Anket İtiraf ediyorum, ben aslında...

İtiraf ediyorum, ben aslında...

• Ankete Katılan
    90
herkes sevdıgını ıtıraf etmıs.bende degısık bır versıyonuyla edeyım barı.sankı hıc yasamamısım gıbı sımdıye kadar.sevdıgım sana asıgım.beyaz kugun sana asıkkkkkkkk.

itiraf ediyorum ben aslında artık çalışmak istemiyorum:1no2 kadar zor geliyoki sabahın 6 sında kalkıp denizleri aşıp işe gelmek her gün:çok üzgünüm:artık evimin tadını çıkarmak istiyorum....

ben itiraf ediyom aşkıma aşığım hemde çok.
ama bu kadar değilki ben aslında mutsuzum çok,umutsuzum...
yalnızım,ağlamak istiyorum...
offfff

itiraf ediyorum ben aşığım ama mutsuzummmmmmmsenağlamasenağlama

heheh benim ne eksiğim var ayolll bende aşkımaaaa aşığımmm cihan seni cokkkkkkkkkk seviyorum herseyim varlığımın tek sebebi herseyimmm bebişimmmmmmmmmm :asigim::asigim::asigim:

bende edeyim bari....askımı cok seviyorum ama hem kıskanc. hem sinirli. hem asabi. hem ukala. hemde onu dinlemeyen biriym..ama ne yapayım olmuyo...bunları o sölesede kabul etmem..ama burda itiraf ediyorummmmmmmm

Bende aşığım hemde deliler gibi ........:asigim::bbo:

umutsuz vakkayım nie ama bi sorun yarın osmanlıca dan vizem var ben hala kk'da takılıorum gerçi yaklaşık 1 aydır nerdeyse çalışıorum ama büyük ihtimal yarın boş kağıt verip çıkarım... ya bu insanlar o yazıyı nassı okuyorlarmış hala anlamadım :uhm:

çokkkkkkkkkkkkkk yanlızım hiç arkadaşım yok tabe ganga varda maraşta yok ama nişanlım hem arkadaşm hem eşim hemde dostum gibi davranıy allama şükür maşşallah tütütütütü

Ben bu aralar çok duygusalım ve çok karamsar düşünüyorumbenneyaptımki:çok üzgünüm:

hangi bölümde okuyosun canım?yerimsenibenfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…