iyi kızlar degil cadı kızlar kıymetli

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Ah su erkekler :)
cadı kızlar hep kıymetli, hem sikayet ederler hem de bırakmazlar pek bi el ustunde tutarlar. Sizce?

ahanda tam üzerine bastın tatlım
vallaha katılıyorum sana
mesela iyi gelin olduğunda da sevmezler fakat cadı gelin olduğunda el üstünde tutarlar ailelerinden alıyorlar nasıl olsa genleri:):):)a.s

ya aslında cadılıktan degil de bizim yapamadigimiz taktiklerdenden dolayi oyle oluyordur
cadilikla beraber kendini sevdirme kabiliyeti vardir bu insanlarda, kendini iyi pazarlama mesela (aman simdi yanlis anlasilmasin pazarlama derken yaptiklarini gosterebilme ve bunu da gozune sokarcasina degil dogal bi sekilde yapabilme)

valla bunlar dogustan mi geliyo acaba cunku ben yapinca herkes anlar herhalde aptal degiller

Hımm şimdi ben kocamın kıymetlisiyim.

Cadı oluyorum heralde bu durumda.benneyaptımki:uhm:

:eek:Nasil Olunuyor Biraz Anlatsaniza Kizlar Bizde Ders Alalim:eek:

Ben gayet cadıyım ama :))))))))) Orta da bi kıymet veren yok :)

Kesinlikle doğru bir teşhis,cadı kızlar hep kıymetli el üstünde tutuluyolar sinir oluyorum:kızgın:amaa bende cadıyım aşkım öyle diyo bende kıymetliyim yanitatlicadiarzu:Roflol:sevgilera.s.

ben cadıyım diyebilirim hemde oldukça fazla ama öyle deme bırakamıyolar belki ama adamda moral bırakmıyolar.sürekli kavga atışma falan insaın kalbi kırılıyo 2 gün sonra elinde bir çiçek geliyor ama kalp kırılınca tedavisi olmuyo....

ben cadıyım diyebilirim hemde oldukça fazla ama öyle deme bırakamıyolar belki ama adamda moral bırakmıyolar.sürekli kavga atışma falan insaın kalbi kırılıyo 2 gün sonra elinde bir çiçek geliyor ama kalp kırılınca tedavisi olmuyo....

e o zaman cadı olma madem...iste sonucta cadı olanlari birakamiyorlar, ben buna kesinlikle inaniyorum ama sebebini daha cozemedim.

Ewet erkekleri bozarsanız,terslerseniz kapınıza köpek oluolar ama değer verir el üstünde tutarsanız yaranamazsınız,tecrübeyle sabittir :)
sanırım o da şundan kaynaklanıo,dişli olan güçlü görünen kadınları daha çok seviolar,hani cadı olan sert olan güçlü imajı çizio ya bundan etkileniolar sanırım,duygusal kızlarla dalga geçiolar benden sölemesi

evet arkadaşlar bende çözemedim bunu neden cadıların kendilerine çektirenlerin peşindeler kendileride öyle oldukları için mi acaba??

erkekler kendilerine eziyet eden kızların peşinden koşarlar

sanıırm bende bir cadıyımm ...

ya ben değilim ama eşim beni evlenmeden öncede şimdi de cadı diye sever istem dışı cadılık yani :) kıymetlimiyim kiiiiiii....

cadı olursaniz sikayet ederler ama sikayet ettiklerine bakmayin aslinda hoslarina gider. Bence bunlar ugrasmayi seviyor, kolay, yolunda giden bir iliski istemiyorlar, zorlanmak istiyorlar belki. Ama belli de olmaz bi bakarsin terkeder cok zorlanirsa.

Sadece boyle tahmin ediyorum ama henuz tam cozemedim, bunun neden boyle oldugunu cozen varsa yazsin. Sonucta biz onalr oyle ya da boyle istiyor diye kisiligimizi degistirecek degiliz ama fazla cadi, cekilmez, dirdirci falan insanlar var onlara bakina kendime haksizlik yapiliyor gibi dusunuyorum.

cadı kızlar hep kıymetli, hem sikayet ederler hem de bırakmazlar pek bi el ustunde tutarlar. Sizce?

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol: Bu duruma aynen gülüyorum çünkü benimde başıma geldi hem şikayet ama yinede kıymetli : ) teyzemin bir lafı vardı bir erkeğin 2 kaşığı varsa birin kıracaksın iki yakasını bir araya getirmeyeceksin yoksa kıymet filan bilmiyor derdi sanrım ki çook doğru :Roflol::Roflol::Roflol:

İstisnalar kaideyi bozmaz lütfen a.s :Roflol:

sevgilim şikayet eder durur benden cadıyım diye! susmam,inat yaparım,ezilmem,zorlarım,canımı yakarsa canını yakarım ama çooook severim..
sevgilim sakin bir adamdır oldukça benim cadılığım ona iyi geliyor.
mesela iki gündür çook sakinim sesim soluğum çıkmıyor.çok bitkinimine dese eyvallah diyorum..öyle mutsuz ki.. konuş ,kız,şımar bişeyler yap diyor sırnaşık şey

ne verirsen daha fazlasını istiyorlar ben taktik yapmıyorum yapım bu yapacak bişey yok!
ama taktik vermek gerekirse güçlü durun,ezik değil!
kontrol hep sizde olsun..ben böyle seviyorum..naniknanik

derinss sanakeinlikle katılıyorum kesinlikle güçlü olmak gerekir asla kontrolu onlara vermemek gerekir

X