Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

piskKo

Ahirim sensinn…
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
7.274
3.528
Selamlar hanimlar
Isterseniz buradan, isterseniz ozelden isimlerinizi ve dualarinizi bana yazin..
Rumuzunuz ile dua etmemi isterseniz o da olur siz nasil isterseniz oyle okurum konuya duanizi yazmaniz yeterli.
Dualarinizi okuyup Allahin izniyle her birinize
7 Fatiha
7 Ihlas
7 Ayetel Kursi
7 Kevser
7 Insirah okumak istiyorum..

Adım Zeliha. Allah duamı tez vakitte kabul etsin diye dua eder misin?hayırlıya çevirsin insallah amin.

Duaya en cok ihtiyac duydugum gunlerdeyim.benim icin de dua edersen sevinirim.rabbim de senin gonlundekini hayirla gerceklestirsin.
Rumuzumla niyetlenebilirsin.Allahım şu gunlerdeki sıkintimi giderecek mutluluklar versin bana bir an once uzuntumden kurtulup yeni kapilar acilsin aminn

Tatlim niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim seni tez vakitte feraha erdirsin yeni guzel ve hayirli kapilar acsin insallah. Amin

Kpss ye hireceğim 15 gün sonra benim için de dua okuyabilir misiniz atanmam için
allah razı olsun simdiden

Adım Selin. Hayırlı bir insanla tanışıp kalbime ve mantığıma göre bir evlilik yapmam için dua eder misiniz? Allah razı olsun şimdiden.

Benim de çok ihtiyacım var duaya.

İsmim Gizem. Yaşadığım tüm kötü günleri unutup huzura, mutluluğa kavuşmam için dua eder misin? Ben de sen ne için istersen ederim.

Merhaba bebeğim olsun istiyorum benim içinde dua edermisiniz.Allah razı olsun simdiden Rabbim dualarinizi kabul eylesin.

denizinmavisi canim adina niyet ettim okudum insallah gonlune gore cok mutlu olacagin biriyle evlenirsin. Amin.

rudecute senin adina da niyetlenip okudum bitirdim canim Rabbim kotu gunlerini geride biraksin tez vakitte feraha mutluluga huzura erdirsin insallah. Amin.

rakbenadam canim sana rumuzunla niyetlendim, Rabbim emeklerinin karsiligini versin atanmayi meslek sahibi olmayi nasip etsin insallah. Amin

deepandfury canim sana da rumuzunla niyetlendim, Allahim kucagini doldursun tez vakitte gebe kalip guzel bir hamilelik gecirip, Allahim sahlikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin insallah.Amin.

Allah gönlüne göre versin inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…