İzmir'deki Falcılar

adres verilen yerde başka şeylerin yaşandığını söylemişsiniz. içinde bir parça Allah korkusu olan ar sahibi hiç kimse bunu söylemezdi. bunu kendi engin tecrübelerinizle mikeşfettiniz, bir sezgi mi duydunuz, gaipten sesler mi size söyledi yoksa.yoksa bir kadınla erkeğin yol vermemesi mi sizi bu düşüncelere itti. bahsettiğiniz olayda önünüzü kestiğini söylediğiniz kadınla erkek naapıyorlardı. elele tutuşup merdivenlerde yolunuzu kesip size 'beh' mi dedilerde bu kadar korktunuz. neden içinizdeki sonsuz bir kin ve intikam duygusuyla merdivenleri çıkarken, bu düşüncelerin fantazisini kurduğunuzu itiraf etmiyorsunuz ki? itiraf etseniz rahatlayacaksınız emin olun. yoksa hayali o erkek ve kadın çocukluğunuzda geçirmiş olduğunuz travmaların etkisiyle kafanızda tasarladığınız korku ve endişelerin mahsulü müdür? MALUM YAZILARINIZDA HANGİ FALCIYI PAZARLADIĞINIZI BİLİYORDUK DA BAŞKA PAZARLAMA İŞİNDEN BU KADAR ANLADIĞINIZI BİLMİYORDUK.engin tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız inanın sizi her zaman dinlemeye hazırım. o kadar belli oluyor ki cahil olduğunuz bilseydiniz bahsettiğiniz işlemin anatomi ve fizyonomisinde kadın ve erkeğe ihtiyaç duyulduğunu ve de bilseydiniz ki Gülistan'ın erkeklere fal bakmadığını biraz yazdıklarınızdan yüzünüz kızarırdı. evet Gülistan erkeklere fal bakmıyor. sizin o çok övdüğünüz falcılarınız kuyruklarını kıstırıp cafe köşelerinde kös kös otururken İzmir de ilk fal-astroloji kaydıyla ticaret odasına kaydını yaptırıp vergisini ödeyen kişidir Gülistan.bilmeden konuştuğunuz ve karaladığınız o kadar aşikar ki! bana anlatılana göre aslında gidiş amacınızı ve niyetinizi ta ordaki hal ve hareketlerinizle belirlemişsiniz. öyle olmasaydı fiyat öğrendikten sonra yardımcı kadına bir falın kaç dakika sürdüğünü sormadan çıkıp giderdiniz. neden sordunuz çünkü zayıf karekterinizin dışa vurumunu tecrübelendiğini sandığınız bir durumla gelip bu satırlara dökmeye can attınız da ondan. Gülistan'la benim hiçbir kan bağım yoktur. sadece arkadaşımdır. siz nasıl belli aralıklarla birine fal baktırmaya gidiyorsanız ben de düzenli olarak ona gidiyorum. aymazlığınızı utanmazlığınızla birleştirip insanlara çamur atıyorsunuz oraya gidenleri de itham ediyorsunuz.UTANMALISINIZ bence.Gülistan'ı fiyatını iki katına çıkarmakla suçlamışsınız. yazık bide cebinizde 40 tl ile gitmişsiniz. gülistan hiç 40 tl ye bakmadı ki 50 tl ye baktı. 40 tl ye bakan fırıncı cafede Ece idi. eğer fiyatı iki katına çıkarsa 100 tl talep ederdi.paranız olmadığını söyleseydiniz ben üzerini tamamlardım 40 tl nizin. hangi falcıya gidip hangisine gidilmeyeceği tercihi tabi ki kişilerin bileceği iştir.ben dedim ya fal konusunda daha iyisini bulursam ona giderim diye.kaç lira olursa olsun paramın değerini ve harcayacağım yerin hesabını size verecek halim yok beni enterese eder. yazık anlatımınıza göre 6 saat yol gidip yorulmuşsunuz.6 saatte Aydın'a gitmiş gelmiş olurdum demişsiniz. canım 'git gel konya 6 saat' tabiri vardır. Aydın tabiri yoktur.Ayrıca Aydın İzmir arası 118 km olup 118 km yi de ancak trafik kanununun motorlu taşıtlar hız limitleri uygulamasına göre Motorlu Bisikletle 3 saatte gidersiniz (saatte 40 km ortalamayla) GÖRÜYORUM Kİ KİMYANIZ VE FİZİĞİNİZİN BOZUK OLDUĞU KADAR MATEMATİĞİNİZ DE BOZUKMUŞ. Ayrıca kızlar ağası pasaporta en fazla 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde. hani malum falcıya 3 kez gidip yorulmadınız da hatırlatayım dedim. BENCE SİZİN İNSANLARI KARALAMADAN VE ONUR KIRICI SÖZLER SARFETMEDEN ÖNCE İYİ BİR PSİKİYATRİK TEDAVİYE İHTİYACINIZ VAR. PARANOYA VE HALÜSİNASYON KÖTÜ ŞEYLERDİR. sizin tanıdığınız bir psikiyatrist yoksa ben size önerebilirim. paranoya tedavisi zordur ancak imkansız değildir! VE ŞUNU DA İLAVE ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM 'ŞEREF' KELİMESİYLE 'SİZ' İ BİRLEŞTİRİNCE ÜZERİNİZE ADETA CUK OTURAN BİR ELBİSE OLUYOR. AYNADA KENDİNİZE BAKARAK BUNU ANLAYABİLİRSİNİZ.

