İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Yalniz nevruz pkk bayrami degildir. Hatta sadece kürt bayrami bile degildir. Benim afghan arkadaslarimda mesela nevruzu kutluyorlar. Ha bu ülke bu durumdayken halen kutluma olmasi, halay cekilmesi elbette vicdansizliktir.

Acikcasi bende bu bombalarin arkasinda pkk oldugundan süpheliyim. Hatta su an pkk'nin basindakilerin hedefi, beraber calistiklari insanlar.. Yani söyle deyim. 30 yil önce pkk cidden kürt haklarini istiyorlardi. Simdi bircok kürtün hakki var, üstelik hdp parlementoyada girebiliyordu. Yani siyasi anlamda kürtler güclenebilir.

Yani simdinin pkk'si, 30 yil önceki ile ayni degil. Baslarinda kim var belli degil. Amerika ile ve Erdogan ile pekala isbirligi olabilir.

Nevruz bahar bayramı zaten kim pkk bayramı dedi ki? Ama turkiyedeki nevruz kutlamalarında özellikle diyarbakırdakilerde acıkca pkk propagandası yapılır. Pkk bayrakları acılır, apo posterleri asılır. Çünkü bayrak açmanın vs bir yaptırımı yok.
Arkasında kim oldugunu bilmiyorum belki pkk belki ışid belki şu yeni çıkan tak. Ama öyle veya böyle erdoğanın payının olduguna inanmak istemiyorum. Bu kadarını yapamaz gibime geliyor. Göz göre göre kendi halkını öldüremez gibi. Yani inanamıyorum.

En kötüsü de bunca olaya rağmen halk çıkıpta hükümet istifa istifa diye bagıramıyor çünkü istifa etse başa kim geçecek hdp ile omuz omuza olan chp mi, pasif mhp mi kim geçecek? nalet olsun ki doğru dürüst adam kalmadı ülkede.

Ben kaçacağım ülke olarak Amerika'yı seçtim. Mülteci kabul ediyo muydu onlar ????

Canim kizilayi goren ben degildim baskasiydi. Olanlardan etkilenip goruyoruz iste. Insallah gerceklesmez. Ama maalesef her gun bir yerde gerceklesiyor :KK43:

Kimdi o arkdas? Ciddiyim iletisime gecelim ve bisey yine gorurse bildirelim polise.
Sende dahil bilgece. Senin hislerin bana hep guclu geldi. Bildir Allah rizasi icin, artik ölmeyelim.

Harbiden he nevruz bayramını neden pkklılar destekliyor onu da anlamıyorum.
Nevruz:Türklerin (Göktürklerin) Ergenekon'dan demirden dağı eritip çıkmalarını, baharın gelişini, doğanın uyanışını temsil eder. Doğu Türkistan'dan Balkanlara kadar tüm Türk kavimleri ve toplulukları tarafından, MÖ 8. yüzyıldan günümüze kadar her yıl 21 Mart'ta kutlanır.

Olenlerin arkasindan hala siyaset hukumet su bu mesajlari atan arkadaslari ayrica alkisliyrm:KK9:
Ne olduklari belliydi zaten:KK62:
Sasirmadim.
Bizim ne olduğumuza takılma arkadaşım.. Zira düşünücek çok çok daha hayati meselelerimiz var bak mesela: Acaba yeni bomba ne zaman patlıycak ? Ya kurban ben, ailem ya da sevdiklerim olursa? Nerede güvenliğim? Nerede güvenli yaşama hakkım gibiii .

Kimdi o arkdas? Ciddiyim iletisime gecelim ve bisey yine gorurse bildirelim polise.
Sende dahil bilgece. Senin hislerin bana hep guclu geldi. Bildir Allah rizasi icin, artik ölmeyelim.
Ülkenin başbakanı canlı bomba listelerinin olduğunu ama eyleme geçene kadar bir şey yapamadıklarını açıklamışken fazlaca iyimser değil misiniz? :KK43:

Yalniz nevruz pkk bayrami degildir. Hatta sadece kürt bayrami bile degildir. Benim afghan arkadaslarimda mesela nevruzu kutluyorlar. Ha bu ülke bu durumdayken halen kutluma olmasi, halay cekilmesi elbette vicdansizliktir.

