İzmir'deki Falcılar

Merhabalar çok sık giremiyorum.. ben aliağada ki o kadına yıldızname baktırdım 20 tl ye bakıyor fakat ben hiç memnun kalmadım arkadaslar... ctesi için daha önce bahsetiğim kemalpaşadaki emele gideceğim... benle ilgili isimleri bilen tek kişi idi ....

kemalpaşadadamı emel varmış ne çok var emel yahu

eveeettt kızlar öncelikle bu fondue kafedeki aliyi tavsiye edenleri allaha havale ediyorum hangi akla hizmet tavsiye ediliyo anlamıyorum böyle insanlar adamın falın f sinden anladığı yok beyinsiz adam sakın sakın gitmeyin ona....ben gidip bi güzel hüsran yaşadıktan sonra oraya kadar gitmişken şu burcuya gideyim dedim fiesta daki gittim çok süper diyeniyorum gerçi çok sinirliydim kafamı zor topladım ama palavracıda deil genel oarak bildi fakat söyledikleri çıkarmı bilmem gidilebilir yani burcuya

eveeettt kızlar öncelikle bu fondue kafedeki aliyi tavsiye edenleri allaha havale ediyorum hangi akla hizmet tavsiye ediliyo anlamıyorum böyle insanlar adamın falın f sinden anladığı yok beyinsiz adam sakın sakın gitmeyin ona....ben gidip bi güzel hüsran yaşadıktan sonra oraya kadar gitmişken şu burcuya gideyim dedim fiesta daki gittim çok süper diyeniyorum gerçi çok sinirliydim kafamı zor topladım ama palavracıda deil genel oarak bildi fakat söyledikleri çıkarmı bilmem gidilebilir yani burcuya

sasirdim ben aslinda ali beyin falini begenirim, bende durumu yasdigim herseyi bilmisti sadece verdigi tahriler tutmuyo, yani 5 gün söylüyorsa 1-2 hafta sonra oluyo, burcu da genel olarak iyi bakiyo dedigin gibi palavraci degil, sok edice seylerde söylemiyo ama o anki durumu cok iyi biliyo ve dedikleri cikiyo benim denegime göre. fondue cafede ali beyin neyini begenmedim sorabilirmiyim, hicmi bilmedimi, suanki durumu filan hicmi tuturmadimi

İstanbul daki hanım çok tanınan biri değildir herhalde İsmi Mine evinde bakıyor cafelerde çalışmamış.Ben tanıdık vasıtasıyla telefonda baktırmıştım 6 sene önce kardeşim içindi.Sonra da akrabalardan bir kaç kişiye baktı bir de arkadaşıma baktı.Geçen ayda ben kendim için aradım.

yok benim dedigim kisinin adi elmira isatnbuldan oda 75 t bakiyordu ama oda yaklasik 1 saat filan bakiyordu ve sonradan sorun oldugunda aryip bilgi alabilyordun, e derken acaba ayni kisimi diye düsündüm

E derken? ismini verebilirmisin, cünkü bende birine baktirmistim istanbulda, ben begenmistimde ondan acaba ayni isimi diye merak ettim

Elmira ve Elaniti duymuştum.Evlerinde (İstanbul) ya da telefonla 100 tl ya:KK53: bakıyorlar.Elanit bir kaç ay önce vefat etmiş.2 sine de baktırmadım.Onlara baktıranların da memnun kalanı kalmayanı var.

Enginar kafe ,Sıdıka ile ilgili uzunca birşeyler yazdım.Ama sürekli yazımı kesen şeyler oldu .Telefon,gelen giden ,işler vs.Tam gönderecekken daha önce yapmadığım ön izlemeye bastım.O uzunca yazı hokus pokus oldu.E artık başka güne kalsın derken forumdan çıkmayı başaramadım.Oraya buraya basarken ekran dondu.Bu Sıdıka'nın laneti olabilir...:KK37: Ben sonra uğrarım yine !