doğru söze ne denir ki

kızlaar uzun süredir giremedim siteye.son bir haftadır olanlara baktım.bu Gülistanı içten içe merak ettim.kiminiz iyi biliyor kiminiz önemli olan bi olayı göremedi demiş.fiyat için 50,75tl gibi söylenmiş.fiyat tam olarak nedir ve gercekten giden kişiler yorum yaparsa cok sevınırım bende ona gore karar verebılırım.cunku konusulan meblağ baya bır yuksek herkes 20dk için 50 tl verebılcek durumda değil..bu arada 3 gün önce karşıyakada ravazza kafeye gittim,alsancak,karsıyaka ve kemeraltı falcıların bir çoğuna gıtmıs olmama ragmen bu aralar en çok memnun kaldıgım ravazza kafede baktırdıgım fal dıyebılırım.

3hafta kadar önce sevdaya 3. kez gittim.ilk ikisinde iyi bakamadıgı için 3. şansı vermeyı ıstedım.genel olarak iyi baktı ama durumlar dediği gibi çıkmadı.

Ece olmayınca gülistana gittim bugün. Gitmez olaydım başıma gelmeyen kalmadı. Adres verilen yerde resmen kadın pazarlıyorlar siteden kekle konuşuyordum o biliyor nasıl korktuğumu resmen bi kadınla adam yolumu kesti yol vermedi. Sonra bi cesaret çıktım yukarı 75tl dedi bana kadın bide aksi bi yer yani. Asla vermem yani kadın resmen ofis parasını çıkarmaya çalışıyor hiç hoş değil iki katı zamda ne demek enayi yerine koyuyolar insanları. Falı da 20dk sürüyormuş hanımefendinin. Toplam aydına gitmiş kadar oldum bugün 6 saat yol çektim bayram trafiğinde.

Alla Alla çok ilginç ama deniz bende çok fazla abarttığını düşünüyorum.gülistanı 1-1buçuk yıldır tanıyorum ama öyle biri değil yok kadın pazarlama vs bunlar çok çirkin ithamlar yakıştıramadım şahsen:S gülistan fal konusunda izmirde daha iyisini bilmiyorum evet fiyatı çok bunu dile getirebilirsin.ama şuana kadar gittiklerimin içinde en iyisidir ki baktırmamışsın bile bu kin öfke nedir:))) baktırırsın hiçbişeyini bilemez bide 75 tlyi verirsin ozaman konuş konuşcağın kadar...ama baktırmadan etmeden nedir bu saldırı yaa???

Gülistana kış gibi gittiğimde 25 tlydı .2 ay sonra duydum 50tl !!Birkaç ay sonra, şimdi olmuş 75 tl !!!(eğer benim tanıştığım Gülistansa tabii).Artış % 2oo !!! Ve fal süresi 15 dakika civarı :KK43:(Gülistan geçmiş ve şimdiki zaman odaklı bir falcı .Bende ve tanıdıklarımın falında gelecek için 2 -3 dakika ayırdı neredeyse .E çoğu insan şimdi ve geçmişle ilgilenmediğine göre falın dakikası 25 _30 tl ya geliyor ve söylediklerinin kesinliği ,garantisi yok,:KK19:

