Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Amiiiiiiin diyorum ben de.
Allah razı olsun senin de gönlüne göre olsun her şey inşallah.

Mrb Allah razı olsun ben hamileym ve doktorlar bebegimin hasta olduğunu söylüyor ne olur bana da dua eder misin sağlıklı sıhhatli bebeğimi kucağıma alayim(mehtap)

Benim komşuma da dua eder misiniz 8 yıllık evli bebekleri olmuyor. Tüp bebek denemeleri de olmadı. Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. İsmi betül. Allah razı olsun piskKo

Bende duanıza talibim. Yavrularımın sağlığı için dua istiyorum. Allah razı olsun sizinde gönlünüze göre versin inşallah

Y Yeniekonomist canim adina niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim evladina saglik versin, saglikla gelir dunyaya saglikla da yasar insallah. Amin

M MazeGuase06 masallah ne guzel iyi niyetli bir komsusun:)
Arkadasin adina niyetimi yaptim okudum insallah Rabbim tez vakitte gebe kalip saglikla evlatlarini kucagina almasini nasip eder. Amin.

SuUtku canim rumuzunla niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim yavrularinizi korusun saglik nasip etsin. Amin.

SuUtku canim rumuzunla niyetlendim okudum bitirdim.
Rabbim yavrularinizi korusun saglik nasip etsin. Amin.[/QUOTE]
Amin canım. Allah razı olsun

piskKo Allah razi olsun, cok iyi bi kalbin var. Benim icinde dua edersen cok sevinirim. Ilerisi icin en hayirlisi neyse Rabbimin onu bana kolaylastirmasi icin dua istiyorum. Bende senin icin 7 tane ayetel kürsi okucam ins.:)

piskKo Allah razi olsun, cok iyi bi kalbin var. Benim icinde dua edersen cok sevinirim. Ilerisi icin en hayirlisi neyse Rabbimin onu bana kolaylastirmasi icin dua istiyorum. Bende senin icin 7 tane ayetel kürsi okucam ins.:)
Okudum canim rumuzunla niyetlendim.
Rabbim islerini hayirli kilip kolaylastirsin insallah. Amin.

Adım Burçin bebek istiyoruz olmuyor Allah rızası için benim ve benim durumumda olanlar içinde dua eder misiniz
Adiniza niyet ettim dualarimi okudum.
Rabbim tez vakitte mujdelendirsin sizi saglikla sihhatle gebe kalip evlatlarinizi kucaginiza alirsiniz insallah. Amin.

“DUA” sevgiliye yazılmış bir mektup gibidir.. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul edilir..Guzel yureginiz ve duaniz için çok teşekkürler Allah razı olsun sizden

“DUA” sevgiliye yazılmış bir mektup gibidir.. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul edilir..Guzel yureginiz ve duaniz için çok teşekkürler Allah razı olsun sizden
Sizden de Allah razi olsun, ne guzel yazmissiniz duygulandirdiniz beni

Panik atağım var bu aralar kndimi iyi hissetmiyorum bnde sana okumak isterim karsılıklı yapalım dualarımızı daha hayırlı olur piskKo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…