İzmir'deki Falcılar

canım yarın hava ıyı olursa gıdım dıyorum kaçta orda oluyo hergun ordamı yarın cıkmadan yazarım yada özel hakkın varsa numaranı yaz ararım ben şirinyerden gelıcem bıraz uzak malum :))

canım yazdım özele bakarsın:KK66:

Enginar cafeye dün gittim bakan bayanın adı betül değil buketmiş :) arkadaşlarım pek memnun kalmadılar banada çok genel şeyler söyledi. Bilmiyorum ya yorgundu yada her zaman öyle bakıyor. :26:

kek ben geldım baktırdım ıdare eder ama büket daha ıyı ora nıyetlı gelmedıgım ıcın msj atmadım tlf aldım şımdı görüşürüz ha bükete gıdelım ıstersen

walla ben artık ondan başkasına gıtmem bence yorgunluktan ıyı bakamamıştır dun bende ordaydım gayet ıyı baktı

kızlar baska bir il olacak ama su antalya dedeman fokur cafe de tarot bakan ugur bey varmış giden var mı nasıl acaba?????? bilen varsa lutfen yazar mııııı

kek ben geldım baktırdım ıdare eder ama büket daha ıyı ora nıyetlı gelmedıgım ıcın msj atmadım tlf aldım şımdı görüşürüz ha bükete gıdelım ıstersen

walla ben artık ondan başkasına gıtmem bence yorgunluktan ıyı bakamamıştır dun bende ordaydım gayet ıyı baktı

tamam canım bukete gidelim

tamam canım bukete gidelim

canım ben gecen perşembe baktırdım dıyorumkı bu hafta deılde bıdahakı hafta salı yada perşembe gıdelım bana 13 ekımle ılgılı bışey söledı ıkıncı gıttıgımdede gene aynı tarıhı verdı 1 hafta kala gıtmek istiyorumkı bakalım gene aynı tarıhımı verıcek buluştugumuzzda ben sana anlatırım isteyen olursa heep bırlıkte orda buluşuruz ben bütün falcılara gıttım dıye bılırım ama o çok ıyı belkıde elektrıkten bılemıyorum aynı cafede bı bayan varmış adını unuttum zaten isim hafızam sıfır oda çok ıyımış orda beklerden bı bayan anlattı ben hep ona gelıyorum dedı bugun olmadıgı ıcın oda bukete baktırdı nasıl geçtı bılmıyorum ama çıkanlar çık memnundu sana bukadar övdüm inş sende memnun kalırsın

canım ben gecen perşembe baktırdım dıyorumkı bu hafta deılde bıdahakı hafta salı yada perşembe gıdelım bana 13 ekımle ılgılı bışey söledı ıkıncı gıttıgımdede gene aynı tarıhı verdı 1 hafta kala gıtmek istiyorumkı bakalım gene aynı tarıhımı verıcek buluştugumuzzda ben sana anlatırım isteyen olursa heep bırlıkte orda buluşuruz ben bütün falcılara gıttım dıye bılırım ama o çok ıyı belkıde elektrıkten bılemıyorum aynı cafede bı bayan varmış adını unuttum zaten isim hafızam sıfır oda çok ıyımış orda beklerden bı bayan anlattı ben hep ona gelıyorum dedı bugun olmadıgı ıcın oda bukete baktırdı nasıl geçtı bılmıyorum ama çıkanlar çık memnundu sana bukadar övdüm inş sende memnun kalırsın

ya ben onu biliyorum zaten hatırlamıyorum çok fazla..neyse gideriz ne zaman istersen sen ara beni gideceğin zaman gelirim bende buluşuruz orda dediğin gibi başka gelmek isteyen olursa hep birlikte buluşuruz pek şenlikli olur:KK66:

Ben bugun tekrar murata gıttım dedıklerı cıkarsa harıka olucak:KK76:
ondan baskasınada gıtmıyorum zaten:KK6:

slm cnm birsey sorcaktim, bende daisy cafede murata baktirdim acikcasi falini begendim, sana dedikleri daha önceden ciktimi, yani sen nasil buluyorsun, dedikleri cikiyormu suanki durumu biliyormu, cvp larsan coook sevinirim simdiden cok tesekkür ederim

arkadaşlar bende murata gıttım ewt şuan yaşadıklarını çok ıyı bılıyo ama bana gelecek hakkında söledıgı hiç bişey cıkmadı acıkcası 2 defa gıttım ıkısındede tam bı fıyasko oldu acırımda verdıgım paraya acırım :KK43:((

bilen varsa teelını ve adresını bana yollayabılır mi

sakın dıyorum başkada bişey demıyorum ben bornovada asıye dıye bırıne baktırdım vatıkanmış ne vatıkanı bıldıgın ıskanbıl allahım bukadar yalan bır arada olamaz ve kendımden nefret ettım 25 tl verdım ya 25 allahım halen daha içim acıyo

kızlarr =) bana yardımcı olun açıkçası zor durumdayım mümkünse iyi bir falcı arıyorum bilen şu iyidir derse gideceğim=) gülistan mı yapmalıyım pasaklı birsen mi? y.yurttaki emel hanım mı açıkcası teli yok bende verirseniz sevinirim, birde şu vatikan falı bakan alsancaktaki kadının numarasını yollarsanız sevinirim =) ne yapmalıyım kimden memnun kaldınız yazın bana yazın=) acil yardım bayanlarr=):KK66:

kızlarr =) bana yardımcı olun açıkçası zor durumdayım mümkünse iyi bir falcı arıyorum bilen şu iyidir derse gideceğim=) gülistan mı yapmalıyım pasaklı birsen mi? y.yurttaki emel hanım mı açıkcası teli yok bende verirseniz sevinirim, birde şu vatikan falı bakan alsancaktaki kadının numarasını yollarsanız sevinirim =) ne yapmalıyım kimden memnun kaldınız yazın bana yazın=) acil yardım bayanlarr=):KK66:

canım ben sana yardımcı olım engınar cafe betül ben söledıgı herşeyı yaşadım biz haftaya sıtedekı kekle gıdıcez

bende gelebilirim kızlar haberleşelim benim zaten kursta o taraflara yakın biz gecen hafta enginar cafede hilal di adı sanırım ona baktırdık net birsey alamadık ya salladı biraz gülistana gideyim dedim fırıncı cafeden ayrılmış yeri nerde bilen olursa paylaşalım kızlar ben yarın diyorum bir fırıncı cafeyi arayıp sorayım.

slm cnm birsey sorcaktim, bende daisy cafede murata baktirdim acikcasi falini begendim, sana dedikleri daha önceden ciktimi, yani sen nasil buluyorsun, dedikleri cikiyormu suanki durumu biliyormu, cvp larsan coook sevinirim simdiden cok tesekkür ederim

Bana dedıklerı aynen cıktı canımcm:KK6:
bak cok yakınıma dedıkı bu sehırde yasamayacaksın ve suan tasınıyor gıdecegı yere kadar soylemıstı:KK31:
ben muratı tek gecıyorum elektrik diyorlar belkıde oyle:KK34:
kacıncı gıdısım yanı hıcte yanılmadı:KK23: elbet o da bı ınsan sonucta ama ben memnunum.
suankı durumumu herseyı olacakları aynen bılıyor en azından benım ve kımı gonderdıysek bıldı:KK61:
ayrıntılı sormak ıstedıgın bısey olursa cevaplarım tatlım.:KK16:

X