İzmir'deki Falcılar

tatlım ben de bu ısın ınanmakla ve elektırıkle alakalısı olduguna cok ınanıyorum.
mujgan mesela hayatta gıtmem hıcte gıtmedım ama duyumlarım kötü

benım ılk falcm murat ve ınanılmaz sekılde cıkıyor dedıklerı ve ben ınanıyorum belkıde ondan
pekı bu sızın gıdecegınız kaca bakıyormus ılgımı cektı

cvp vedigin icin tesekkür ederim cnm, bende acikcasi begeniyorum, suanki durumu iyi görüyo dedigi bazi seylerde cikti, ama zamanda bazen sasabiliyo, yani 2 hafta icinde diyorsa biraz daha uzun oluyo, ya dedikleri ciksinda zaman okadar önemli degil, sende zamanla hic sasma oldumu?????

aslında var ya böyle salladıkları zaman para vermemek lazım bazen dediin gibi resmen yalan dolan saçmalayıp saçmalayıp gönderiyolar biz bi de saf saf para ödeyip çıkıyoruz olcak iş deil vermeyelim bundan sonra böyle yapana para fln

hiç arama boşuna söylemiyolar gülistanla ilgili bişi ben sordum:)sen bizimle birgüle

sorma nasıl o 25 içime oturdu anlatamam ya bişey dörüyorum 25 dıyınce bak bunu alırdım şunu alırdım ya yalan dolan ama para verdım cıktım salaklık başka bişey deıl zaten artık betülden başkasına gıtmem belkıde onunla elektrıgım tuttu

canım haklısın ben bir çok falcıya gıttım ama hiç biri buket kadar etkılemedı bırgül, murat, naz, sevda, asıye, tülin, nebılım çok falcıya gıttım bısürü para yedırdım bazen hesaplıyorum deliyim ben dıyorum bazende buketten başkasına artık gıtmem dıyorum :) ama kendımı kandırıyorum *** kişi çok ıyı deseler yarın kalkar gıderım yanı senın anlayacagın tam bı fal manyagıyım ha bu arada buket 7,5 tl bakıyo 10 tl cebınde kalıcak :)

O kadar olur canım ya sonucta dakıkası dakıkasına bılemez.
dedıgın gıbı cıksında zamana cok garantı vermemek gerek.
bende cok ufak oldu yanı bıseye aksamustu dedıde o gece oldu mesela
hanı 3 5 gune ben bakmıyorum tatlım
sımdı bı zaman verdı onu beklıyorum gercı bu zaten bızım planımızdı olacak dedı.

buketı cok mu ıyı bılıyor cnm
ben bu saydıgın falcıları hıc tanımıyorum ben bı murattan memnunum
kız bu kadarda ıyı degıl haddım degıl ama kaptırma kendını bu kadar hepsıne gıdıcek kadar
ucuza bakıyomusum nerde bakıyo kı.
cok para alıyolar be ya

buketı cok mu ıyı bılıyor cnm
ben bu saydıgın falcıları hıc tanımıyorum ben bı murattan memnunum
kız bu kadarda ıyı degıl haddım degıl ama kaptırma kendını bu kadar hepsıne gıdıcek kadar
ucuza bakıyomusum nerde bakıyo kı.
cok para alıyolar be ya
[/QUOTE]

ya kadın bana 3 gun ıcınde akşam saatlerınde bunu yaşıycan dedı yaşadım ve bu olayla baglantılı bı çok şey söledı hepsı onun dedıgı gıbı oldu ben izmirde yaşamıyorum 13 ekımde gıdıcen dedı sonra yıne gıttım okadar ınsana bakıyo benmı aklında kalıcam aynı tarıhı yıne verdı hıç bu kadar tuturanı olmamıştı kızlar ağası hanın yanında engınar cafe bız haftaya perşembe gıdıcez gıtmeden son bıkez daha kekte gelıcek sıtedekılerı toplayıp gıdelım hem tanışmış oluruz hemde memnun kalmazsanız benı orda paralarsınız nette deıl :)))))))))))))

ahaha yok sekerım senın ne kabahatın olucak
ben aslında tırsıyorum bole cok bıldıklerı zaman:97:
ama merak ıste genelde gergın donemlerımde gıderım
keske bende gelebılsem ama suan zor duruyor ya

muratı ben 3 yıldır tanıyorum.ilk gittiğim zamanlar çok beğeniyodum ancak gelecekle ilgili vaad ettiği tarihler geldikçe dedikleri hiçbirşeyin olmadığını hatta imkansız şeyler söylediğini çok iyi anladım.en son geçen sene müjgan cafede ali beye baktırmak için gitmiştim.o sıralardada ali bey ameliyat olmuş yokuş.bende murata baktırayım hadi demiştim ona baktırmıştım.ama bayaa bi salladı hızlı hızlı kendinden çokkk emin konuştu 5 dk. ama boş konuştu... size bilmiş olabilir belki genel şeyler söyledi oda size uydu tesadüfen tahmin etti tuttu.ama artık şuna inanıyorum bilen kişi herkesi bilir..herkesi bilemeyip bikaç kişiyi bilebiliyosa bunu bende yapabilirim...demekki o kişinin bi yeteneği yokki herkese bakamıyor.gülistanda mesela öyle elektrik meselesi falan yoktu.herkesi biliyodu.ama şuaralar betülü çok merak ediyorum haydi hayırlısı

walla aynen öle murat bır ıddalı konuştukı tmm dedım canım bu adam bu işi bılıyo yetmezmış gıbı peşıme bırılerınıde taktım götürdüm :) sonra zaman geldı anam yok hatta tık yok mısal ılk baktıgında bayramdan önce gıdıcen dedı eylülde ben halen burdayım ama betül bır haftamı aynen anlattı geçmış bı hafta deıl ama gelecek bı hafta saatı saatıne günü gününe tuturmı tuttu şimdi her hafta gıdesım var kendımı zor tutuyorum biz kekle 6 ekimde gıdıcez onunla konuşalım saat ayarlar buluşuruz hem tanışmış oluruz

hiç arama boşuna söylemiyolar gülistanla ilgili bişi ben sordum:)sen bizimle birgüle

aynen bende bugun sordum=) kesinlikle söylemiyorlar yerini ve yeni falcıları gelmişmiş gülistan artık çalışmayacakmış yarın pasaklı birsene gidiyorum kızlar fekat tam adres bilemiyorum =/ dilerim kendisi sallamaz bide ne zaman gidecekseniz bende geliriim kızzlar hem tanısmıs oluruz=)

tel numarası adres bendde alabilirmiyimm?=/

merhaba ben ısparta da okuyorum.bahsettiğin falcı hala oralarda mı acaba?o kadar etkiliyse bende gitmek isterim

evet ashle gel sende baktıralım hepimiz sonra oturur bi değerlendirme yaparız:)baktık hepimizi bildi bundan sonra oraya buraya para kaptırmayız düzenli olarak bi tek kişiye gideriz en azından bilirizki söyledikleriin çoğu doğru bizim istediğimiz bu zaten ay birirnin dediği çıksın ayol:))

ay inşallah bu sefer istediğimizi buluruz.tamam ozaman bende geliyorum gidelim hepberaber hem tanışmış hemde forum yerine canlı canlı fal dedikodusu yapmış oluruz

ay inşallah bu sefer istediğimizi buluruz.tamam ozaman bende geliyorum gidelim hepberaber hem tanışmış hemde forum yerine canlı canlı fal dedikodusu yapmış oluruz

aynen öyle:))ama ben kendimi çok zor tutuyorum bu gün salı ya orda betül vallahi zor duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…