İzmir'deki Falcılar

tarih verdi nurten hanım,yeni ayrıldıgım erkek arkadaşımın isminin 3 harfini söyledi ztn 4 harfli adı:)

Bu kısa saçlı Nurten'i ben de tanıyorum.3 yıl önce Alsancaktaki kafelerden birinde 2 ay kadar çalıştı sonra gitti ya da gönderildi.Arkadaşım bulmuş söylediklerinden çok memnun kalmıştı.Daha önce Bornova da mesken kafede çalıştğını söylemiş.O anki durumlarla ilgili ufak tefek şeyleri bilir ,İnsanları da güzel tarif eder harf verir ,amma gel gelelim gelecek için senin olmasını istediğin ,hayal ettiğin ,seni mutlu edecek şeyleri söyler sana . 2.gidişimde bi anormallik , fazlasıyla gerçek dışılık olduğunu anladım ve gitmedim bi daha .Arkadaşım ona bir süre devam etti ama sonra o da gördü ki gelecek için anlattıkları fosss :KK43:(

Son düzenleme:
Bu kısa saçlı Nurten'i ben de tanıyorum.3 yıl önce Alsancaktaki kafelerden birinde 2 ay kadar çalıştı sonra gitti ya da gönderildi.Arkadaşım bulmuş söylediklerinden çok memnun kalmıştı.Daha önce Bornova da mesken kafede çalıştğını söylemiş.O anki durumlarla ilgili ufak tefek şeyleri bilir ,İnsanları da güzel tarif eder harf verir ,amma gel gelelim gelecek için senin olmasını istediğin ,hayal ettiğin ,seni mutlu edecek şeyleri söyler sana . 2.gidişimde bi anormallik , fazlasıyla gerçek dışılık olduğunu anladım ve gitmedim bi daha .Arkadaşım ona bir süre devam etti ama sonra o da gördü ki gelecek için anlattıkları fosss :KK43:(

Evet söyledikleri olacak şeyler değil gerçekten de:KK43:

Bi süre önce çook önemli bir olay yaşadım.Bu olayı kimler gördü kimler es geçti paylaşma zamanı.
AYLİN :4 yıl önce benim hiç aklımda yokken , böyle birşeyi merak etmemişken kendiliğinden söyleyiverdi bu olayı.İnanmadım ,yanlış görmüştür karıştırmıştır dedim ama haklı çıktı.(bu arada aradığım kişi Aynur değil Aylinmiş)
BELGİN : 3 yıl önce gittiğimde bu olaydan bahsetmedi ama 2 yıl önce yine ben konusunu açıp soru sormamışken kendiliğinden pattadanak 2010-2011 böyle bir olay olacak dedi.Çok inanmak istemedim ama haklı çıktı.
SEVDA :Kışın bana fal baktı ve yine konuyu ben açmamış ya da bu konuda soru sormamışken kendiliğinden böyle bir olay olucak dedi.Karşı çıktım.Çünkü olaylar Aynur ,Belgin ve Sevda nın öngördüğü gibi değil başka bir yönde ilerliyordu.Sevda 'bekle gör 7-8 ay içinde ortaya çıkar bu durum' dedi.8 ay içinde değil ama tam 3 ay sonra dediği oldu.
GÜLİSTAN : O gün Sevda'nın bu olay konusundaki ısrarı kafamı karıştırdığı için aynı gün Gülistan 'a gittim bakalım aynı şeyleri mi söyleyecek diye.Gülizar'ın bu olayı kendiliğinden söylemesini bekledim bahsetmeyince kendim sordum 'böyle bir olay var mı ya da bu konuda birşeyler görebiliyor musun ?'diye kafasını iki yana sallayarak böyle bir durumun olmayacağını söyledi tekrar aynı konuda benzer bi soru sordum .Yine kafasını sallayarak iki yana 'yok , hayır ,yok böyle birşey böyle bir olay görmüyorum' dedi.Çok ciddi bir olayı bilemedi.
AYNI OLAYI BELLİ BELİRSİZ GÖRENLER YA DA SÖYLEYENLER :Yeliz , Nergiz , Ferda ,Burcu,Resmiye,Çilek,Fatoş
AYNI OLAYI HİÇ GÖRMEYENLER :Batu,
Tülin .Müjgan,Maral ,Canan,Ramazan,Ali,Murat,Boncuklu,Asiye,Nur,Gül ,Ülker,Sema,Ömer,Sevgi,Emre,Yıldız,Hülya,
AYNI OLAYI Bİ GÖRÜP Bİ GÖRMEYENLER :Hacer, Selda ,Firdevs

