İzmir'deki Falcılar

Cok ilginc....Ozelden yazabiliyorsaniz bana numarasini yazarmisiniz bu Ozlem hanimin

mrb .. bu aralar çok sıkıntılıyım ve şu kilise nin yanındaki kadın .. ona ulaşabildiniz mi _? mesaj atarsanız çok sevinirm

Arkadaşlar çok rca ediyorum hoca büyü gibi muhabetlere girilmesin zira formumuzda bu sohbetlerin yapılması yasak

Arkadaslar biliyorsunuz ozel mesaj yazabilmemiz icin 100 mesaji tamamlamaliymisiz.O nedenle buraya bir seyler cokcana yazmaliyim kii tamamliyabileyim.
Size deneyimlerimden bahsedeyim diye dusundum.
Boncuklu Bayram'a aylar once gitmistim.Karakter tahlili yapiyordu.Tarzi pek hosuma git medi.
Mujgan kafedeki Ali beye gitmistim.birkac seyi isabet ettirmisti.Fena degildi.Sevimli iyi,kibar bir bey.Beni fal olarak tatmin etmedi.Siradan geldi.

Sevdam cafenin sirasinda bir cafe vardi adini simdi hatirliyamadim.Orada bir bayana baktirdik.ama hic begenmedim.Orada bulunan bayanlardan biri Ramazan diye birisinden bahsetti.Onun bu konuda iyi oldugunu soyledi.Denemedim.
Gulistan'a gittim.Cok ilginc bir fal bakis tarzi var.Begendim.
Sevdam Cafede Sevda'ya baktirdim.Gulistanla soyledikleri ortustu.Sevda ya ayda 1 veya iki ayda bir gidiyorum.Ozellikle SIKILdigim zamanlarda.bazen terapi gibi oluyor.Soyledikleri % 80 cikti.
Arkadaslarimi da gotumustum.Onlarda memnun kalmislardi.
Ama sabah saatlerinde gitmek lazim.Duyduguma gore yogunluktan yorulup konsantresi bozuluyormus ogleden sonra.

Bir de yenigirnede Nergis hanima gitmistim.Isabetli seyler soyledi.Ilginc bir bakim tarzi var.Dediklerinin cikmasi icin beklemek lazim.Onda tek hoslanmadigim kendisi akici bir bakim yapmiyor.Soru-cevap seklinde gelismesi hosuma gitmemisti.Ama kisilerin karakter ozelliklerini tam isabet ettiriyor.Dediklerinin olusmasini ise zaman icinde beklemek lazim.

Fal baktirmada en onemli seylerden birisi bakan ile baktiran arasindaki elektrik.Eger karsilikli bir iletisim saglanabiliyorsa ve bakan kisi de gercekten iyi veya iyiye yakin bakabiliyorsa fal oldukca tatmin edici oluyor.Baktiran kisinin soylenenlere kendisini cok kaptirmamasi gerek.Cunki Evrensel cekim yasasi ile dusunce ve davranislarimizla bazen hayatimiza farkli bir yon verebiliyoruz diye dusunuyorum.Cenk Koray' bir kitabinda yaklasik olarak su ifadeyi kullanmisti..."Hayat A noktasinda baslar B noktasinda biter.A dan hareket edip B ye varincaya kadar istedigimiz yonlere sapabiliriz.Belli ya da belirlenmis istasyonlarda dururuz.Ama ne olursa olsun zamaninda B noktasina ulasiriz"

güzelmiş hangi kitap bu okumak isterim :))

Tamila:bu cookie kafede çalışan iran asıllı bir falcının adı.fal bakarken çok çabalıyor ,sanki puslu bir pencerenin ardından içeride olanları görmek için savaş veriyor.yavaş.3o saniyede bir cümle söyleyebiliyor.ama söylediğinden de çok emin değil gibi ! doğrusu söylediği bazı şeyler tutuyor,ama dolu dolu zengin bir fal bakamıyor belki daha çok deneyim kazanması lazım.geçer not veremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…