Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim olumsuzlukari def eder hakkinizda hayirli olani tez vakitte nasip eder insallah. Amin.

Okudum :)
Ama bir sey yazmamissiniz, rumuzunuzla niyetlendim. Kabul olur insallah. Amin.

Niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim tez vakitte gebe kalmanizi ve saglikli bir gebeligin ardindan yavrunuzu kucaginiza almanizi nasip eder insallah.Amin.

Ben de size okudum :)
Hakkinizda hayirli olani Rabbim tez vakitte versin size. Amin.

Adiniza niyetlendim okudum bitirdim.
Allahim hastaliklari uzak tutsun, saglik sihhat nasip etsin insallah. Amin.

Rabbim gonul ferahligi versin zorluklari kolaylastirsin insallah.
Okudum kabul olur insallah. Amin.

Tesekkur ederım ben unuttugunuzu dusunmustum :) rumuz olsun Allah benı de bılıyor sızı de nıyetımı de Allah sızden razı olsun sızınde gonlunuzdekını nasıp etsın :KK36:

Tesekkur ederım ben unuttugunuzu dusunmustum :) rumuz olsun Allah benı de bılıyor sızı de nıyetımı de Allah sızden razı olsun sızınde gonlunuzdekını nasıp etsın :KK36:

Yok unuturmuyum aileme ziyarete gittigim icin musait kalamamistim malesef.
Sag olun cok tesekkur ederim.

Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim olumsuzlukari def eder hakkinizda hayirli olani tez vakitte nasip eder insallah. Amin. Allah razi olsun.seninde gonlunden gecen dualarin kabul olsun

Okudum :)
Ama bir sey yazmamissiniz, rumuzunuzla niyetlendim. Kabul olur insallah. Amin.

Niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim tez vakitte gebe kalmanizi ve saglikli bir gebeligin ardindan yavrunuzu kucaginiza almanizi nasip eder insallah.Amin.

Ben de size okudum :)
Hakkinizda hayirli olani Rabbim tez vakitte versin size. Amin.

Adiniza niyetlendim okudum bitirdim.
Allahim hastaliklari uzak tutsun, saglik sihhat nasip etsin insallah. Amin.

Rabbim gonul ferahligi versin zorluklari kolaylastirsin insallah.
Okudum kabul olur insallah. Amin.

Merhaba ben de sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak için dua bekliyorum.Allah dualarımızı kabul etsin.Amin ...

Merhaba ben de sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak için dua bekliyorum.Allah dualarımızı kabul etsin.Amin ...
Merhabalar, ben sizi alintilayip bildirimimi yapmistim ama gormediniz sanirim.
Adiniza niyetlendim okudum Dilek hanim. Rabbim sagliginiza kavustursun insallah. Amin.

Bana da okurmusun stres ve sıkıntılarımın geçmesi, iç huzurumun olması ve sağlıklı olmam için ..
Allah razı olsun seninde duaların kabul olsun inşaallah :KK200:

Banada okurmusuz Allah'ım sıkıntılarımızı gidersin işlerimizi kolaylastırsın diye Allah razı olsum

Bana da okurmusun stres ve sıkıntılarımın geçmesi, iç huzurumun olması ve sağlıklı olmam için ..
Allah razı olsun seninde duaların kabul olsun inşaallah :KK200:
Rabbim sikintilarinizin gecmesini, huzur ve saglik nasip eder insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum, Rabbim kabul eder insallah. Amin.

canım banada eder mısın annem sevdiğim kişiye versin diye
Rumuzunuzla niyetlendim okudum, insallah annenizin gonlu yumusar, sevdiginize kavusmayi nasip eder Rabbim. Amin.

Banada sınavlarımda hayırlı sonuclara ulasmam icin dua edebilirmisiniz acaba:)
Sinavlariniz beklediginiz hayirli sonuclara ulasir insallah, rumuzunuzla niyetlendim okudum, Rabbim kabul eder insallah Amin.

Banada okurmusuz Allah'ım sıkıntılarımızı gidersin işlerimizi kolaylastırsın diye Allah razı olsum
Rabbim sikintilarinizi gidersin, islerinizde kolaylik nasip etsin insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum, Allahim kabul eder insallah Amin.

Rabbim sikintilarinizin gecmesini, huzur ve saglik nasip eder insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum, Rabbim kabul eder insallah. Amin.

Rumuzunuzla niyetlendim okudum, insallah annenizin gonlu yumusar, sevdiginize kavusmayi nasip eder Rabbim. Amin.

Sinavlariniz beklediginiz hayirli sonuclara ulasir insallah, rumuzunuzla niyetlendim okudum, Rabbim kabul eder insallah Amin.

Rabbim sikintilarinizi gidersin, islerinizde kolaylik nasip etsin insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum, Allahim kabul eder insallah Amin.
Çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun:)

Anneannem yogun bakımda onun sağlığına kavuşması için dua eder misin Allah Rıza'sı için.

Benim kaç 2-3 aydır olması için uğraştığım bir işim var artık hayırlısıyla olumlu bir sonuca ulaşsın, işe kabul edileyim istiyorum. Ruhen çok yoruldum hem çabalamaktan hem de sonuç beklemekten onun için dua eder misiniz? Adım Merve. Allah razı olsun şimdiden :dua:

Aylardır işsizim bir an önce hayırlı bir iş bulmam için banada dua edermisiniz? Adım Meral. Allah razı olsun:dua:

Şu mübarek günde bana da dualarınız da yer verirmisiniz? içimdeki sıkıntıların gitmesi,yuvamızda huzur ve mutluluğun sürmesi ve işlerimiz de zihin açıklığı için ..Allah sizden razı olsun inşl.!

Bana da dua eder misiniz? Özellikle rahatsız olan babam için olmak üzere tüm ailem için sağlık sıhhat, huzur, mutluluk diliyorum.
Herkesin duaları kabul olur inşallah Rabbim sen bizleri gör... Amin.

X