Bi ara bu olayda hedeften vurup diğer olaylarda ve arkadaşlarımın durumlarını tutturamayanlardan bahsederim.Yani bu fal işi düz bir cetvel gibi gitmiyo anlıycanız

Slm esanscım, bu isimlerin bi kısmını tanıyorum aynı isimler mi acaba? çilek,maral, gül, hülya. bunlar nerde çalışıyorlar. buraya msj atarsan sevinirim canım

Slm esanscım, bu isimlerin bi kısmını tanıyorum aynı isimler mi acaba? çilek,maral, gül, hülya. bunlar nerde çalışıyorlar. buraya msj atarsan sevinirim canım

Mrb , Çilek Cookiedeydi ama artık izini kaybettik.Maral Karşıyaka çarşı sokağının sağ paralelinde kalan arka sokakların birinde bi kafede.Gül Cookie de.Hülya Karşıyaka Adliyesinin arka tarafında Zübeyde Hanıma yakın Hülyam kafede..

Gülistana gidenler haber ve yorumlarınızı bekliyoruuuz /m :)

bende sevdaya gittim 2 ay kadar önce nişanlımın adını kağıda yazdı :KK70: şok olmuştum..

Kızlar ben 3 kez gittim, bana kasım için üç tarih verdi. Olucak dedi. Herzaman ki gibi bildi bir çok şeyi söylediklerini beklemekteyim..

Kızlar bugün eceye gidicem gidenler yorum yazabilir mi? Birde fırıncı kafeye tam olarak nasıl giderim tam ollarak nerde.

Ece hakkında yorum yapmamıza gerek yok sanırım artık çünkü fırıncı kafeden ayrılmış kendisi.

Canım gecmiş yorumlardan kacırdım bulamam smdi cok sayfa gecmiştir sevdaya gitmek istiyorum bana adresini yazarmısın birde nekadar??

Canım 17.5 fiyatı. Kızlarağası yanında fal kafeler var orda. Ordan gir fal kafe. Yalnız sabah 8.30'da orda olmanı öneririm. Yoksa akşama kadar beklersin.

Ece olmayınca gülistana gittim bugün. Gitmez olaydım başıma gelmeyen kalmadı. Adres verilen yerde resmen kadın pazarlıyorlar siteden kekle konuşuyordum o biliyor nasıl korktuğumu resmen bi kadınla adam yolumu kesti yol vermedi. Sonra bi cesaret çıktım yukarı 75tl dedi bana kadın bide aksi bi yer yani. Asla vermem yani kadın resmen ofis parasını çıkarmaya çalışıyor hiç hoş değil iki katı zamda ne demek enayi yerine koyuyolar insanları. Falı da 20dk sürüyormuş hanımefendinin. Toplam aydına gitmiş kadar oldum bugün 6 saat yol çektim bayram trafiğinde.

Ece olmayınca gülistana gittim bugün. Gitmez olaydım başıma gelmeyen kalmadı. Adres verilen yerde resmen kadın pazarlıyorlar siteden kekle konuşuyordum o biliyor nasıl korktuğumu resmen bi kadınla adam yolumu kesti yol vermedi. Sonra bi cesaret çıktım yukarı 75tl dedi bana kadın bide aksi bi yer yani. Asla vermem yani kadın resmen ofis parasını çıkarmaya çalışıyor hiç hoş değil iki katı zamda ne demek enayi yerine koyuyolar insanları. Falı da 20dk sürüyormuş hanımefendinin. Toplam aydına gitmiş kadar oldum bugün 6 saat yol çektim bayram trafiğinde.