Gelecekten 3 dakika bahsediyor dakikası25 Tl ye geliyor demişsiniz. size 3 dk bahsetmiş olmasın. ben gittiğimde 30 dakika kalıyorum en az ve çok da memnun kalıyorum.ben sizin gibi ısrarla birşey olsun isteyen gruptan değilim ki! benim daha önce sevdam cafeden Sevda hanıma gittiğim oldu. ancak ne dedikleri çıktı ne de o an ki durumumu bildi. isterseniz en son tavsiye üzerine giden arkadaşımın Sevda tecrübesini aktarayım. sabah 8.15 gibi gitmiş. insanlar bekliyormuş. 9 a doğru cafe açılmış ve sonra Sevda hanım almaya başlamış. arkadaşım da beklerken karşısındaki aynı masada oturduğu ve tanımadığı kişiye sormuş 'nasıl bakıyor' demiş. o şahısta demiş ki 'tarot kartlarını açıyor kahveye sonra bakıyor ve size isimler veriyor' ardından cebinden çıkardığı adisyon vari bir kağıda yazılmış bir isim göstermiş ve demiş ki 'bunu nasıl bildi imkansızdı'. arkadaşım etrafa bakarken kadının biri elinde yazılı bir kağıtla çıkmış (benzer adisyon kağıdı) ve kağıdı yüzüne götürüp şükretmiş. arkadaşım iyice meraklanmış. neyseyukarı orta kata alındıktan bir süre sonra sıra kendisine çıkmış ve yukarı çıkmış. Sevda hanım sol eliyle kart seçmesini söyledikten sonra verilen kartları açmış.ilk kartta iş ortamında gerginlik demiş. arkadaşımı tanıyıp da iş ortamında mutlu ve huzurlu bir ortamının olmadığını bilmeyen yoktur. arkadaşım da 'a evet' deyip oyunu sürdürmeye karar vermiş. Sonra Sevda Hanım arkadaşıma evli olup olmadığını sormuş (!) (ilginç değil mi falcı bu kadar basit bir olayı falında göremiyor) arkadaşım eşinden 2 ay önce boşanmıştı. O da oyuna devam edeyim bakalım ne yumurtlayacak demiş içinden ve 'evet evliyim' demiş.Sevda Hanım evinde çok mutlu olduğunu ve eşiyle aralarında hiçbir problemin olmadığını söylemiş arkadaşıma. arkadaşımda söylediğine katılıyormuş gibi kafa sallamış ve oyun devam etmiş. sonra da arkadaşımın çocuğu olup olmadığını sormuş. arkadaşım da bir tane var demiş. Sevda Hanım kesin bu erkek demiş ve kağıda da erkek yazmış. arkadaşımda kızı olduğunu söyleyince nasıl olur kesinlikle erkek demiş. arkadaşım kızı olduğunu yineleyince de evet ama bundan sonra bir de erkek çocuğunuz olacak diye kıvırtmış. sonra da kızının matematik zekaya sahip olduğunu ve sanatta da çok iyi olduğunu söylemiş. ( arkadaşım diyor ki kızım matematikten anlamıyor diye özel öğretmen tuttum, kursa gönderdim olmadı zayıf. ayrıca sanatla uzaktan yakından ilgisi yok). sonra önündeki kağıda bir isim yazmış ve bu ismin kim olduğunu sormuş. arkadaşım da düşünmüş bir süre ve kendisiyle aynı departmanda olmayan bu isimli birisinin olduğunu hatırlayıp 'evet var, işyerimde' diye yarım ağızla ve memnuniyetsiz şekilde söyleyince 'evet bu da iş yerinizden, bununla da ortak iş yapacaksınız' demiş.( nasıl yapmasın ki ortak iş, aynı işyerinde farklı departmandalar). sonra daha da ilginç şeyler söylemiş. bir iki kadın ismi söylemiş, bunlar kim demiş. arkadaşım da böyle birilerini tanımıyorum deyince 'evet bunları tanıman mümkün değil, bunlar kayınvaliden tarafındansana muska yaptırılan kişiler' demiş.arkadaşımın söylediklerine inanılmaz tavırla baktığını görünce de 'zaten yapılan muska sizi etkilememiş' demiş. (arkadaşımın eski kayınvalidesini ben de tanırdım, hayatta böyle şeylere itibar etmediği gibi bu kişilerin yakınından dahi geçmezdi. 'di' diyorum çünkü Allah rahmet eylesin 2 yıl önce trafik kazasında vefat etti). sonra da arkadaşıma eşiyle aralarının çok iyi olduğunu ve iki tarafında sadece ailelerinin problem çıkardığını söylemiş. oysa ben biliyorum aileleri bu evliliği kurtarmak için çok çaba sarfetmişlerdi ama olmamıştı. ayrıca arkadaşıma bir mirasın mal paylaşımıyla alakalı mahkeme olacağını ve çok büyük miras kalacağını söylemiş. oysa o zaten çok çok zengin ihtiyacı yok (külli yalan). tüm bunlara arkadaşım sadece gülmüş ve teşekkür edip ayrılmış. evet fal işi düz bir cetvel gibi değildir hayatta dediğiniz gibi. ama yaşanmışlıklar hayatta gözünüzün önüne geldiğinde hep düz bir çizgi gibidir. siz yaşanmışlığınızı ve yaşamışlığınızı bilirsiniz ki neler yaşadığınızı ve şu an ki durumunuzu sizden iyi bilen olamaz. ama adına sizin falcı dediğiniz kişi bunu bile sallıyorsa gelecekten nasıl doğru haber verebilir ki. kusura bakmayın ama Sevda Hanım için söyleyebileceğim tek şey 17.5 liraya yalan dinlemeye ihtiyacım yok. mümkünse ben almıyayım.ayrıca çok da avam kaçıyor. ece den bence bir farkı varsa sallasa da kıvırmayı biliyor Ece bunu yapamıyordu.. ayrıca para benim arkadaşım istersem götürürüm sokağa atarım. ister dakikası 100 Tl ye dinlerim istersem de 1000 Tl ye kime ne?bakın işinize. Gülistan Hanıma hangi sanatçıların ve iş çevrelerinin, milletvekillerinin gittiğini ben biliyorum. bu kadar insan yanılıyor da bir siz mi doğruyu söylüyorsunuz bırakın ya bakın işinize.

