Izmir 'de ne yapilir ? ne yenilir ? :-)

Zumzum_20

Bir şarkısın sen, ömür boyu sürecek... <3
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
1.057
759
Kizlar selam

Bir daha ki haftaya ben ile annem Izmir'e gidecegiz. Bir hafta kadar sehir merkezinde bir otel ayarladik orada olacagiz.
Simdi sorum su : Izmir'de neleri yapmamizi, neleri görmemizi ve neleri yememizi tavsiye edersiniz canlar ?
Izmir'e çok fazla uzak olmayan ama otobusle gidilebilen küçük köy veya sehir 'de olabilir. Öyle bir günlügüne gidip gezmek için. Tarihi yerleri çok severim ve merakliyimda.

Simdiden çok çok tesekkürler yardiminiz için

egenin incisidir izmir.havası bir başkadır nerden geliceksiniz izmire bilemem ama ayrılmanız inanır zor olacak.size biraz yardımcı olayım gezebileceğiniz yerler hakkında.karataştaki tarihi asansöre gidin.kemeraltını dolaşın.akşam kordona mutlaka uğrayın faytonla bir gezinti yapın .sasalı hayvanat bahçesini dolaşın kadifekaleye bi çıkın agorayı gezin .kahvaltıda mutlaka boyozunu simitini tadın.akşamda kordonda rakı balık keyfi yapın.birgüne sığdırabileceğiniz kadarını yapın artık iyi eğlenceler.

Cok sagolun cevabiniz için, bir kaç seyi internet arastirmalarindan not etmistim zaten
Ben direkt yurtdisindan Izmir'e uçacagim insaAllah, çok heyecanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…