İzmir'deki Falcılar

canım haklı olabılırsın ama bana verdıgı tarıhler felan ve belkı 10 kısı goturduk hep bıldı
murattan memnun olan kadar olmayanda var tabıkı dedıgın gıbı belkıde tuttu

betulu bende merak ettım keske bende sızle gelebılsem gelemem su sartlarda ama cok ısterım
gıdıp gelınce yazın memnun olursanız tekrar gıderız belkı olmaz mı

kızlar biz şimdi dertle konuştuk dayanamadık çıkıyoruz orda buluşcaz gelmek isteyen varsa çıksın gelsin:)))))

Merhaba kızlar, Deniz ben İzmir - Bornovada oturuyorum. Forumu ziyafetçi olarak takip ediyordum ama, üye olmaya karar verdim. Hemen hemen İzmirde gitmediğim falcı kalmamıştır. Gitmediklerimden, "Gülistan&Betül" var bir tek. Betül bi bayan tarafından baya övülmüş sanırım bugünde bakıma gidiyorlar umarım güzel çıkarda sonuç bizde gideriz.

Bana önerebiliceğiniz şu Nergis,Yeliz dışında başka iyi bi falcı var mı ? Ben kendilerine gittim. Şuanki durum açısından başarılar sadece. Gelecek öngörüleri "0" bende çıkmadı.

canım baya öven benım baya çıktıda ondan şimdi geldık yanında yıne ıyıdı ayın 5 ne kadar bi gelişme yaşanıcak hayatımda eger yaşanırsa ozaman walla sabah akşam kapısındayım :) ha kızlar bu arada bayanın adı büketmış ben betül dedım durdum sarışın yaşlı bı teyze çokda tatlı acıkcassı

Şuan için rahatsızım gidemem ama en kısa zamanda kendisine bende gitmek istiyorum. Gidince memnun kalırsam yorumlarımı aktarıcam buraya :) Eski mesajlarını gözden geçirdim ama pek anlayamadım açıkcası, saat olarak bile verdi mi sana? Ne söyledi de çıktı?

Bende Sevda'nın dediklerinin çıktığını biliyorum bi tek. Ben defalarca kez yaşadım. Murat'a gelince iyi anında yakalarsan ne ala, defalarca gittim 10 aydır fakat gelecekle ilgili o kadar emin konuşmasına rağmen tek bir söylediği bile çıkmadı şuana kadar. Bilginize..

Son düzenleme:

walla canım defalarca sevdaya gıttım hiç bir dedıgını yaşamadım mısal bu kadın evlılıgınle ılgılı 3 gun içinde akşamın ılk saatlerınde bişey yaşıycaksın aynen öle oldu 3 gun sonra saat 20:30da eşim karşımdaydı

Sevda isim olarak olsun, saat olarak olsun, durum olarak olsun gayet başarılı, tabikide herkeste tutmaya bilir, fal bu sonuç olarak yıldızının yüksek olmasına, düşük olmasına bağlıyorum ben tamamen. Ama örneklendirebilirim tabiki de bunu mesela bu ay için "Ayın xx'sından sonra beklediğin haber gelmiycek ama aranızda bir konuşma geçicek dedi." xx'n da evet konuştuk. Sıralanabilir evet.

Eşinle ayrı mıydınız? Hayır ayrı değilsen karşılaşman çok olağan bir durum çünkü :)

Bu arada, Alsancak Fiesta'da ki hiçbir falcıya gitmeyin arkadaşlar orası önceden gay bardı zaten. Bi kaç tane eş cinsel arkadaş var, tamamen piyasadan toplanan fal olsun laf olsun diye toplanan kişiler. Aynı şekilde Kızlarağası Fısıltı Kafe kesinlikle gidipte fal hakkında bilgisi olmayan insanlara para vermeyin yazık. Tekrar Alsancak Daisy Kafe'ye gelirsek. Bi ara adı geçen "Çiğdem" isimli şahısa kesinlikle ama kesinlikle gitmeyiniz. Reklam amaçlı yapılmıştır berbat kadın sadece nasihat ediyor. Onu benim annemde yapıyor. Hı ama Murat'a öyle moral olsun diye fal baktıranlardansanız baktırın falı güzel, ama yineliyorum çıkmıyor.

