İzmir KK nın gönül bağı büyük kendi küçük buluşma fotoları

Ayyy ne güzel buluştunuzzz.ben gelemedim çalışıyordum.ama aklım hep sizdeydi.Güneşçiğim sana özelden mesaj yazmıştım okumuşsundur. İnşallah bir dahaki buluşmaya katılabilirim..En kısa zamanda yenileyin kızlar bu buluşmayı...

allah daim etsin dosluğunuzu süpersi:1hug::1hug:niz vala ablacım gine:1hug::1hug:

çok hoşsunuz,çok samimisiniz...
dostluğunuz daim olsun...
hepinize kucak dolusu sevgiler de benden size olsun......

Allahım gözden nazardan korusun maaşallah hepiniz çok güzelsiniz.hepinizi öpüyorum.

a ben eksik kalır mıyım. bende gelirim. tarih verin siz bende evdekileri ayarlayıp geleyim. o zamanlar benim oğlanda burada oluyor. ama olsun. birkaç günde kızıkomla olayım.

tabi canım eeeeeeeee tabi özlemişsindir kızıkonu
bende fethiyeyi annemleri çok özledim.
kordonda çay içeriz hep beraber
ben kısmetse yarı yıl tatilinde gideceğim
tabi eşim sorun çıkarmazsa

buluşmalarınız, dostluğunuz bol olsun, çok hoşsunuz hepiniz de.

Bu buluşma için çoookkk teşekkür ederim. Uzun zamandır hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim kendimi. Sıcak bir buluşmaydı sanki yıllardır sizi tanıyor gibiydim. Teşekkür ederim. Sevgiler..

kaydirigubbakcemile3Harika bir buluşma olmuş eminim..aranızda olamadığım için üzgünüm..:1no2:hepinizi öpüyorum..a.s.

slm.bayanlar a.s. fotolarınız süper harika ve mutlu görünüyorsunuz birdahakine yanınızda olmak ümidiyle Şeniz :enbuyukkk:

harikasınız çok iyi yaptınız katılamadığım için üzgünüm bi dahaki sefere inşallah

valla havasındanmı dır suyundnmı bilmem ama hepiniz çok hoşsunuz.İzmirli olmak bir ayrıcalık derim hep izmri çok sevdiğim içindir.Bizimle böyle güzel bir günü paylaşmanız çok güzel.Aman nazar değmesin.Sevgiler

cok sırınsınız yaaa ogun aranızda olmayı o kadar cok ısterdım kı kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…