Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

Valla açıkçası bende pek inanmıyodum ama kendim enerji çalışması yapıp(bir üstad tarafından telefonda) yaşayınca artık inanmamak gibi bir seçeneğim kalmadı.Annem kadar spirituel konulara kapalı bir kadın bile manyak enerji deneyimleri yaşamışsa var demektir.Ayrıca bu dini inkar falan değil.Caner taslamanın kuantumla ilgili doktora tezi ve videoları var.Kuantum fiziği zaten bilimin kanıtladığı bir alt dal..Ha onu bu şekilde kullanmaya inanmayanlar zaten hiçbirzaman kullanamazlar,saygı duyarım herkese..Kendim yaşamamış olsam bende inanmazdım belki
Merhaba.telefonda yaptırdığımız çalışmayı yazarmisiniz? Ben de bu koNulara ilgiliyim, merakk ettim

Konuyu okuyunca bırden benım yaşadıklarım aklıma geldı ,doguma 1-2 ay var,yurtdısında yaşıyırum,doguma eşim ılla annesıne getırecek ,benım annemi asla ama asla ıstemıyor ,lafını bıle dedırtmıyor,sonra ben tabı cok morelım boZuktu,arkadasım bu konudan bahsettı,hayatında 3-4 gerçekleşmesını ıstedıgın şeyı seç ve olmuş gıbı dusun olumlu telkin et dedı,banada olmaz gıbı gelıyordu ama denedım, ve şok oldum,hep kendı kendıme dıyordumkı,"annem doguma geldı,eşimle annemın arası duzeldı,herşey cok guzel oldu" hergun bu soZlerı telkın ettım,ve oldu arkadaslar, kayınvaldem kocası rahatsızlandı gelemedı, ve kocam,anneme rıca mınnet ,babama ısrarla ,bana ısrarla annemın gelmesını ıstedı:)) bende olmaz gelmez annem sen ıyı davranmazsın uzulur dedım,oda yok ınan ıyı davrancam dıye sozler verdı. Yanı beynımız olumlu dusununce olumlu oluyor ... Deneyın goreceksınız,daha bır kac ornegımde var ama uzun dıye anlatmıcam
Mesela kendınızı guzel oldugunu olumlu şekılde telkın edıceksınız,ve arkadaslarınızı eşinize ben guzelım dıceksınız,esınız sızı guzel olduguna ınanıyor.

İyi de sen ne kadar havuzlu evin varmış gibi davransan da paran olmadıkça tırt:p
Bence işin özü dua..istediklerim hayırla olsun diye duadan başkasına sığınmam olmayınca en azından için rahat oluyor ben zatrn hayırsızsa olmasın demiştim diyorum bitiyor.bu da benim önerim:p

Yanı arkadaslar ,istedıgınız şeyler makul uç olmayan şeyler olacak .. Havuzlu ev alma ımkanı olan arkadas zaten gelırı ona goredır oyle ıstemıştır olmuştur.

Mesela benım arkadasım amerıka ya gelmek ıstemıs ,evın tek kızı aılesı ıstemıyor olmayacak bırsey ama,arkadasım telkın yontemı kullanmıs ve olmus.

Hayatınızda olabılecek şeyler ıcın olumlu telkınler yapacaksınız bırazda.

Öncelikle eviniz hayırlı olsun. Bu biraz da sizin beyin gücünüzü iyi kullanabildiğinizle alakalı. Herkesin yapabileceği birşey değil. Bazı insanlar profesyonel bir kişinin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bir kitapla, makaleyle olacak iş değil bu aslında. Konsantre olabilmek, beyin dalgalarınızı pozitife çevirebilmek (alfa-beta) vs. gerekir.
Her ne olursa olsun pozitif düşünebilmek en güzeli, başarabilene ne mutlu..

zırıl zırıl aglıyodum şu konuyu okuyunca mutlu oldum sayfada surekli durması gereken bi konu ================================================================================)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kızlar burda beni bilenler bilir..benimde eşimle kayınvalidemle sorunlarım vardı..özellikle kayınvalidemle olan sorunlarım pek sıradan olmayacak şekilde...zamanla eşimle olan ilşkimide etkilemeye başladı bu durum haliyle...

o kendine göre haklı..e bende kendime göre haklıyım..sorunlar bir değilki bir sürü..maddi sorunlar..kaynana sorunları..sonradan patlak veren eşimle ilgili sorunlar ..biliyorum hepimizin hayatında birtakım sorunlar var küçük yada büyük..

uzun zamandır kadınlar kulübünün derdim var topiğine yani buralara pek uğramıyordum..insanların sıkıntılarından ve problemlerinden ister istemez etkileniyoruz çünkü..

