Istmosel adet sonrası lekelenme

Selam kizlar bende 31 yasindayim 18 aylik oglum 2 sene sonra falan dusunuyorum suan korunuyorum 4 doktor gordu 1 i dis gebelik ve kisirlik ici olman gerekiyo dedi digerleri gerek var mi yok mu tartisilir kisirlik yusde 5 ihtimal dedi o da cok dusuk zaten dis gebelik icinde her sezeryanli kadar risk var dedi dedim ilerleikce hamilelik yirtilma falan o da her sezerynli kadar dedi benimki 4 mm sizin kac benimde sag tarfta agro cok oluyo daha once yumurtlik kisti oldu kendi gecmis yine ole bisimi acaba diyorum 6 7 gun regli 4 5 gun lekelnme kahverengi oluyodu tam bitti dedim dun yine geldi agrimda vardi acaba enfeksiyon falan olablirmi bilmiyorum umuthe4zaman canim sen gitsene doktora suan cocuk iatiyosan ben oyalaniyorum suan istemedigim icin daha

Selam kizlar bende 31 yasindayim 18 aylik oglum 2 sene sonra falan dusunuyorum suan korunuyorum 4 doktor gordu 1 i dis gebelik ve kisirlik ici olman gerekiyo dedi digerleri gerek var mi yok mu tartisilir kisirlik yusde 5 ihtimal dedi o da cok dusuk zaten dis gebelik icinde her sezeryanli kadar risk var dedi dedim ilerleikce hamilelik yirtilma falan o da her sezerynli kadar dedi benimki 4 mm sizin kac benimde sag tarfta agro cok oluyo daha once yumurtlik kisti oldu kendi gecmis yine ole bisimi acaba diyorum 6 7 gun regli 4 5 gun lekelnme kahverengi oluyodu tam bitti dedim dun yine geldi agrimda vardi acaba enfeksiyon falan olablirmi bilmiyorum umuthe4zaman canim sen gitsene doktora suan cocuk iatiyosan ben oyalaniyorum suan istemedigim icin daha
Sen çok erken anlamışım ıstmoseli canım ben senin yerinde olsam çok beklemezdim hemen hamile kalırdım.cunku gittikçe genişliyormuş ıstmosel. Evet gidecem.canm ıyi bir doktor arıyorum snirim inferlite ve tüp bebek doktorları ilgileniyor istmoselle. Sen nasıl anladın kaç mm olduğunu ıstmoselin doktor mu dedi bana bir şey demediler ultrason görüntüsünde mi yaziyor

Doktor soyluyor isthmocele oldugunu benimkiside sag tarafta mm ni hatırlamiyorum kanamam cok oldugu donemde orasida baya kötüymus iste tamda dediginiz gibi benim korktugum seyde buu ya hamile kalirsam orasi acilirsa daha cok doktorlar surekli karmasik cvp veriyor bazi meshur hastanelerde iyi doktorlar var tabi ama orayada imkanlar el vermiyor

Doktor soyluyor isthmocele oldugunu benimkiside sag tarafta mm ni hatırlamiyorum kanamam cok oldugu donemde orasida baya kötüymus iste tamda dediginiz gibi benim korktugum seyde buu ya hamile kalirsam orasi acilirsa daha cok doktorlar surekli karmasik cvp veriyor bazi meshur hastanelerde iyi doktorlar var tabi ama orayada imkanlar el vermiyor
Nerde canım.meshur hastaneler ıyi doktorlar ben artık paraya kıyıp gidecem bir doktora haftaya. Ben nette sağlıksız bebek anne kaybı gibi bir çok olumsuz yorum okudum.ya. ama daha çok fazla doktorun bilmediği bir konu

Istmoselin genisledigin8 hic duymadim nie genislesin ki sonucta orasi cep seklinde iylesmis bi yara acikta bisi yokki genislesin dktor mu soledi yan8 doktolar hele bi dene sorun olursa hallederize getiriyolar bi doktor da dediki istmosel knama faln yapmaz polip var sende o yapiyo aa digeride diyoki ultrasonda polip suphesi olur kesin tani olmaz ay valla insan sisiyo hepsi ayri bisi diyo bana dokr soledi hemde raporumda yaziyo dogumdan 2 ay sonra regli oldum gunleri uzunmiydu hatrlamiyorum sag tarafimda bisey sisiyo gibi hissdiyodum 2 gun icinde geciyodu her reglide boleydo abartsiz 6 7 doktora gttim turp gbisin dediler 4 ay once tani koyuldu

Rabbim buyuk insallh saglikli kolay sorunsuz hamilelikler gecirirz birileri daa olsa tasayan da onlarda bisii anlatsa bize
Benim birde dikisimin sağında ucunda bir şişlik var sizde de var mi? Kizlar valla sizi görünce sevindim ya ben kendimi yalnız hissediyordum ıstmosel tek bendeymis gibi. Rahim filmi veya histeskopi yaptırsam mi acaba? Bana doktor çok geniş değil dedi ıstmoselin ama mm sini demedi. Bu arada adette kan birikince genişliyor dedi doktor bana

Senin 2 çocuğun var ya 1. Çocuktan sonra adetlerinde akıntı yoktu dimi 2.Çocuktan sonra mi oluştu ıstmosel. Zaten 2.Çocuktan sonra ıstmosel oluşması daha cok ihtimalmis

Iste zzaten sorun da bu surekli doktorlar farkli birsey soyluyor benim 2. Cocuktan sonra böyle oldu maglesef birde benimda sol tarafta o dediginiz sislikten var sag tarafımdada dikisin hemen ustunde kadikta sertlik var orda birkiyor diye heralde

Iste zzaten sorun da bu surekli doktorlar farkli birsey soyluyor benim 2. Cocuktan sonra böyle oldu maglesef birde benimda sol tarafta o dediginiz sislikten var sag tarafımdada dikisin hemen ustunde kadikta sertlik var orda birkiyor diye heralde
O zaman bu doktor hatası mi diye sordum bir doktora doktor hatası değil diye bünye ile ilgili dedi anlamadim. Bitkisel kur olarak ne yapabiliriz acaba o kesi yarasının biraz olsun iyileşmesi icin

Sag taraftaki dikilerin toplandigi yer bazilarinda sertlik yaparmis o onemli bisi dgldir muhtemeln buna bi cozum oldugunuda sanmiyorum operasyon harici :KK43::KK43: banada bi kisi doktor geri kalani bunye meselesi dedi

Bi arkadasimin doktoru var cok memnun melih atahan guven acibademde profosor ona yazdim amilyatla gecermi falan kendiliginden gecebilir demis gercekten gecermiki ya

Bi arkadasimin doktoru var cok memnun melih atahan guven acibademde profosor ona yazdim amilyatla gecermi falan kendiliginden gecebilir demis gercekten gecermiki ya
Nasıl geçicek kendiliğinden benim 6 yıl oldu doğum yapalı hala geçmedi. Pelvik agrım oldu bugün adete bir hafta kala başlıyor belki normal ağrı ama ben hep istmosele yoruyorum. Cuma randevu aldım bir profa ama özel hastanelerde para için histeskopi laposkopi her şeyi dicek kesin. Bazen diyorum riske gireyim çalışmalara başlayım gene düşük olursa o zaman laposkopi yaptırırım. Keşke biri çıksa da bende vardi söyle oldu düzeldi dese

X