Acikcasi bende bu bombalarin arkasinda pkk oldugundan süpheliyim. Hatta su an pkk'nin basindakilerin hedefi, beraber calistiklari insanlar.. Yani söyle deyim. 30 yil önce pkk cidden kürt haklarini istiyorlardi. Simdi bircok kürtün hakki var, üstelik hdp parlementoyada girebiliyordu. Yani siyasi anlamda kürtler güclenebilir.

Yani simdinin pkk'si, 30 yil önceki ile ayni degil. Baslarinda kim var belli degil. Amerika ile ve Erdogan ile pekala isbirligi olabilir.

Siz Erdoğan'a katil demeye bayiliyorsunuz biliyorum ama 30 yil onceki pkk ile simdikinin hiçbir farki yok.... bu sizin kendini kandirmanizdan başka bir şey değil

Harbiden he nevruz bayramını neden pkklılar destekliyor onu da anlamıyorum.
Nevruz:Türklerin (Göktürklerin) Ergenekon'dan demirden dağı eritip çıkmalarını, baharın gelişini, doğanın uyanışını temsil eder. Doğu Türkistan'dan Balkanlara kadar tüm Türk kavimleri ve toplulukları tarafından, MÖ 8. yüzyıldan günümüze kadar her yıl 21 Mart'ta kutlanır.
Nevruz'u özellikle Kürtler ve İranlılar kutluyor.
Kürtlerin geniş kitlelerce bir araya geldiği tek büyük etkinlik Nevruz, o yüzden gövde gösterisine dönüşüyor. PKK'nın ön plana çıkmasının nedeni de işte bu gövde gösterisi oluyor. Yoksa sessiz sedasız kutlayan bir sürü insan var.

Numan kurtulmuş az evvel televizyonda terörü lanetledi.
Kkdakileri toplu olarak terörü lanetlemeye davet ediyorum.
Terörü lanetleyerek bitireceğini düşünen tek ülkeyiz!

Inan hatirlamiyorum kim oldugunu. Belki buralardadir görür. Ben sadece bogaz koprusunun patladigini ve bir kac ucagin patlayip cok buyuk kayiplar yasandigini goruyordum. Allahim boyle seyler gostermesin insallah.. Ama o arkadas kizilayi görmüştü gercekten. Bazilari gorebiliyor onceden. Arkadasa sormak lazim kim oldugunu hatirlasak keske..

Numan kurtulmuş az evvel televizyonda terörü lanetledi.
Kkdakileri toplu olarak terörü lanetlemeye davet ediyorum.
Terörü lanetleyerek bitireceğini düşünen tek ülkeyiz!

Ya yanlıs mı duydum bilmiyorum da, laf arasında bir de ülkemiz güzel bir sınavdan geciyor gibi bir seyler zırvaladı. Yanlış duydum herhalde.

Inan hatirlamiyorum kim oldugunu. Belki buralardadir görür. Ben sadece bogaz koprusunun patladigini ve bir kac ucagin patlayip cok buyuk kayiplar yasandigini goruyordum. Allahim boyle seyler gostermesin insallah.. Ama o arkadas kizilayi görmüştü gercekten. Bazilari gorebiliyor onceden. Arkadasa sormak lazim kim oldugunu hatirlasak keske..
http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...da-ikinci-patlama.912396/page-6#post-45594096

Ara: kızılay + rüya :)
Direkt çıkıyor mesaj.

Numan kurtulmuş ülkemiz allaha şükür çok güzel bi sınavdan geciyo dedi güler misin ağlar misin

X