bir arkadaşımın sayesinde çekim yasası'nı duydum..başta saçma geldi tabi..'' ne yani herşeyi düşüncelerimizle halledicez'' bukadar kolaymı herşey...
evet herşeyi düşüncelerimizle hallediyoruz..olumlu düşünmekle..ama okadar kolay değil..baştan çok saçma gelsede ilgi duymaya başladım..internette araştırdım..burdada bir kaç topik gördüm yorumlara baktım..bazı yaşam koçlarıyla mailleştim..bir takım kitaplar okudum..ve süper..gerçekten doğru..saçma filan değil..

size buraya yazmamın nedeni hepimizin sorunları var ve çözmek yine bizim elimizde..sizde deneyin lütfen ..doğru uygulandığında gerçekten doğru işliyor..

bilinçaltımızda yatan düşünceler hayatımızı etkiliyor..tek yapmamız gereken bilinç altımızı temizlemek..
olumlu düşüneceksiniz..ve bu düşüncenize inanacaksınız...püf noktası bu..hayal demeyeceksiniz..kötü bir evliliğim var ben şimdi nasıl iyi bir evliliğim var diyip kendimi kandırayım..bu düpedüz yalan...diye düşünmeyin..evet kandırım kendinizi..beyin gerçekle hayali ayırt edemiyor..
hayalinizi kurup inandığınız şeyi gerçekmiş gibi yazıyor..ve bir müddet sonra davranışlarınızda değişiyor..etrafa pozitif enerji saçıyorsunuz..herkes herşey olumlu ne varsa ayağınıza kadar geliyor..denemesi bedava..

imkansız olduğunu bile bile havuzlu bir ev hayali kurdum..önce inanmadım..ama zamanla inandım bu hayalime..hatta havuzlu bir evim var diye düşündüm hep..havuzlu bir evim olacak demedim var dedim...burda asla gelecek zaman kullanılmıyor hep şimdiki zaman yada geniş zaman kullanılacak..çünkü beyin o şekilde algılıyor..

ve havuzlu bir ev aldım taşınmadım daha bitmedi çünkü..eylülde taşınıcam.. :))) gerçekten bir hayaldi...ama fırsatlar önüme geldi..
eşimle süperiz..acayip iyi anlaşıyoruz..çok düzeldi herşey..duygularımı daha rahat ifade ediyorum ve beni anlıyor..bilinçaltımda beni engelleyen ne varsa kurtuldum hala kurtulmaya devam ediyorum..

kendime daha çok güveniyorum ve daha çok mutluyum..kayınvalidemde dahil kimseyle sorunum yok..çok şükür lütfen deneyin...ben deneyerek doğruluğuna inandım ve bu yüzden sizinle paylaşmak istedim..artık konu hangi topiği ilgilendiriyorsa oraya taşırlar heralde..

unutmayın mutlulukta bir seçenektir..ve siz mutlu olmayı tercih edin...
haklısın
bende şimdi üst kata ev yaptıracagini düşünecegim:)
kayınvalidemle hep ömür boyu anlaşmayı deneyecegim... aileleri ihmal etmemeye çalışacagim.:)

Kaynanami 8 senedir taniyorum. Ilk tanidigimdan beri evrene mesaj yollar durur. Bir villa, pahali bir jeep, surekli dunya seyahati. Istedigi seyler icin surekli "oldu, oluyor" der. O isteme olayini sonuna kadar yapar. Sonuc: Maddi olarak surekli batiyor. Keske ise yarasa yani de kaynanamdan sonra pek inanasim gelmiyor.

Olumlu düşünmenin kimseye bi zararı olacağını sanmam insan zaten imkanlarına göre hayal kurar mesela şimdi benim 2000 model bi aracım var modelini yükseltmeyi hayal edebilirim full + full olsun derim kalkıp da limuzin jeep diye hayal etmem uç noktalarda hayal kuran biri aşırı hırslıdır hırsın sonu da bellidir zaten.
İnsanların düşünce gücüyle pek bişey değiştireceğini sanmam ama denemekten zarar gelmez tecrübe edinip paylaşmış arkadaş.

upload_2016-4-15_9-50-37.png

Ben çok karamsar bir insanım, hep negatif düşünürüm.
Bir arkadaşım çekim yasası diye bir şey var hiç duymadın mı bir araştır demişti.
Evrene gönderdiğin mesaj çok önemli, iyi düşünürsen iyi olur ama inanacaksın demişti.
Hani bir şeyi isterken '' olsa '' demeyeceksin '' ben böyle olmasını istiyorum diyeceksin '' demişti.
Kısacası sizin söylediklerinizin aynısını anlatmıştı.
İşte, mesele insanın kendini gerçekten inandırmakta sanırım..

X