İzmir'de Tüp Bebek Yaptıranlar 2022

İzmir de Dr İsrael Aruf diye bir doktor varmış arkadaşlar ben yeni duydum . Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Slm benimde kist dışında bi problemim yoktu. Aşılama negatif ilk tüp bebek denememde pozitif sonuçlandı. Doktorumuz Kahraman Kolday kendisinden oldukça memnunuz. Şuan 6 ayın içindeyiz hala kahraman beyle devam ediyoruz

Maaşallah sizee sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallahtaze transfer mi oldunuz peki?

Canım kaç yumurta toplanmıştı senden?

7 yıllık evliyim bende izmirde yaşıyorum ilk tüp denememizi yapıyoruz bugün yumurta toplama işlemim oldu medical point volkan beyde . Başka volkan beye giden var mı acaba ben aşırı aşırı memnunum şimdilik

Benimde bugün yumurta toplama işlemim oldu Funda hanımdakaç yumurta toplandı, yumurtalarla ilgili bilgi aldın mı?

Yok benden önce giren bi kadın vardı onun çok kanaması olmuş hatta ben girdiğimde içeri yerleri siliyolardı bende sadece ağri var
Bende kadını görmedim de sensin sandım, tesadüfe bak ya aynı odadaymışız, konuşmuşuz, şimdide burda karşılaştık

Hayırlı uğurlu olsun hangi ilaçları kaç doz kullandınız acaba kaç yumurta oluştu bilgi verir misiniz bir de pko var mı acaba

Hayırlı uğurlu olsun hangi ilaçları kaç doz kullandınız acaba kaç yumurta oluştu bilgi verir misiniz bir de pko var mı acaba
Merhabalar İzmir Funda Göde'de tedavi oldum.Amh 4.34, 4 cm çikolata kistim vardı amhta yüksek olunca baskılayarak az sayıda büyütme yapıldı.7 yumurta toplandı, 5i döllendi.
3. Gün taze transfer oldum ve şükür ilk denemede tuttu.Dua edin sağlıkla kucağıma alayım

İnşallah alacaksanız şüphe etmeyin rahat olun tadını cıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…