Biz Gülistan'a Missdance'le birlikte gitmiştik. En az bir yıl olmuştur, ama gelecekle ilgili söylediklerinin her ikimiz için de çıkmadığını söyleyebilirim. O an için etkilenmiştik gerçi ama yetmiş lira da verilmez diye düşünüyorum.

Bu arada Altındağ'da Gülcan isminde bir bayan varmış. Giden var mı acaba?

gülistanın tam yerini yada telini verebilirmisiniz.
çok sırası oluyomu kaç gibi gitmek gerekir bilgi verirseniz sevinirim

kızlaar uzun süredir giremedim siteye.son bir haftadır olanlara baktım.bu Gülistanı içten içe merak ettim.kiminiz iyi biliyor kiminiz önemli olan bi olayı göremedi demiş.fiyat için 50,75tl gibi söylenmiş.fiyat tam olarak nedir ve gercekten giden kişiler yorum yaparsa cok sevınırım bende ona gore karar verebılırım.cunku konusulan meblağ baya bır yuksek herkes 20dk için 50 tl verebılcek durumda değil..bu arada 3 gün önce karşıyakada ravazza kafeye gittim,alsancak,karsıyaka ve kemeraltı falcıların bir çoğuna gıtmıs olmama ragmen bu aralar en çok memnun kaldıgım ravazza kafede baktırdıgım fal dıyebılırım.

3hafta kadar önce sevdaya 3. kez gittim.ilk ikisinde iyi bakamadıgı için 3. şansı vermeyı ıstedım.genel olarak iyi baktı ama durumlar dediği gibi çıkmadı.

