İzmir'de Tüp Bebek Yaptıranlar 2022

Yaaa çok mutlu oluyorum böyle yorumlar gördükçe, Allah yolumuzu açık etsin inşallah🤲Sende sağlıkla kavuş bebişine🤲❤️🧿 Sen onda mı transfer oldun canım?sürecini azıcık anlatsana❤️
Cok tşk ederim ❤️🙏 Rabbim en kısa zaman da sizlere de nasip etsin 🤲 Evet doktorum Ahmet bey, ilk deneme 4 yıl sonra gelen mucize bende pco vardı eşimin degerleri gayet iyiydi.

Merhabalar
Ben iki defa Tınaztepe de Dr Erdale Bey e yaptırdım. Malasef ki negatif oldu. Araştırmalarım sonucu İrenbe Dr Alper Beyde başladım. Tedavi sonucum olumlu oldu Fakat 10 haftalık gebelik sürecinde kesem gelişmediği için düşük gerçekleşti. Alper Bey kişiye özel muayene süreci uyguluyor. Ayrıca Doktor a gittiğinizde size güven veren ve çok rahat konuşabileceğiniz doktor.
Ben bu sürece Tekrar toplanan yumurtalarım ile Alper Bey de devam edeceğim
Hatta benim ismimi de verebilirsiniz isterseniz.
İzmir'de o kadar çok tüp Bebek merkezi var ki. Resmen ticarete dökülmüş. Bizim bu süreçte doktor artışında çok kafamız karışmıştı
Rabbim yardımcınız olsun.
Ben de Alper beye gittim ilk kez. Carsamba ya da perşembe yumurta toplama yapariz dedi. Ama korkuyorum biraz insallah bir sorun olmadan saglikla pozitifleri görüp kucağımıza aliriz bebislerimizi

Ben de Alper beye gittim ilk kez. Carsamba ya da perşembe yumurta toplama yapariz dedi. Ama korkuyorum biraz insallah bir sorun olmadan saglikla pozitifleri görüp kucağımıza aliriz bebislerimizi
👐👐Rabbim umudunuzunu mutluluğa çevirsin inşallah. Ben memnunum . Daha önceki tedavilerimde negatif çıkmıştı. Alper Bey de sonucu hüsranda olsa pozitif gördüm. Bu bile bir umut oldu benim için.En büyük etken stres... rahat olmaya çalışın. Güzel haberlerinizi bekliyorum

👐👐Rabbim umudunuzunu mutluluğa çevirsin inşallah. Ben memnunum . Daha önceki tedavilerimde negatif çıkmıştı. Alper Bey de sonucu hüsranda olsa pozitif gördüm. Bu bile bir umut oldu benim için.En büyük etken stres... rahat olmaya çalışın. Güzel haberlerinizi bekliyorum
Ne guzel🥰 insallah hayirlisiyla sagljkla olur🤗

Sağlıklı gelişim olmadığı için 10 haftalık iken düşük yaptım. Dondurulmuş emriyolarım ile İnşallah sağlıkla tekrar yükleme yapılacak .....👐👐👐nasip etsin

Merhaba kızlar🤗33 yaşındayım, 6.5 yıldır evliyim.Sperm sonuçlarımız iyi, Amh 4.34, her ay yumurtlama oluyor ancak sonuç ortada...Çikolata kistim var, iki iğneli aşılama oldum ama negatif.Şimdi tüpbebeğe başlayacağız, burada doktor önerilerini, sürecimizi, heyecanımızı ve dualarımızı paylaşmak istedim.Allah bebişlerimizi bizi yormadan kolaylıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah🤲Şimdi anlatın bakalım, süreciniz ne izmirde kime gidiyorsunuz?❤️❤️❤️
Bende 31 yaşındayım 4 yıllık evliyim bebek istiyoruz Mart ve nisanda aşılama yaptırdık fakat olmadı ve bende de miyim var sol tarafta ama küçük olduğunu söyledi doktor engel değil kontrol edicez dedi aralıkta tüp bebek düşünüyoruz bakalım.

X