İzmir'deki Falcılar

selam sanırım aradıgın falcı benım bı musterım benı burda aradıgını soyledı.sana ulasmak ıcın uye oldum okursun umarım...

Sanırım siz karşıyaka akbank sokağında evinde bakım yapan Serpil hanımsınız
3 sene kadar önce size gelen arkadaşım vasıtasıyla sizden haberimiz oldu ancak biz
de ki telefon numaranız kullanım dışı mesajı veriyor, bir türlü size ulaşamadık, mail adresiniz varsa,bu şekilde irtibat kurabiliriz

teşekkürler

merhaba bayanlar, ben yeni katıldım size.
falcılara meraklıyımdır, gitmediğim kimse kalmamıştır herhalde derken bi gördüm forumu,gitmediğim ve merak ettiğim 2 isimle karşılaştım.

birisi göztepedeki ece
diğeri yeşilyurttaki emel

bir de ben hatayda bir falcı duydum adı mehtap sanırım. bilgisi olan varsa sevinirim.

bana özelden bilgilerini iletebilirseniz çok sevinirim.

bu arada bugüne kadar baktırdığım falcılar arasında 1 numaram gülistandır.

Göztepedeki Ece nerde bakıyor daha öncede sordum cevap veren olmadı.Gülistan nerede onada gidebilirim.

topçu restoranın sokağı ,otobüs duraklarının orada fırıncı kafede çalışıyor gülistan

fırıncı kafe alsancakta

Gulistan'a 1 kere gitmistim.O zaman 12.5 liraya bakiyordu.Oldukca iyi isabet ettirmisti.Ama 50 tl cok fazla geldi bana.Arkasindan Sevda'ya gitmistim.Ikiside hemen hemen ayni seyleri soylemisti sanki sozlesmisler gibi.Bana 2010 da evleneceksin hem de hayatinin erkeki ile demislerdi.Ben evlenmedim henuz:)
Sanirim bu benden kaynaklaniyor.Evlenmeye hazir hissetmiyorum kendimi.Her ikisinin de Ailem hakkinda soyledikleri hep cikti .

1 kere gittim serpil hanıma ve herşeyimi bildi.o dönemdeki duymak sitediğim herşeyin cevabını aldım ve ne dediyse başıma geldi. ulaşırsanız deneyin derim.

yakında sevda,gülistan,sevgi ve nergiz hanımdan bahsetmek istiyorum.hiç bilmeyenler biraz olsun fikir sahibi olabilir.mesela hem sevda hem gülistana aynı gün gittim.hangisinin tutturacağını merak ediyorum.çünkü aynı olayla ilgili farklı şeyler de söylediler.bir başka konuyla da ilgili farklı vadeler verdiler.ayrıntıları bir kaç gün içinde yazabilirim umarım.

bayanlar ben yine de elimde bulunsun diye ece'nin bilgilerini rica ediyorum sizden. bir de karşıyaka serpi'li merak ettim açıkçası. lütfen özelden bana bilgilerini iletebilir misiniz.

ya kızlarr bn falıcya gtmek istiorm kafam karştıı bissürü isimm duydum göztepede ecee serpil yeşlyrttada aynaya bkan warmş sanrm bn dha yeniyiim banaaaa rica etseem en iyi falcıların telefn weya adreslerini msjla gönderirmisiniiz çok ihtyacm warrr(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…