öncelikle herkesin bayramını kutluyorum. çoğu arkadaşımı sitede falcılar konusunda dertli görüyorum. isterseniz falcılarla ilgili biraz sizlere tiyolar vereyim sonra kararlarınızı kendiniz verirsiniz. fal bir hizmet işidir. falcıya giden kişi verdiği ücretin karşılığını en iyi şekilde almak ister.bu da insanların en doğal hakkıdır. 1. ilk kez gittiğiniz bir falcı size sizin ona sorduğunuzdan daha çok soru soruyorsa derin bir nefes alın, arkanıza yaslanın ve verdiğiniz paranın üstüne bir bardak soğuk su için. artık o falcıya gitmenize gerek yok derim size. sizden aldığını size satan grup olup falla uzaktan yakından ilgisi yoktur bu kişinin. sorulara yalan cevaplar verip falı eğlenceli hale getirin bakın size ne masallar anlatacaktır. siz bile inanamayacaksınız. 2. bir kere denediğiniz ama sizin beğenmediğiniz başkalarının çok iyi dediği grup. ah ne kadar da yanıldınız. tekrar ona gitmekle. hani bir atasözü vardır ya çok laf yalansız olmaz diye. falcınız ilk gittiğiniz anda sizi çözemediyse size mekik yöntemini uygular. adeta çapraz sorgu. bu arada sizin hal ve hareketleriniz onun için bir tiyodur. aşırı sevinmeniz, gülmeniz, sinirli tavrınız, el kol hareketleriniz. aslında falcınız sizin yaranızı size çaktırmadan kaşıyordur ve tiyo alıyordur sizden. mesela evli olup da eşiyle problem yaşayan birinin kendisine evli olup olmadığı sorulduğunda falcısına 'evet ama boşanacağız galiba demesi' çok çok önemli bir tiyodur. hadi geçmiş olsun.siz falcınızı çozmeden o sizi çözdü ve artık kaçınılmaz son mutlak güçlü iktidarınızı falcınıza kaptırdınız geçmiş olsun. çoğu arkadaşım bir falcının çok atışından sadece birini tutturduğunu bilmesine rağmen ona bir şans daha vermeye kalkar. hatta öyle ki bu biliyordu da beni mi salladı. ve 2. hatta 3. gittiğinizde size çok çok iyi fal baktığını hatta hayatınızı okuduğunu keşfedersiniz. ortalama bir falcı bile sizden aldığını size satabilir. unutmayın ki çoğu falcıların hafızası sizden daha güçlüdür. bana inanmıyorsanız hiç beğenmediğiniz falcılardan birine 2. hatta 3. şansı verin. ortalama bir falcıysa sizi size satar. ama dedikleri çıkar mı genelde hayır. sadece mantık yürütür olaylar karşısında. 3. falcıların genelde ustalaştığı bir dal vardır. yani kahve falı bakan biri tarota yabancıdır tarot bakanda kahve falına. bu ikisine hakkıyla bakıp bilen dünyada sayılıdır. yok denecek kadar azdır. ha diyeceksiniz ki bu ikisi nasıl oluyorda bir arada olabiliyor. bunun cevabını iki şekilde verebilirim size kahve bakmayı bilmiyordur müşteri kaçsın istemiyordur ya da tarot bir ön izlemedir. sizin hal ve hareketlerinizi tespit mimik jest tespiti. neden sol elle kart çektirilir hiç düşündünüz mü? bırakın kalbe yakınmış safsata. adamın kalbi ya sağdaysa (dextrokardi), onun kalbine uzak olmuyor mu. parmakta yüzük, yüzük izi ön izlemesi. evlilik olgusu en basitinden. 4.falcınız size soru sorduysa ve ona güvenmiyorsanız yalan söyleyin ve tiyatroda olduğunuzu düşünüp zevk alın ya da kendinizi kısa süre kral yerine koyup karşınızdaki hokkabazdan keyif alın. ama asla mimikle belli etmeyin durumunuzu. sakın falcınız durumunuza daha iyi bakar görür diye ona tiyolar vermeyin. çünkü unutmayın ki bu tarz falcılar için siz işlenmeye müsait bir madensiniz. 5. falcınıza ısrarla birşeylerin olacağı yönünde fikirler empoze etmeye kalkmayın. çünkü falcınız bir süre sonra sizi ikna etmek yerine sizden kurtulmak için sizin dediğiniz yönde görüş beyan edecektir. kendi kendinizi kandırmayın. üzüntülü durumlar karşısında falcınıza renginizi belli etmeyin. sonuçta unutmayın ki falcılarda etten kemikten insanlardır. ve sizi üzmek istemeyebilirler. size yalan söyleyebilirler üzüleceğiniz için. 6. falcılarınızdan zaman talebinde bulunmayın. ne zaman olacak sorusu falcının en nefret ettiği sorulardan biridir. emin olun zaman mefrumu konusunda sizi yanıltır pek çoğu. çünkü bilemezler. bilmek Allah'a mahsustur, asla unutmayın. 7. falcıların da insan olduğu gerçeğini unutmayın. gerçekten herşeyi çok net bilselerdi en basitinden adli tıp ve kriminoloji diye birşey olmazdı dünyada. 8. yok bağlama büyüsü yok kudretli olma büyüsü yok aşık etme bilmem ne. sakın bu tarz yollara hacıya hocaya gitmeyin. her şey Allah'tandır, unutmayın. bir işin olacağı varsa olur olmazsa da ne yapsanız fayda etmez. hani bir laf vardır ya belki klasik kaçıyor ' kuşu özgür bırak dönüp sana geliyorsa senindir, gelmiyorsa zaten hiç senin olmamıştır ki' onun için uzak durun. 9. eğer herşeyi falcınıza danışıyorsanız, falcınız olmadan birgün bile nefes alamıyorsanız iki günde bir falcıya gidiyorsanız bence bir psikiyatriste ya da psikoloğa görünme zamanınız geldi de geçiyor bile. HEPİNİZİN EŞ VE AİLELERİYLE İYİ BİR BAYRAM GEÇİRMESİ TEMENNİSİYLE HOŞÇAKALIN.

