Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Adet oldugum icin konumda belirttigim sureleri okuyamayacagim malesef ama Allahin izniyle Ya Safi okurum.
Siz de Allaha emanet olun.

Bana da dua edebilir misin? Adım elif. Birini çok kırdım incittim rabbim işimi kolaylaştırsın kırdığım kalbi tamir edebileyim. Bu vebalden kurtulayım

Çok zor günler geçiyorum. Bana da dua ederseniz çok sevinirim ismim Rojda . Allah kimseyi zor durumda bırakmasın herkesin yardımcı olsun .

Bana da dua edebilir misin? Adım elif. Birini çok kırdım incittim rabbim işimi kolaylaştırsın kırdığım kalbi tamir edebileyim. Bu vebalden kurtulayım
Okudum sizin icin, insallah kirdiginiz kisinin gonlunu alabilirsiniz. Amin.

ben de duanı beklerim.. kimin duası kabul olur Rabbim bilir. adım Tuba. sağlıklı ve hayırlı bir evlat istiyorum Rabbimden. Allah razı olsun şimdiden.

Banada okurmusun

Çok zor günler geçiyorum. Bana da dua ederseniz çok sevinirim ismim Rojda . Allah kimseyi zor durumda bırakmasın herkesin yardımcı olsun .
Adiniza niyetlenip okudum, tez vakitte zor gunlerinizi atlatir feraha kavusursunuz insallah. Amin.

ben de duanı beklerim.. kimin duası kabul olur Rabbim bilir. adım Tuba. sağlıklı ve hayırlı bir evlat istiyorum Rabbimden. Allah razı olsun şimdiden.
Rabbim tez vakitte evladiniza kavustursun insallah, Amin. Sizin icin de okudum.

çok sağol çok:) İnşallah senin de gönlünden geçen her şey hayırla gerçekleşir:)
Okudum bitirdim insallah sinavlarini basariyla gecersin Amin.

piskKo dikkatimi çekti forumda çok güzel birşey yapıyorsunuz herkese dua okuyan arkadaşımız için ben de 129 Ya Latif okudum içimden geldi Allaha emanet olun :)

piskKo dikkatimi çekti forumda çok güzel birşey yapıyorsunuz herkese dua okuyan arkadaşımız için ben de 129 Ya Latif okudum içimden geldi Allaha emanet olun :)

Allah razi olsun, duygulandim cok tesekkur ederim.
Sizin icin de okuyacagim Allahin izniyle.
Saglikla kalin, Allaha emanet olun.

Allah razi olsun, duygulandim cok tesekkur ederim.
Sizin icin de okuyacagim Allahin izniyle.
Saglikla kalin, Allaha emanet olun.
Allah razı olsun vallahi okumanız için dememiştim çok hoşuma gitti yaptığınız şey Rabbim gönlünüze göre versin inşaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…