Istmosel adet sonrası lekelenme

Kızlar nasilsiniz doktora giden istmoselle ilgili bir şey öğrenen yok dimi hayır yani polip olsa kist olsa tedavi yöntemleri var yaşayanlar var ama bu ıstmosel hiç mi fikri olan olmaz. Ben yarın doktora gidecem bakalım ameliyat dicek mi çok merak ediyorum ve çok korkuyorum.

Kızlar 1 cm imis ıstmoselim doktor tek doguma gore baya büyük dedi. Ameliyat önermedi çocuk ıstiyorsan ameliyat önermem dedi. Tek korku skar gebelik dedi. O da az bir ihtimal dedi hamile kal gel ben ilgilenen gebelikte plesenta o kesecikte olursa onu da operasyonla hallederim dedi. Gebelikte ıstmosel kanamaz dedi sadece adette kanar koku yapar dedi sağda imis ıstmoselim idrar kesesine çok yakın dedi skar gebelik olursa zor olur dedi. Inş olmaz ya çok korkuyrum. Ama dedi sen hamile kal düzgün yerde döllenme olursa çok rahat dogurursun istmoselini de duzeltiririz dedi.

Aaaa superrr amilyat onermemis benim doktor gibi soylemis tum sezeryanlilarda olabilck bi durum bu korkcak bisi yok o zmn nasil iyi bi adammi baya detayli anlatmis kisirlik falan bisi dedimi bende gitsem yaa

Aaaa superrr amilyat onermemis benim doktor gibi soylemis tum sezeryanlilarda olabilck bi durum bu korkcak bisi yok o zmn nasil iyi bi adammi baya detayli anlatmis kisirlik falan bisi dedimi bende gitsem yaa
Ya ıyi evet bilgili baya. Tek tehlikeli şey bizim için skar gebelik. Bebek olmazsa gel dedi bana. Bu arada benim soldan döllenmem gerek bebeğin solda olması gerek sağ riskli nasıl yapicaz o isi sende soldan yapmalisin

Bu arada senin ıstmoselin kaç cm ya da mm idi? Ben mm bekliyordum cm diyince şok oldum. Ama gebelikte hiçbir sıkıntı olmaz sen yeterki sağlıklı dollen bebek yanlış yere yerleşmesin dedi. Bilmiyorum nasıl olucak o iş bu ayin sonu başlıcam çalışmalara artık Allahın dediği olur. Çokta takmamak gerek kafaya olacağı varsa olur zaten. Bu ameliyatta zor bir ameliyatmis tehlikeli imis çocuk istemiyorum deseydin yapardım hemen ameliyat dedi

E bu cok guzel bi haber amilyattan korkuyodun olmicaksin skar gebelik tum sezeryanlilar icin gecerli 10000 de 1 se bizde 1000 de 1 ona artik yaoilcak bisi yok cok guzel haber bence nasildi doktor sevdin mi ona mi gitsem bende gurkan zorlu dimi denebence:)

Hadi ya o kdr riskli e o zmn Allaha emanetiz kizlar ay dene bakaim ya hayirlisyla insallh saglikla 4 mm demisle4di buyme oluyomuymus sen demistin ya zamanla buyuyo die dojtor ole biai dedimi kisirlikla ilgili yada

Hadi ya o kdr riskli e o zmn Allaha emanetiz kizlar ay dene bakaim ya hayirlisyla insallh saglikla 4 mm demisle4di buyme oluyomuymus sen demistin ya zamanla buyuyo die dojtor ole biai dedimi kisirlikla ilgili yada
4 mm ise gayet iyi. Ama doktor bana yeri de önemli dedi. Kısırlık yapıyor evet. Ama ben denemedim.yapar belki dedim.bana yapmaz dedi
Niye öyle dedi bilmiyorum. 4 mm senin çok küçük nasıl o kadar akıntı yapıyor o sende polip falan olmasin. 4mm lik ıstmosel bu kadar akıntı yapar mi gidersen başka doktora gene sor bence kaç mm diye

Bu arada senin ıstmoselin kaç cm ya da mm idi? Ben mm bekliyordum cm diyince şok oldum. Ama gebelikte hiçbir sıkıntı olmaz sen yeterki sağlıklı dollen bebek yanlış yere yerleşmesin dedi. Bilmiyorum nasıl olucak o iş bu ayin sonu başlıcam çalışmalara artık Allahın dediği olur. Çokta takmamak gerek kafaya olacağı varsa olur zaten. Bu ameliyatta zor bir ameliyatmis tehlikeli imis çocuk istemiyorum deseydin yapardım hemen ameliyat dedi

Cok sevindim aslında ameliyat olmadan dogum yapabiliyoruz demekki tabi risk olmadan olursa cok guzel olucak benimde soyle bisey oldu bu ay vallahi gecen ayin 19 unda oldum ve ayin 1 ine kadar lekelenmem oldu dun yani ayin 10 undada pempe lekenemem oldu damla damla geliyor arada bir ben baktim yerlesme kanamasi hesapladim ayin 10 unu gosteriyor acaba ben hamilemi kaldim sizce ya cok stresliyimm

Cok sevindim aslında ameliyat olmadan dogum yapabiliyoruz demekki tabi risk olmadan olursa cok guzel olucak benimde soyle bisey oldu bu ay vallahi gecen ayin 19 unda oldum ve ayin 1 ine kadar lekelenmem oldu dun yani ayin 10 undada pempe lekenemem oldu damla damla geliyor arada bir ben baktim yerlesme kanamasi hesapladim ayin 10 unu gosteriyor acaba ben hamilemi kaldim sizce ya cok stresliyimm
Test yapsana cnm inş hamilesindir

X