Birgül'e bende gittim, söylediği zamanları beklemekteyim şuan :)

ayrıyım hemde ayrı şehırlerdeyız canım benım

bugün gittiniz haa kaçaklar siziiii ozaman ayın 5ine kadar bekliyelim az kaldı zaten:) bugün nasıl baktı şuanki durumları vs çok iyi biliyomu kahvemi bakıyo yanına tarotmu açıyo napıyo bu hatundan bu sefer umutluyum perşembe gidebilirim

Falcıya gidicem yarın kızlar, bana şöyle güzel bir falcı önerseniz. Sallama olmasın söyledikleri, gelecek falan isabetlii olsun :) Birgül'ün söylediği çıkıyor mu bu arada?

canım alsancak limanının oralarda bi cafe'de murat varmış. muhteşem diyorlar bi araştır istersen

canım bu betül hanım nasıl biri?sarışın yaşlı bi bayana baktırmıştım yıllar önce.2007 falandı.o zamanlar smörg cafe de çalışıyodu.tarot bakıyodu.ne dediyse çıktı o dönem.ama sonraki gidişimde ayrıldığını söylediler.eğer oysa super olur.bu dediğim bayana baktırmış olan varmı hiç?

Merhaba bu dediginiz bayan Telefon da da bakiyormu?

Başlığı biraz canlandırın kızlaar hadiii :)
Hiç tavsiyesi olan yok mu ya .

Birçok falcıya gittim deneyimlerimi sıralayayım size;

1. Fiesta: Paşa lakaplı biri baktı tamamen sallama o cafeyi tavsiye etmiyorum
2. Endülüs Meyhanesinin karşısında zenci Hacer bana bilemedi ama arkadaşlar bildi diyor
3. cumbalı sokakta fal cafede Ali : tarot açıyor ama bende pek tutmadı
4. Karşıyaka Ravazza cafede bi kadın 5 dkda atıyor am6.a tarotta birkaç şey bilmişti
5. son zamanlarda gittiğim karşıyaka kokoreççiler sokağına girip ilk sola dondugunde Maral cafede Meral bakıyor:sanırım en iyi bilen bu oldu şimdilik favorim.
6. Örnekköyde pasaklı Birsene gittim tamamen saçmaladı büyü var sende demediği kimse yok dediklerini de çok zor anladım
7.Alsancak kıbrıs şehitlerinin sonunda Daisy Cafe kadın hiç bişey bilemedi.
8. Bornovada hükümet konağına yakın mesken cafede ki kadında bilemedi
9. Karşıyakada bi pasajda 3 kadın var bakan 3üde salladı

merhaba arkadaşlar bugün üye oldum muhabbetinizi çok sevdim çok içten geldiğiniz içinde hemen kendimide dahil etmek istedim =)))) Konu ile alakalı ben de bir iki şey söyliyeyim ve de sorayım =)) Murat'a ben de gittim bir arkadaşıma baktı gerçekten okudu onu...Konakta bahsettiğiniz falcıların yerini bana daha ayrıntılı anlatırmısınız oraları çok iyi bilmiyorum henüzz =)))

Arkadaşlar bu betül yani büketi birde birgülü merak ediyorum bi kaç sayfa okudum ama gözden kaçırdım galiba bu falcılar nerede ve nekadara bakıyor özellikle birgülün falı çıkıyormu ??

Arkadaşlar bu betül yani büketi birde birgülü merak ediyorum bi kaç sayfa okudum ama gözden kaçırdım galiba bu falcılar nerede ve nekadara bakıyor özellikle birgülün falı çıkıyormu ??

Canım merhaba, ben Birgül'e gittiğim için adresini vereyim.
Kızlarağası hanın'ın yanındaki sokaktan gir, sevdam kafe'yi geç, yolun sonunda sorduğun zaman Babacan Kafe diye göstericeklerdir. Enginar kafe de o sokakta adı Buket-imiş :) Güzel fallar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…