Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

banada okur musun canım hayırlı sağlıklı evladım olması için inşallah.. Rabbim fitnecilerden fesatlardan huzur kaçırmak isteyenlerden korusun

Benim içinde okurmusunuz bende bebek sahibi olmak anne olmak istiorum 9 sene olucak nerdeyse bebegimi bekliorum yıllardır allah şimdiden okuduğunuz duaları kabul etsin ismim ezgi

Bana da okur musunuz ? Rabbim beterinden korusun ama hep bi sıkıntım oluyor.tam hallettim diyorum tekrar başlıyor bu aralar.örneğin bi görevlendirmem olacak yılan hikayesi oldu.Tam oldu dedim.Bugün öğreniyorum ki üzerine tekrar görevlendirilmişim.gözlüklü şirin gibi sürekli bi okuldan başka okula atılıyorum sanki

Çok yazdım ama siz gene de hakkımda hayrlı olana niyet ederseniz herşey için .Allah razı olsun.çok incesiniz

Bana da okur musun canim evlat sahibi olmak için hayırlısıyla ve sinsi fesat ici kötülük dolu insanlardan rabbimin koruması için adim Şemsime

Cok hosuma gitti bende icimden geldi ayni dualarla size dua ettim rabbim kabul etsin

Banada okurmusun

Rumuzunuzla mi niyet etmemi istersiniz diye sormustum ama sanirim gormediniz.
Duanizi da yazmamissiniz, dualarinizin hayirlisiyla kabulu icin niyetlendim okudum, Rabbim kabul buyurur insallah. Amin.

banada okur musun canım hayırlı sağlıklı evladım olması için inşallah.. Rabbim fitnecilerden fesatlardan huzur kaçırmak isteyenlerden korusun

Niyetimi yaptim okudum bitirdim.
Senin duana tam niyetlendim ezan basladi canim:)
Rabbim huzurunuzu bozmak isteyenlerden korusun.
Tez vakitte saglikla sihhatle hayirla evladina kavustursun Allahim insallah. Amin.

Benim içinde okurmusunuz bende bebek sahibi olmak anne olmak istiorum 9 sene olucak nerdeyse bebegimi bekliorum yıllardır allah şimdiden okuduğunuz duaları kabul etsin ismim ezgi

Rabbim 9 yillik hasretinizi sonlandirsin insallah.
Guzel bir hamilelik gecirip yavrunuza kavustursun Rabbim insallah.
Niyetimi yaptim okudum Allahim kabul eder insallah. Amin.

bende istiyorum bendeeeee saglikli bi bebis istiyorum allahin izni ile duana talibin bacim ismim gamze allah razi olsun simdiden

Rabbim kucaginizi doldursun, bebisinize kavustursun insallah.
Tez vakitte gebe kalip saglikla sihhatle evladinizi kucaginiza alirsiniz insallah. Amin.

Hakkinizi helal edin arkadaslar biraz geciktim.
Kalan arkadaslara da hemen okuyup bildirimlerimi yapacagim.
Saglicakla kalin

Namaria cigim senin icin de okudum.
Rabbim hakkinda hayirlisi olanlari tez vakitte nasip etsin canim. Amin.

Son düzenleme:
Allah razi olsun

piskKo Allah razi olsun canim cok duygulandim.. Bende genelde hep ezan basladigi anda bitene kadar dua ederim her vakitte. Sanada böyle denk gelmis olmasi ne guzel. Rabbim insaallah dualarini kabul etsin hayirli saglikli ömür versin Allahim sevdiklerini basindan eksik etmesin..

Merhaba benim şu aralar sağlık sorunlarım çok fazla ve bu durum ruhsal açıdan beni yıprattı. Duaya ihtiyacım var.İsmim Dilek ve sağlığıma kavuşmak istiyorum. Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Amin ...

Yarin bildirimlerimi yapacagim Allahin izniyle arkadaslar.
Yeni yil sebebiyle aileme geldim ev sobali oldugundan musait kalmakta zorlaniyorum.
Hakkinizi helal edin cok beklettim sizi biliyorum cok cok cok ozur diliyorum hepinizden teker teker.
Ne olur kusuruma bakmayin

Banada gogsumu gönlümü genisletmesi ve zorumu kolaylastirmasi icin dua okurmusunuz?

Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim olumsuzlukari def eder hakkinizda hayirli olani tez vakitte nasip eder insallah. Amin.

Lutfeeen bana da oku :)
Okudum :)
Ama bir sey yazmamissiniz, rumuzunuzla niyetlendim. Kabul olur insallah. Amin.

Bana da okur musun canim evlat sahibi olmak için hayırlısıyla ve sinsi fesat ici kötülük dolu insanlardan rabbimin koruması için adim Şemsime

Niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim tez vakitte gebe kalmanizi ve saglikli bir gebeligin ardindan yavrunuzu kucaginiza almanizi nasip eder insallah.Amin.

Cok hosuma gitti bende icimden geldi ayni dualarla size dua ettim rabbim kabul etsin

Ben de size okudum :)
Hakkinizda hayirli olani Rabbim tez vakitte versin size. Amin.

Adiniza niyetlendim okudum bitirdim.
Allahim hastaliklari uzak tutsun, saglik sihhat nasip etsin insallah. Amin.

Banada gogsumu gönlümü genisletmesi ve zorumu kolaylastirmasi icin dua okurmusunuz?
Rabbim gonul ferahligi versin zorluklari kolaylastirsin insallah.
Okudum kabul olur insallah. Amin.

Canim allah razi olsun senden dualarin kabul olsun inşallah AMİN AMİN AMİN butun dualarin icin...Rabbim sana da gonlunden geceni nasip eylesin hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…