gülistanın tam yerini yada telini verebilirmisiniz.
çok sırası oluyomu kaç gibi gitmek gerekir bilgi verirseniz sevinirim

bence siz gitmeyin, gitsenizde size söyledikleri çıkmayacaktır. bu sizin için bir öngörü olup daha önceki metinlerde o kişinin yeri detaylı izah edilmişti. çıkmayacağı öngörüsüne nasıl ulaştığımı sonra sizlerle paylaşırım. ama sizde deneyiminizi bizlerle paylaşın lütfen. saygılar

mehtap1970.
serapserapserap
serpilkaynana
gardiyanserpil

bu 4 kişi aynı kişidir !

evet bu dört kişi aynı kişi ve ben okumuyorum bile yazdıklarını çünkü sadece koruma ve reklam amaçlı savunma amaçlı yazlan destanlar onlar:))))yapmayın arkadaşlar lütfen ya mahfettiniz forumu ya...herkes anlıyo zaten kimin neyi, neden yaptığını yorulmayın boşa vakit harcameyın bide uğraşmışsıznız o kadar yaz allah yaz:))))))))))))

evet bu dört kişi aynı kişi ve ben okumuyorum bile yazdıklarını çünkü sadece koruma ve reklam amaçlı savunma amaçlı yazlan destanlar onlar:))))yapmayın arkadaşlar lütfen ya mahfettiniz forumu ya...herkes anlıyo zaten kimin neyi, neden yaptığını yorulmayın boşa vakit harcameyın bide uğraşmışsıznız o kadar yaz allah yaz:))))))))))))

bu sitede kimin naaptığı malum. ister yazı okursunuz ister okumazsınız. ancak size hatırlatmak isterim ki hangi falcı için ısrarla kimin mesaj kutusuna ne yazdınız hangi telefon numarasını verdiniz. çok önemsiz detay ama bir de şöyle sorayım denizimsii kullanıcısı panik halde neden size anlatma gereği duydu. sitede kimin hangi telden çaldığı malum, son yazdıklarımın reklamla en ufak bir ilgisi dahi yok. dert keke pasladı, kek ortaladı denizimsii yi geçen top esansın önünde kaldı ver esans vurdu top ağlarda. boşver canım hadi işine bak sen herkes ne olduğunu görüyor da tecahül-ü arif yapıyor sadece. buyrun site sizin....

bu sitede kimin naaptığı malum. ister yazı okursunuz ister okumazsınız. ancak size hatırlatmak isterim ki hangi falcı için ısrarla kimin mesaj kutusuna ne yazdınız hangi telefon numarasını verdiniz. çok önemsiz detay ama bir de şöyle sorayım denizimsii kullanıcısı panik halde neden size anlatma gereği duydu. sitede kimin hangi telden çaldığı malum, son yazdıklarımın reklamla en ufak bir ilgisi dahi yok. dert keke pasladı, kek ortaladı denizimsii yi geçen top esansın önünde kaldı ver esans vurdu top ağlarda. boşver canım hadi işine bak sen herkes ne olduğunu görüyor da tecahül-ü arif yapıyor sadece. buyrun site sizin....

