Istmosel adet sonrası lekelenme

Merhaba ben de istmoselden ameliyat oldum.bir ay sonraki kontrolde yine siyah lekeler göründü.ben ısrarla onlar ne dediğimde yara izi dedi doktor.akinti ve karin agrım devam ediyor.eger ameliyat başarılı olmamışsa ne olacak siz ne yaptiniz merak ettim

Açık mı kapalı mı oldunuz ameliyatı? Sorunlarınız düzeldi mi?

En cok merak ettiğim ıstmosel ameliyatı olup kanamaları bıten her sey yoluna gıren bırılerı var mı????
Benim bitti canim.ilk doktor yapamadi devam etti 2 .bitti hatta gecenlerde cocuk istesigim icin rahim filmi cekildi doktr ismoselin yok dedi 7 gune dustu yine adet gunum 12 13lerden

Merhabalar bendede istmosel var tüp bebek transferini erteledi ler bu yüzden rahim içinde sıvı var dedi doktorun. Bu ameliyatı yapabilecek Dr sayısı maalesef çok azmış. Tekrar etme ihtimali olabiliyormuş çok korkuyorum. Bana prf Dr Ahmet göçmeni tavsiye ettiler ameliyat olan var mı onda acaba?

Benim bitti canim.ilk doktor yapamadi devam etti 2 .bitti hatta gecenlerde cocuk istesigim icin rahim filmi cekildi doktr ismoselin yok dedi 7 gune dustu yine adet gunum 12 13lerden
Ya çok iyi canm peki hangi doktora oldun ameliyatını ne acık mı kapalı mı oldun nerede? Benim hala uzun ama eskısı gıbı agrılı degıl en azından ona da şükür

Kzilar selam ben 1.5 sene once istmosel amilyati oldum sorunum gecmedi simdi cocuk istyruz doktora gittim istmosel amilyati olmadan hamile kalma dedi bu amilyati kadin dogimcilar degil daha cok jinekologlar yapmali dedi yani gebe takibinden cok jinekoljik muayneler kistler miyomlar falan takip eden doktorlar dedi sali tekrar amilyatbolcam bana 6 ay beklemelisin dedi size bole bi sure verd

Merhaba ben de istmoselden ameliyat oldum.bir ay sonraki kontrolde yine siyah lekeler göründü.ben ısrarla onlar ne dediğimde yara izi dedi doktor.akinti ve karin agrım devam ediyor.eger ameliyat başarılı olmamışsa ne olacak siz ne yaptiniz merak ettim
Mrb ne durumdasınız bende üç ay önce olun benimde Dr geçmiş diyor ama agrım ve lekeler devam

X