İzmir'deki Falcılar

msj yazamıyorum özelden nasıl verecam bilmıyorum buradan tlf da veremıyorum bostanlı iskelenın orada

kendisine sorcam kabul ederse nosunu veririm bazen karşıyakada bazende urlada oluyor evde bakıyor

Göztepe'deki Ece'nın çalıştığı yeri veya telefonunu bilen varsa bana mesaj atabilirmi?

du fiesta'da ömer diye biri var,şu ana kadar bulduklarımın en iyisi

bi de kemeraltında sevdam cafe diye bi yer varmış,sevda diye bi bayan bakıyormuş,millet 4-5 saat sıra bekliyormuş,giden var mı çok merak ettim ?????

Evet cok sira oluyor.Erken gitmekte fayda var.Genelde biliyor.Ben gittim.Arkadaslarim da gitti.Karsilikli elektrigide bagli bir sey fal.Benim ailemin yuzde seksene yakini bildi gelecek ile ilgili.Ozellikle hastalik ve hastaligin sonucuyla ilgili tam isabet ettirdi.Yakinimin kizinin bebegi olacagini soyledi ve oglan olacagini soyledi.Kiz hamile ve oglanmis.Bunun gibi seyler yani.Faldan ne beklediginizede bagli.Dusunceniz ve enerjiniz geleceginizin akisini zamana bagli olarak degistirebilir diye dusunurum hep.

arkadaşlar karşıyakada funda diye bir bayan varmış yıldız falı bakıyormuş yani astrolojiyle ilgliymiş 70 lira dediler daha önce baktıran varmı ben düşünüyorum ama o karrasız kaldım

telefonumu verebilirsin dedi ama ben özelden msj atamıyorum tlf nosunu almak isteyenler bana msj atsalar ben cvp verebilirmiyim acaba özelden

kızlar uzun zamandır yokum farketmişsinizdir ama size güzel hberlerim var nişanlandım beeennn :)) 17 haziranda da düğünüm var fuar göl gazinosunda hepinizi bekliyorum :)

kızlar uzun zamandır yokum farketmişsinizdir ama size güzel hberlerim var nişanlandım beeennn :)) 17 haziranda da düğünüm var fuar göl gazinosunda hepinizi bekliyorum :)

nee aaaa şoklardaymmm :KK52: inşallah çok mutlu olursun canm çok sevindim :KK64: sana bu yıl bu yaz evlencen diye bilen bi falcı varmıydııı :KK52:

Tebrik ediyorum.Allah tamamina erdirip bir yastikta kocatsin insallah.
Mutluluklar dilerim:))):emir_bebek:
Nergiz kursun mu doktuydu sana :))))

teşekkür ederim arkadaşlar.yok nergiz kurşun dökmedi bana ama döktüğünü biliyorum :)

selam sanırım aradıgın falcı benım bı musterım benı burda aradıgını soyledı.sana ulasmak ıcın uye oldum okursun umarım...

X