Elmira ve Elaniti duymuştum.Evlerinde (İstanbul) ya da telefonla 100 tl ya:KK53: bakıyorlar.Elanit bir kaç ay önce vefat etmiş.2 sine de baktırmadım.Onlara baktıranların da memnun kalanı kalmayanı var.

ben elmiraya baktirdim evet kendisi istanbulda yasiyo, 75 tl ödemistim ama fal 1 saat filan sürdü, ve sonrasinda nezaman aradimsa yada msj atip soru sordumsa herzaman cvp verdi bana, bakip unutmuyo insani herzaman yardimci olmaya calisiyo, bana iyi bakti dedigi bazi seylerde cikti, bazilarin zamani var ama dedigi seyleri yasiyorum ben memnun kaldim

ben elmiraya baktirdim evet kendisi istanbulda yasiyo, 75 tl ödemistim ama fal 1 saat filan sürdü, ve sonrasinda nezaman aradimsa yada msj atip soru sordumsa herzaman cvp verdi bana, bakip unutmuyo insani herzaman yardimci olmaya calisiyo, bana iyi bakti dedigi bazi seylerde cikti, bazilarin zamani var ama dedigi seyleri yasiyorum ben memnun kaldim

1 saat dolu dolu fal sonrasında da ara sıra danışabilme muhteşem olur. E aldım listeye o zaman kendime yeni yıl hediyesi olarak:KK70:

Son düzenleme:
Arkadaşlar dün Babacan Cafeye gittim tek kelimeyle berbattı. :KK47:
Yüzüğümü çıkardım ve kendimle ilgili hiçbirşey demedim tabiki oda hiçbirşey bilemedi. Resmen saladı kendide farketti tutmadığını beni konuşturmaya çalıştı ama hiç yönlendirme yapmadım oda salladı hemde çok kısa baktı... Gitmeyin bence...

1 saat dolu dolu fal sonrasında da ara sıra danışabilme muhteşem olur. E aldım listeye o zaman kendime yeni yıl hediyesi olarak:KK70:

canım sıdıkayla ilgili beğenip beğenmediğini söylesen en azından enginarda bukete gidicem de ben. belki onada baktırırım.

Kızlar Buket ayrılmış Enginardan karaciğeri rahatsız olduğu için işi bırakmış. Sıdıkaya baktıran var mı içinizde? Esans sen beğendin mi ?

Kızlar Buket ayrılmış Enginardan karaciğeri rahatsız olduğu için işi bırakmış. Sıdıkaya baktıran var mı içinizde? Esans sen beğendin mi ?
Sıdıka'yı beğenmedim .Sana 'onu değil Buket 'i dene 'diyecektim ama ayrılmış diyorsun.Üzüldüm doğrusu.Ben Buket'i sevmiştim insan olarak çünkü temiz kalpli biri olarak görmüştüm .Falı da ilginçti,farklıydı ya da anlatım tarzı farklıydı diyeyim.Ayrı bir renkti.:85:

Sıdıka'yı beğenmedim .Sana 'onu değil Buket 'i dene 'diyecektim ama ayrılmış diyorsun.Üzüldüm doğrusu.Ben Buket'i sevmiştim insan olarak çünkü temiz kalpli biri olarak görmüştüm .Falı da ilginçti,farklıydı ya da anlatım tarzı farklıydı diyeyim.Ayrı bir renkti.:85:

Sen sevdayı denedin mi esans ya ben iki kere gittim önümüzdeki ay için iki tarih verdi bana. Sana söyledikleri falan cıkıyo mu denediysen.. Veya yeliz nergis dısında önerebiliceğin gelecek öngürülü yani söyledikleri çıkan biri var mı bildiğin..

