İzmir KK nın gönül bağı büyük kendi küçük buluşma fotoları

sblue

iyilik kumkuması
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.140
3
45
kullanıcı isteği fotolar silindi

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım sizleri tanıdığıma gerçekten çok mutlu oldum. sayenizde çok güzel bir gün geçirdim. denmur,xeno,sblue, güneş55 im hepiniz çok güzel çıkmışsınız.
artık yeni buluşma haberlerini takip edeceğim. en yakın zamanda tekrar bir araya gelmek dileğiyle.

ayy ne güzel ya süpersiniz çok güzelsiniz kk nın gülleri cnm ablalarımmmm özellikle dıptısın annesini merak ediyodum çok karşılaşıyodumda hihoyyyt

bu güzel buluşmaları daha çok görmek isteriz güzel hanımlar.
dostluğunuz daim olsun.

çok hoşsunz allahım daim etsin dostluğunuzu

güneş55 ablm seni gördüm mutlu oldum
maşallah çook faalsınız

sblue ve dıptısınnnesiyle önceden tanışıyordum ihasret giderdim,
denmur ve xeno ,sizleride tanıdığıma çok memnunum ,
[/COLOçok güzel bir gün geçirdim, hepinize tşk ediyorum,

canlarım, sizi görmek çok hoş inşallah izmire gelince bizlerde buluşuruz

hepiniz çok güzel ve mutlu çıkmışsınız
belli belli çok eğlenmişsiniz hihoyyyt
kız Denmur abla sana kaç defa dedim poz verirken tek kaşını kaldır ve havuç diceksin diye.gözlüğünüde çıkarmamışın sengözlerimebaksanab
ağzın gözün yamuk gözlerinde kaygan çıkmış dedim telefonda kandırdım gülmekten patladı.
e neysü bunlar detaylar mühim değil kaydirigubbakcemile3
benden hepinize kır çiçekleri a.s.]/FONT]

bir izmirli olarak sizleri görmek güzel hanımlar dostlugunuz daim olsun

süper bir buluşma daha yaşanmış ama bu buluşmadan haberim yoktu...aniden karar verilmiş galiba....paylaşım için teşekkürler.....

ay ay ne güzellik kızlar ama bu kadar yakındayken çok üzüldüm gerçekten keşke orda olabilseydim
bir daha inşallah Allah dostluğunuzu bozmasın

Allah dostluğunuzu daim etsin
Ne güzel resimlerdede olsa sizleri görebilmek a.s.

süper bir buluşma daha yaşanmış ama bu buluşmadan haberim yoktu...aniden karar verilmiş galiba....paylaşım için teşekkürler.....

canım ya ani değil ,25 günden beri ,topik vardı ,dikkatinden kaçmıştır, bundan sonraki buluşmalara bekleriz ,öptüma.s.

süpersiniz bayanlar:lepi: valla çok hoşuma gitti ne iyi yapmışınız
hepiniz çok tatlısınızyerimseniben
amma velakin benim oradaki tatlımı tatlı ablam :asigim:dıptısınannesi ,
birtaneŞeniz onu gördüm daha çok sevindim ,
ne iyi yapmışın ablacığım sanada iyi gelmiştir bu buluşma bence siz sık sık fırsat buldukça tekrarlayın a.s
ablacığım bizim bu kızlara bi kızsan klava:biz nezaman buluşucaz ya:çok üzgünüm:
anca bayram sonrası olur heralde cadılar razı olursa :roflol:
izmirin güzel bayanları hepinizi kocaman öpüyorumŞeniz ve buluşmaların devamını diliyorum :Saruboceq:
dostluğunuz bir ömür sürsün

ay ay ne güzellik kızlar ama bu kadar yakındayken çok üzüldüm gerçekten keşke orda olabilseydim
bir daha inşallah Allah dostluğunuzu bozmasın

canım sen buluşmak iste yeterki ,izmire geliyom de hemen buluşalım,:1hug:

izmir manisa arası 45 dakika ,beklerim ....

izmirli olup da güzel olmamak mümkün mü, hepiniz birbirinizden gözüküyorsunuz bayanlar

bir izmirli olarak ben de orda olmayı çok isterdim, kısmetse yarıyıl talinde ordayım

sizlerle tanışmayı çok isterim, dostluğunuz daim olsun bayanlar

sblue seni gördüğüme çok sevindim tatlımm

çok hoş samimi bir buluşmaydı hanımlar cok teşekkürler .benim keyif iyice kaçtı başımda ağrıyor fazla yazamıyorum pc ye bakmak şuan zulüm gibi bana o yüzden kısa keseceğim hepinizi öpüyorum birdahaki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum a.s.

İzmirin güzel hatunları hepiniz maşallah fıstık gibisiniz.
Yüzünüzdeki gülümseme hiç solmasın kaydirigubbakcemile3

Güneş abla dıptısınannesi sizleri tekrar görmek çok güzel Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…