bu sitede bazı VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsliklerin adı şeref olmuş da haberimiz yok.gülistan benim çok sevdiğim bir insandır ve yıllardır namusuyla çalışır. burada fiyat politikasını eleştirebilirsiniz ama oraya gidenlerin ve ordakilerin ar ve namusuna dil uzatacak kadar namnussuz olabiliyorsunuz. kimsiniz ya sizin ne hakkınız var ben oraya giderim kardeşim para benim değil mi daha iyisini bulursam ona da giderim para benim değil mi? bu mesajdan sonra aradım sordum sadece akşam üzeri bir bayanın geldiğini ve yardımcısına fal baktırmak istediğini fiyatı 40 tl sandığını 75 tl yi duyunca da vaz geçtiğini söyledi. çok ayıp kişi kendinden bilir işi demek ki siz kadın pazarlama konusunda bir bilgi birikimi ve görgüye sahipsiniz ki böyle yazabiliyorsunuz. bence canım fal konusunda değil de bu konuda engin görüşlerinizi yazarsanız biz de faydalanabiliriz. ayrıca kimin reklam ve propagandasını yaptığınızı sitede yazılarınızı okuyanlar bulacaktır.

Gülistana kış gibi gittiğimde 25 tlydı .2 ay sonra duydum 50tl !!Birkaç ay sonra, şimdi olmuş 75 tl !!!(eğer benim tanıştığım Gülistansa tabii).Artış % 2oo !!! Ve fal süresi 15 dakika civarı :KK43:(Gülistan geçmiş ve şimdiki zaman odaklı bir falcı .Bende ve tanıdıklarımın falında gelecek için 2 -3 dakika ayırdı neredeyse .E çoğu insan şimdi ve geçmişle ilgilenmediğine göre falın dakikası 25 _30 tl ya geliyor ve söylediklerinin kesinliği ,garantisi yok,:KK19:

tatlım aylin cidden işinde çokk iyiydi ya.öyle bişey söylüyoduki pat diye kalıyodum şaşırıyodum.aylinle bi arkadaşımın arası çok iyiydi faldan tanışmışlardı kaffadan ayrılınca arkadaşım söylemişti aylin bu fal işini bırakmış artık.eşinin işyerinde(ayakkabı işi) ona yardım ediyormuş.şuan ne yapıyor hiç bilmiyorum

Aylin iyiymiş gerçekten de o sıralarda bize önemli gelen ama unutucağımz hayatımızda iz bırakmayacak tırı vırı olaylar , durumlar ve kişilerle ilgilenmiyordu.5 yıl içinde hayatında seni en çok etkileyecek durumlardan bahsediyordu.Arkadaşıma da annesinin ciddi bir hastalık geçirdiğini artık fal işlerinden elini eteğini çekip annesine bakmak istediğini söylemiş.