ben sizlere dolanricilar diyorum hakaretlerimden dolayi bana dava acamiyorsunuz zira yaptiginiz suc ! Insanlari burada kendoiniz yonlendiriyorsunuz rakiplerinizi kotuluyorsunuz bu kadar adi bir hizmet anlayisiniz var. Kizim sana soyluyorum gelinim sen anla durumu hepiniz ayni durumdasiniz.... Insan 5 uyelik alip burada reklam yapmaya biraz utanir hadi ona utanmadin gelip birde sin mesajlarimda reklam yapmiyorudm deme bari....

ben sizlere dolanricilar diyorum hakaretlerimden dolayi bana dava acamiyorsunuz zira yaptiginiz suc ! Insanlari burada kendoiniz yonlendiriyorsunuz rakiplerinizi kotuluyorsunuz bu kadar adi bir hizmet anlayisiniz var. Kizim sana soyluyorum gelinim sen anla durumu hepiniz ayni durumdasiniz.... Insan 5 uyelik alip burada reklam yapmaya biraz utanir hadi ona utanmadin gelip birde sin mesajlarimda reklam yapmiyorudm deme bari....

bu ne yaaa dövcekler nerdeyse kendilerine fal baktırmıyoruz die şimdi bakıyolar bizim izmirde gitmediğimiz falcı kalmadı ama bi bunlara gitmedik gidenlerde söledikleri çıkmadı fln yazınca bunlar çıldırdı tabi neyse dediğim gibi allahtan düşmüoruz böyle tuzaklara zorlamı kardeşim yaaa çıkmamış işte gülistanın gelecek yorumları millet burda ben gittim çıkmadı diyo bi başkasıda gittim çok pahalı diyo bizimde işimize gelmiyo gitmiyoruz zorlamı yaaa gelmiyoruz size amma paraladınız kendinizi yaaa sayfa sayfa yazmışlar töbe töbe yaa gelmiyooooruuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz:))))))))))))))))

Kızlaaar ! bakın sayfa 335, 338 ,339,340 ,341,342,343,344 de bizleri kendi deyimiyle 'keriz kotarmaya 'ya karşı uyarmak kimlere kalmış ? Malum nickname i olan kişi güya bizi bu siteye müşteri gibi giren ,falcılara ,dolandırıcılara karşı uyarıyor !!! Bu kandırmacaların ne kadar ayıp vs olduğu hakkında nutuk çekiliyor bizim gibi kendisinin ifadesiyle 'yurdum insanları 'na . Ve aynı kişi ilerleyen sayfalarda başka bir kimlik altında güya bir falcının falını pek bi beğeniyor, etkileniyor ve falcının telefonu diye bile bile başka birinin telefonunu veriyor ( üstelik telefonu açık olarak yazmak yasak olmasına rağmen)Hem telefonunu verdiği kişiyi hem ona telefon edenleri zor duruma düşürüyor kasten ortalık karışsın , rakipler azalsın ki biz 'yurdum insanları 'onun yönlendireceği falcıya doğru gitmek üzere kulak memesi kıvamına gelelim diye.Sonra aynı adam bir kaç sayfa sonra başka bir kimlik altında güya İstanbul 'dan kısa süreliğine İzmir 'e gelen ama İzmir 'i bilmeyen ama malum falcıya gidip çok beğenen 'sevaptır 'diye bunu kendine iş edinip İzmir Falcılarına yazan biri oluyor.Bu arada galiba araya başka falcılar ,öç almalar girince ortalık karışıyor.Pasta payı azalacak endişesiyle bi asabiyet bi telaş.Bu arada aynı kişi başka kimliğiyle kendi yazısından alıntı yapıp kendi yazısına destek veriyor.Te allam ! Keşke arkadaşı falında ona başına gelecekleri ve ona en çok zararı kendisinin verdiğini görüp söyleyebilseydi,
Şimdi bu Serpil ölüp ölüp reankarne oluyor :)Tekrar gelir de bana yanıt vermek ister diye söyleyeyim.Bu ilk ve son yanıtımdır.Bu kişinin dosyası benim için kapanmıştır.

Cevap vermek istemiyordum ama altında da kalmak istemiyorum.

