bu aylin dediğin kişi orta boylu balık etli güzel bi hatunmu? 4 yıl önce falan cafe cookie ve cafe kaffada çalışıyodu bu aylin o aylinmiki?

Ashlecim , evvett ! bu Aylin kişisi orta boylu, balık etli güzel bi kadın . Açık tenliydi , koyu uzunca saçları vardı .4yıl önce cookie de değl ama kaffada çalışırken görmştüm.Sen sonra rastladın mı ona baska biyerlerde ?

aylin yada aynur kim?söylediğin isimlerin birçoğunu tanımıyorum bile.bende kendimi çok falcıya gidiyorum sanıyosum.esans eline su dökemem:KK37:

Aynı anda 8 iş yapmaya kalktığımda bende kayış kopuyo bazen . Aylin'e Aynur , Gülistan 'a Gülizar diyebiliyorum :KK17: Aynur diye tanıdığm bi falcı yok Aylin var canım .

selam kızlar.bugun gaza geldim 2 kere fal baktırdım:) önce telve cafeye gittim,selime baktırdım sanırım bu şık kafedeki tipti renkli gözlü gay:) kahve falı baktırdım ama acayip hızlı konuşuyor 5 dk falan sürdü sürmedi yani...Söyledikleri genel olarak isabetliydi ama dediğim gibi noldugunu anlamadan bitti:)ama çok tatlı biri selim.kahve falı 10 tl.öylesine bi gidilebilir.

Sonra merkez tarafında bi yere gittim,cafenin adını bilmiyorum ama kuytu köşede kalmış.Ooze'un bi arka sokagındaydı.Orda Nurten die bir kadın vardı ona tarot baktırdım.4yıl önce küçük parkta mesken cafe diye bir yer vardı orda fal baktırmıştım.o zamanlar oradaymış.beni görünce garip bir şekilde tanıdı:)) Söyledikleri genel olarak doğruydu çok tatlı bir kadın pozitif enerjiyle dolu:)uzun uzun da bakıyor.Bence bir deneyin derim.3-4 çeşit tarot kartı var hepsini sırayla kullanıp bakıyor.Ben memnun kaldm.

tarih verdi nurten hanım,yeni ayrıldıgım erkek arkadaşımın isminin 3 harfini söyledi ztn 4 harfli adı:)

Aynı anda 8 iş yapmaya kalktığımda bende kayış kopuyo bazen . Aylin'e Aynur , Gülistan 'a Gülizar diyebiliyorum :KK17: Aynur diye tanıdığm bi falcı yok Aylin var canım .

tatlım aylin cidden işinde çokk iyiydi ya.öyle bişey söylüyoduki pat diye kalıyodum şaşırıyodum.aylinle bi arkadaşımın arası çok iyiydi faldan tanışmışlardı kaffadan ayrılınca arkadaşım söylemişti aylin bu fal işini bırakmış artık.eşinin işyerinde(ayakkabı işi) ona yardım ediyormuş.şuan ne yapıyor hiç bilmiyorum

tarih verdi nurten hanım,yeni ayrıldıgım erkek arkadaşımın isminin 3 harfini söyledi ztn 4 harfli adı:)

canım bu nurten hanım kilolu,böyle kalın zincir takan,kısa saçlı,sigara içen bi kadın dimi?meskendeyken ben gitmiştim ona.eğer oysa evet bazı şeyleri biliyo.ama bana olacak dediği şeyler olmadı.bir de telvede ki selim kim ya:KK37:daha geçen gün orda arkadaşım ilknura baktırdı erkek falcı görmedik biz,yeni mi gelmiş bu arkadaş?
ama kızların bahsettiği aylin iyiymiş demek.acep bu işlere geri dönmüşmüdür ki?

canım bu nurten hanım kilolu,böyle kalın zincir takan,kısa saçlı,sigara içen bi kadın dimi?meskendeyken ben gitmiştim ona.eğer oysa evet bazı şeyleri biliyo.ama bana olacak dediği şeyler olmadı.bir de telvede ki selim kim ya:KK37:daha geçen gün orda arkadaşım ilknura baktırdı erkek falcı görmedik biz,yeni mi gelmiş bu arkadaş?
ama kızların bahsettiği aylin iyiymiş demek.acep bu işlere geri dönmüşmüdür ki?

evett kısa saçlı,eline zincir dolamştı garip bir şekilde:) koca koca gözleri.yaa zaten bana dedikleri de pek olacak şeyler değil ama fal uzun falan sürdü iyi geldi hep iyi şeyler söylüyor bi de insan kendini iyi hissediyor:)

Selim yeni gelmiş herhalde ben de ilk defa gördümm ama acayp kısa falı yaa

evett kısa saçlı,eline zincir dolamştı garip bir şekilde:) koca koca gözleri.yaa zaten bana dedikleri de pek olacak şeyler değil ama fal uzun falan sürdü iyi geldi hep iyi şeyler söylüyor bi de insan kendini iyi hissediyor:)

Selim yeni gelmiş herhalde ben de ilk defa gördümm ama acayp kısa falı yaa

evet falı uzun sürüyo.zaten beni de bu tarafı tatmin etmişti.ama dedikleri olmadı ya.aman neyse güzelim hakkımızda hayırlısı.....

X