adres verilen yerde başka şeylerin yaşandığını söylemişsiniz. içinde bir parça Allah korkusu olan ar sahibi hiç kimse bunu söylemezdi. bunu kendi engin tecrübelerinizle mikeşfettiniz, bir sezgi mi duydunuz, gaipten sesler mi size söyledi yoksa.yoksa bir kadınla erkeğin yol vermemesi mi sizi bu düşüncelere itti. bahsettiğiniz olayda önünüzü kestiğini söylediğiniz kadınla erkek naapıyorlardı. elele tutuşup merdivenlerde yolunuzu kesip size 'beh' mi dedilerde bu kadar korktunuz. neden içinizdeki sonsuz bir kin ve intikam duygusuyla merdivenleri çıkarken, bu düşüncelerin fantazisini kurduğunuzu itiraf etmiyorsunuz ki? itiraf etseniz rahatlayacaksınız emin olun. yoksa hayali o erkek ve kadın çocukluğunuzda geçirmiş olduğunuz travmaların etkisiyle kafanızda tasarladığınız korku ve endişelerin mahsulü müdür? MALUM YAZILARINIZDA HANGİ FALCIYI PAZARLADIĞINIZI BİLİYORDUK DA BAŞKA PAZARLAMA İŞİNDEN BU KADAR ANLADIĞINIZI BİLMİYORDUK.engin tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız inanın sizi her zaman dinlemeye hazırım. o kadar belli oluyor ki cahil olduğunuz bilseydiniz bahsettiğiniz işlemin anatomi ve fizyonomisinde kadın ve erkeğe ihtiyaç duyulduğunu ve de bilseydiniz ki Gülistan'ın erkeklere fal bakmadığını biraz yazdıklarınızdan yüzünüz kızarırdı. evet Gülistan erkeklere fal bakmıyor. sizin o çok övdüğünüz falcılarınız kuyruklarını kıstırıp cafe köşelerinde kös kös otururken İzmir de ilk fal-astroloji kaydıyla ticaret odasına kaydını yaptırıp vergisini ödeyen kişidir Gülistan.bilmeden konuştuğunuz ve karaladığınız o kadar aşikar ki! bana anlatılana göre aslında gidiş amacınızı ve niyetinizi ta ordaki hal ve hareketlerinizle belirlemişsiniz. öyle olmasaydı fiyat öğrendikten sonra yardımcı kadına bir falın kaç dakika sürdüğünü sormadan çıkıp giderdiniz. neden sordunuz çünkü zayıf karekterinizin dışa vurumunu tecrübelendiğini sandığınız bir durumla gelip bu satırlara dökmeye can attınız da ondan. Gülistan'la benim hiçbir kan bağım yoktur. sadece arkadaşımdır. siz nasıl belli aralıklarla birine fal baktırmaya gidiyorsanız ben de düzenli olarak ona gidiyorum. aymazlığınızı utanmazlığınızla birleştirip insanlara çamur atıyorsunuz oraya gidenleri de itham ediyorsunuz.UTANMALISINIZ bence.Gülistan'ı fiyatını iki katına çıkarmakla suçlamışsınız. yazık bide cebinizde 40 tl ile gitmişsiniz. gülistan hiç 40 tl ye bakmadı ki 50 tl ye baktı. 40 tl ye bakan fırıncı cafede Ece idi. eğer fiyatı iki katına çıkarsa 100 tl talep ederdi.paranız olmadığını söyleseydiniz ben üzerini tamamlardım 40 tl nizin. hangi falcıya gidip hangisine gidilmeyeceği tercihi tabi ki kişilerin bileceği iştir.ben dedim ya fal konusunda daha iyisini bulursam ona giderim diye.kaç lira olursa olsun paramın değerini ve harcayacağım yerin hesabını size verecek halim yok beni enterese eder. yazık anlatımınıza göre 6 saat yol gidip yorulmuşsunuz.6 saatte Aydın'a gitmiş gelmiş olurdum demişsiniz. canım 'git gel konya 6 saat' tabiri vardır. Aydın tabiri yoktur.Ayrıca Aydın İzmir arası 118 km olup 118 km yi de ancak trafik kanununun motorlu taşıtlar hız limitleri uygulamasına göre Motorlu Bisikletle 3 saatte gidersiniz (saatte 40 km ortalamayla) GÖRÜYORUM Kİ KİMYANIZ VE FİZİĞİNİZİN BOZUK OLDUĞU KADAR MATEMATİĞİNİZ DE BOZUKMUŞ. Ayrıca kızlar ağası pasaporta en fazla 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde. hani malum falcıya 3 kez gidip yorulmadınız da hatırlatayım dedim. BENCE SİZİN İNSANLARI KARALAMADAN VE ONUR KIRICI SÖZLER SARFETMEDEN ÖNCE İYİ BİR PSİKİYATRİK TEDAVİYE İHTİYACINIZ VAR. PARANOYA VE HALÜSİNASYON KÖTÜ ŞEYLERDİR. sizin tanıdığınız bir psikiyatrist yoksa ben size önerebilirim. paranoya tedavisi zordur ancak imkansız değildir! VE ŞUNU DA İLAVE ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM 'ŞEREF' KELİMESİYLE 'SİZ' İ BİRLEŞTİRİNCE ÜZERİNİZE ADETA CUK OTURAN BİR ELBİSE OLUYOR. AYNADA KENDİNİZE BAKARAK BUNU ANLAYABİLİRSİNİZ.

İlginç Allah korkusu diyip falcılara gidiyorsunuz bu çelişkiyi biri bana anlatsın ! Allah inancı olan bu safsatalara inanmaz lakin eğlence için keyifli vakit geçirmek için baktırabilir ama siz abartmışsınız hakaretler uçuşuyor ve bu iş için bir de para veriyorsunuz.

Bayram geçsinde bu başlıkta biraz temizlik yapayım....

X