Istmosel adet sonrası lekelenme

kizlar ben aralik ayinda amilyat oldum doktorum gecti dedi sonra devam etti aknamalarim gittim biseyin yok adet dongusu vs dedi gecen hafta baska bi doktora gittim istmoselin duruyo gecmemiski dedi zaten amilyat ben onermiyorum dedi cunku acik amilyat olmasi lazim istmoselin duzeltilmesi icin laparskipik hsterskopik tam sifa bulmuyo dedi bir suru kadinda var hamile kalmana vs hic engel degil git cocuk yap dedi tabi ben oldugum amilyat ve verdigim paryla kaldim simdi bi kac doktora daha gidicem onlarda amilyat bosa olmusun gecmemis derse dava acicam.

kizlar ben aralik ayinda amilyat oldum doktorum gecti dedi sonra devam etti aknamalarim gittim biseyin yok adet dongusu vs dedi gecen hafta baska bi doktora gittim istmoselin duruyo gecmemiski dedi zaten amilyat ben onermiyorum dedi cunku acik amilyat olmasi lazim istmoselin duzeltilmesi icin laparskipik hsterskopik tam sifa bulmuyo dedi bir suru kadinda var hamile kalmana vs hic engel degil git cocuk yap dedi tabi ben oldugum amilyat ve verdigim paryla kaldim simdi bi kac doktora daha gidicem onlarda amilyat bosa olmusun gecmemis derse dava acicam.
Bende oldum ameliyat benimde aklımdan geçiyor baska doktora gidip baktırmak geçti mi diye, ama ameliyat öncesi istmosel ultrason resimleri cekmişti, ameliyat sonrası öncesi ve sonrası yaptı gösterdi yoktu bişe, o yüzden de gitmedim baska yere

bana resimle degilde ekranda gosterdi bak burda vardi yok goruyomusun dedi evet dedim😂😂😂 halbuki bisi gormuyorum ama benim sikayetlerim devam ediyo senin devam ediyomu

bana resimle degilde ekranda gosterdi bak burda vardi yok goruyomusun dedi evet dedim😂😂😂 halbuki bisi gormuyorum ama benim sikayetlerim devam ediyo senin devam ediyomu
bende hiç şikayet olmadı ki, doktor dedi istmosel var diye, ama hiç belirtilerini yaşamadım, sende ne gibi şikayetler oluyor

Tamamen geçmeme ihtimali olduğunu ameliyat öncesi söylemeleri gerekmiyor muydu? Böyle birşeyden bahsetmiş miydi doktor?

Tamamen geçmeme ihtimali olduğunu ameliyat öncesi söylemeleri gerekmiyor muydu? Böyle birşeyden bahsetmiş miydi doktor?
Bana söyledi de doktorum, yaptığım hastalarımda bu zamana kadar tekrarlayan olmadı dedi, ama aklıma koydum bende gideyim baska bi doktora bakalım ne diyecek

Bana söyledi de doktorum, yaptığım hastalarımda bu zamana kadar tekrarlayan olmadı dedi, ama aklıma koydum bende gideyim baska bi doktora bakalım ne diyecek
İnsan hangi doktora güveneceğini şaşırıyor.benim doktorum tekrarlama tarzında birşeyden söz etmedi bile.

benm doktorum da tekrardan bahsetmedi ki ole bisi ancak 2. sezeryandan sonra olabliyo benim zaten sikayetim hoc gecmedi lekelnme sikayetim vardi yarin istmoseli ilk bulana sonrada amilyat yapana gidicem eger bosa amilyat olduysam dava acicam

Merhaba ben de istmoselden ameliyat oldum.bir ay sonraki kontrolde yine siyah lekeler göründü.ben ısrarla onlar ne dediğimde yara izi dedi doktor.akinti ve karin agrım devam ediyor.eger ameliyat başarılı olmamışsa ne olacak siz ne yaptiniz merak ettim

Benimde 7 sene önce sezeryan dikiş yerinde oluşmuş ve dikiş yerim rahime yapışıp kese oluşmuş ameliaytla alicaklar ya ameliyattan kaynaklı yada yeni doğum yaptığında kızım bir aylıktı düğüne gitmiştik dönüşte arabaya oturunca pantolonun çok sıktı karnımı açıp dikiş yeri e indirdim çok sıktı bir saat öyle yolculuk yaptım kızın bebek kuvagimda uyumuştu sonra çok ağrılarım oldu ozaman oldu diye düşünüyorum

Bayanlar istmoseli ne yaptiniz bendede var tedavi olamadan hamile kaldim 4.sezeryan olacak cok korkuyorum
3.sezeryan da ve 2.sezeryan da var mıydı canm istmosel yoksa 3.den sonra mı olustu? Bende kocaman bir istmoselle sezeryana gırdım yama yaptılar bır sıkıntı yasamadım inşallah sende yaşamazsın

3.sezeryan da ve 2.sezeryan da var mıydı canm istmosel yoksa 3.den sonra mı olustu? Bende kocaman bir istmoselle sezeryana gırdım yama yaptılar bır sıkıntı yasamadım inşallah sende yaşamazsın
Benim 3.sezeryanda oldu bu 8 ay sonra anca doktoruma soyledim o farketti simdi 4.sezeryani olucam doktorlar yapiyorlar degilmi yani dogum aninda onuda aradan cikarirmi?birde sizin bebegin esinin rahime yapismasi falan olmadi dimi Allah korusun,oyle seylerde olabiliyomus

Benim 3.sezeryanda oldu bu 8 ay sonra anca doktoruma soyledim o farketti simdi 4.sezeryani olucam doktorlar yapiyorlar degilmi yani dogum aninda onuda aradan cikarirmi?birde sizin bebegin esinin rahime yapismasi falan olmadi dimi Allah korusun,oyle seylerde olabiliyomus
Bende 9 ay boyunca diken üstünde idim yapışma ihtimali vardı ayrıca plesantam da asagıda idi kanamam oluyordu ara ara. Ama şükür yapışma olmadı sezeryanım uzun surdu sadece 2 saat ayrıca dogum sırasında duzeltıyorlar. İnşallah sag salim kucagına alırsın bebegını.

Bende 9 ay boyunca diken üstünde idim yapışma ihtimali vardı ayrıca plesantam da asagıda idi kanamam oluyordu ara ara. Ama şükür yapışma olmadı sezeryanım uzun surdu sadece 2 saat ayrıca dogum sırasında duzeltıyorlar. İnşallah sag salim kucagına alırsın bebegını.
Amin ins.rahatladim biraz cok sagol 🙏

Kzilar selam ben 1.5 sene once istmosel amilyati oldum sorunum gecmedi simdi cocuk istyruz doktora gittim istmosel amilyati olmadan hamile kalma dedi bu amilyati kadin dogimcilar degil daha cok jinekologlar yapmali dedi yani gebe takibinden cok jinekoljik muayneler kistler miyomlar falan takip eden doktorlar dedi sali tekrar amilyatbolcam bana 6 ay beklemelisin dedi size bole bi sure verdilermi

X