eeeeee ben kıme gıdıcem artık ay çok üzüldüm son bıkere daha gıtmek istiyodum :KK43:(((

ya bu fiesteda yeni yeni falcılar var kadınlar var fal bakan burcuyu beyendim ben ama diyerlerinide çok beyenen varmış varmı orda birilerine fal baktıran...bukette gitti kime baktırıcaz şimdi hadi bakalım falcısız kaldık

bu arada şöyle kötü falcıları tekrar bi listelemek istiyorum sizin için bunların içinde çok kötü olanlarda var vasat olanlarda var gelecekle ilgili öngörüleri tutmayanlarda var karışık yorumsuz sadece isim yazıcam onlara boşuna gitmeyin....NERGİZ-YELİZ-FONDUE KAFE ALİ-MÜJGAN KAFE MÜJGAN,NAZ,ÇİĞDEM,MURAT-FISILTI KAFE HEPSİ-BABACAN KAFE BİRGÜL-ENGİNAR KAFE SIDIKA-SEVDAM KAFE SEVDA-COOKİE KAFE HEPSİ-PAPATYA KAFEDEKİ KADIN-MARAL KAFE MERAL.......aklıma gelenler bunlar şimdilik en azından içinizde bu ara gitmeyi düşünen varsa bunlardan birine gitmesin boşuna bari

Bugün Bukete bende gittim rahatsız gelmeyecek kardeşı var oda çok iyi ona baktır dediler girmedim.Sevda cafe ye gittim sevda!da sıra da 15 kişi var 3 saat beklersin Aytene baktır oda iyi dediler fena değildi kahve +tarot baktı Mayıs ayında ev alıyorsun dedi mümkün değil dedim çok iddaalı konuştu gel Mayısda beni gör dedi.Daha önceden Ömer cafe de çalışıyormuş kendisine baktıran varsa dedikleri çıkıyormu? Çok güzel şeyler söyledi :)) İnşallah olur

Birde Sevda cafe nin orada Destina iranlı falcı varmış kafe onunmuş kapıdaki çocuklar ısrarla baktır çok iyi dediler.Onunla ilgili burada olumsuz yazılar vardı yanlış hatırlamıyorsam.Giden olursa bilgi versin.

Sen sevdayı denedin mi esans ya ben iki kere gittim önümüzdeki ay için iki tarih verdi bana. Sana söyledikleri falan cıkıyo mu denediysen.. Veya yeliz nergis dısında önerebiliceğin gelecek öngürülü yani söyledikleri çıkan biri var mı bildiğin..

Ben Sevda'ya da gittim.Hatta aynı gün Gülistan'a da gitmiştim.Aynı konuda farklı şeyler de söylemişlerdi.Şimdi şimdi olaylar belli olmaya başladı.Yakında yazıcam.Ama önce bir Sıdıka olayını bitireyim.Bazı söyledikleri çıkan falcılar var elbet ama demek istediğin herhalde her söylediği (dediği vadede )çıkan falcı olup olmadığı.Maalesef öyle biri yok benim bildiğim.Nispeten iyi falcılar bile zaman zaman su koyuveriyor.Bu tıkanmalar bizden onlardan ya da her iki taraftan da kaynaklanabiliyor.Eskiden çok iyi fal bakan ama artık bakmayan ,bakmak istemeyen bir falcının fal işlerini bıraktıktan sonra söyledikleriyle diğer falcıların verdikleri ufak tefek tüyoları da buraya bir ara yazmak istiyorum.Ayrı konu başlğına gerek olmaz bir paragrafta biter.Mesela o ip uçlarından birisi şu :falcı bana kadınlar ya da kendi 'hasta ' olduğunda iyi bakamadığını bazen hiç bakamadığını ama birnevi işçi posizyonunda olduklarından müşteri kaçırmasın diye yuvarlak laflarla falı geçiştirdiğini hissiyat ,duyma ve görüntü görmenin çok zayıfladığını ve o zaman da uydurmak zorunda kaldığını söylemişti.Bazen de olayları iki yönlü çift görüyormuş'Her falcı böyle midir 'diye sorduğumda çoğumuz böyleyiz ama bir kısmımız farkında değil ,tıkandığını biliyor ama sebebini hissedemiyor ,göremiyor demişti.

X