Bu kişi bir çok kişiliğe bürünüyor çok ilginç ki bu sadece katatonik şizofrenlerde olan birşey. Ve Gülistan fırıncı kafedan ayrıldığından beri birşey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama şu bize "yurdum insanı" diyen kişi ortaya çıktı. Esans yazınca şimdi parçalar birer birer oturdu kafamda. Önce amacı bütün falcılara, dolandırıcı damgası vurmak insanları rencide etmek. Böylece biz herkesin dolanrıcı olduğunu düşünüğ gitmeyeceğiz. Sonra canımız sıkılıcak, gidicek birini bulamayacağız ve yine o dört kişiden biri çıkıp bizlere o kişiyi söyleyip bizi ona yönlendiricek. Esans'cım çok doğru bir yorumdur ki ava giderken avlanmak bu olsa gerek :)

O uzun uzun yazıları okumuyorum bile çünkü görüyorum ki farklı nicklerle gelip yazıcak kadar canın yanmış ama iyiki de uyardım arkadaşları çok mutluyum. Böylece ortaya çıktı kimin ne olduğu değil mi Gülistan'cım :KK70: Kendi kazdığın kuyuya düştün. Şu da var ben zaten kendimi biliyorum, bilen de bilir çok şükür bu tarz oyunlara düşüp laf cambazlığı yapıcak biri değilim.

Herkese de anlatmayı düşünüyorum bu durumu zaten artık sadece forumda değiliz bire bir grup olarak giden arkadaşlar var onlara da bildiricem durumu. Aynaya bakarak kendi kendine anlatırsın artık falını şekerim.

Kızlar bu arada lütfen gittiğimiz falcılarda forumu söylemeyelim rica ediyorum. Çünkü bedavaya reklam yapıcak yer buluyorlar kendilerine. Tuzağa düşmesin diğer arkadaşlar.

Artık şu arkadaşa cevap vermeyelim. Normale dönsün bence başlık. Keyifli forumlar kızlar :)

ama ben hala bilmiyorum hangi falcıya gideceğimi memnun kalan birileri özelden mesaj atsa ne iyi olur 1 saattir falcı arıyorum :)

uzun zamandır gıremıyorum meydanı boş sandınız kı asla kavga etmedın burda bunu kavgaya sayın ılk ve son olsun 4 rumuza sahıp tek arkadaş sana söylüyorum sana öle bı top atarım nerden geldıgını şaşırızsın bende kekete ve aynı fikre sahıp tüm arkadaaşlarımızın tek amacı burda fıkır vermek benım gıtmedıgım falcı kalmamıştır kımısıne burdan ulaştım kımıne şurdan v.s ınsanlar burada benım ve benım gıbı bir çok ınsanın fıkrıne güvenerek bı yerlere gıdıyo neden çünkü bizim sizler gıbı reklam yapmadıgımızı bılıyo neyse onu yazıyoruz isteye gıder istemeyen gitmez falcı alddıgı parayı bana vermıyo gönderdıklerımden prim almıyorum böle bişeyacak olsam kendım bu işi yapardım herneyse burası sizin reklam alanınız veya benım arkadaşlarıma ve bana hakaret etme alanınız deıl fıkrınız varsa söleyın ama yoksa gırmeyın şimdiye kadar kımseyı karalamadım karalarsam zaten gidecek çok nadır falcı kalır sende adam bıgı bak falına bizlerden medet umma hadı başka konu başlıgı altında kavga et ama burada senı barındırmayız.

ha kızlar uzun zamandır yazmıyorum ama çok önemlı bı nedenı var eşimle barıştık ve bayramı orda gıcırdı pekı bunu gunu gunune bılen kım oldu :)))) yazmıycam bıraz merak edın ama şunu söylım hepsı gıdıcen bayramda berabersınız dedı ama bırı varkı 18 gun sonra bırlıktesınız dedı ve benım 18, gün eşimın yanındaydım bılemıyorum yanı hadı siz biraz merak ede durun mucks

ha kızlar uzun zamandır yazmıyorum ama çok önemlı bı nedenı var eşimle barıştık ve bayramı orda gıcırdı pekı bunu gunu gunune bılen kım oldu :)))) yazmıycam bıraz merak edın ama şunu söylım hepsı gıdıcen bayramda berabersınız dedı ama bırı varkı 18 gun sonra bırlıktesınız dedı ve benım 18, gün eşimın yanındaydım bılemıyorum yanı hadı siz biraz merak ede durun mucks

barışmak çok güzel bir şey:KK70: Hep böyle kalın:KK70: Kim ki bunu günü gününe bilen falcı .Adının baş harfini verseydin bari =)

slm, kimdi? bizi fazla merakta birakma......

X