Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
alınmamış gibi sadece toplanmış düzeltilmiş kaşları seviyorum.örn;beren saat,bir dönem nur fettahoğlu'nun da güzeldi.tuba büyüküstün de güzel.ama kaşlarım hiç bir zaman öyle olmadı.

$Picture-16.jpg

şu kaş şeklini yapacak kuaför bulamadım resmen ya şaka gibi... kendimde alamıyorum çok zor iş kaş almak.

Gerçekten güzelmiş, bu tip kaşlar masum bir yüz ifadesi oluşturuyor.
Kuaförler ille de takmış ince ve kavisli kaş almaya, çok sinir. Bir de birbirlerini de hiç beğenmezler, Tipik soru "kime aldırıyorsun kaşlarını?" Güzel alınmamış , hep bana gel'in dolaylı söylenişi.
Ben de bu kaşlardan istiyorum ama yok alacak kuaför!

Ece sükanla Rojda demirer birbirine ne kadar benziyo ya :KK53: Kardeş olsa bu kadar benzer.. :KK24: Bilmiyorumda ben mi benzettim acaba? :KK23:

Ayrıca kaş hakkında bilgi paylaşmak istedim kızlar..

Kare
En ideal kaş şekli: Zarif ve yuvarlak bir kavise sahip kaşlar kare yüzler için en ideal olanı. Bu yüz şeklinde hatlar zatengüçlü olduğu için ifadeyi yumuşatmak adına keskin açılardan kaçınmak gerekir.

Oval
En ideal kaş şekli: Kesinlikle, kuyruğu mümkün olduğunca uzun olanlar! Gözlerle aynı hizada bitmeyen ve dışarı doğru devam eden kuyruklu kaşlar oval yüzleri dengeler ve fazla uzun görünmesini engeller.

Kalp
En ideal kaş şekli: Mümkün olduğunca kısa ve kalın olanlar. Kaşlarınızın yüzünüzde bir denge unsuru gibi görev yapması gerekir. Fazla uzun olmamalılar çünkü bu çenenizi olduğundan çok daha dar gösterecektir.

Yuvarlak
En ideal kaş şekli: Güçlü bir açısı olan, kavisli kaşlar. Kaşların kavisi ne kadar oyuksa yüz de o kadar şekilli, keskin hatlı görünebiliyor. Bu da demek oluyor ki; eğer yüzünüz yuvarlaksa kavislere ağrlık vermelisiniz.

$kaş1.jpg $kaş2.jpg

kızlar !!! lütfen bana bi yardım edinn
ilk fotoğraftaki kaşlar bana ait kavisli falan
ben 2.fotoğraftaki gibi düz giden sonra hafif kavisli bir kaş istiyorum ama gittiğim yerler bi türlü beceremiyor!
ne yapmam lazım 2-3 ay kaşlarımı uzatsam sonra bu şekil aldırsam mı ? Ya da ne desem de böyle alsalar?Bir türlü beceremiyolar ya kafayı yicem :KK43:((

Son düzenleme:
Kızlaaar tavsiyenize ihtiyacım var:KK59: geçen gün internet üzerinde bir dergiden okumuştum.yüz şekline göre kaş şekilleri diye.uzun yüze kesinlikle kavisli kaş olmaz,mümkün olduğunca kavissiz ve düz alın diyordu.Ben de uzun yüzlü olarak kaşımın üst tarafında var olan hafif kavisi yok edeyim diye kendim alıp düz yapmaya çalıştım.ama kavislinin daha çok yakıştığını fark ettim,yakışmaz makışmaz fasa fisoymuş,böyle aşağı düşük duruyor,göz yapımı da kötü gösteriyor biçimsiz duruyor kaşlarım.bu arada kaşlarım kalın benim ve alık değil.sizce nasıl çıkar aldığım yerler tekrar,üç beş tüğ aldım ama baya değişti işte?

eski fotom var mesela orda da kaşlarım düşükmüş aşağı doğru ve cidden kötü duruyor.ama foto üstünde kalemle kavis çizdim ,kavisin verdiği sertlik daha çok yakıştı yüzüme:KK17:

bence asla kaşlarınızın üstlerini almayın iyice düşük gösterir kaşlarınızı ve alıcaksanız kuaföre aldırın sürekli uyararak:KK70: sadece toplayın lütfen üstlere hiç dokunmayın diyerek;D

Eki Görüntüle 400858 Eki Görüntüle 400859

ben 2.fotoğraftaki gibi düz giden sonra hafif kavisli bir kaş istiyorum ama gittiğim yerler bi türlü beceremiyor!
ne yapmam lazım 2-3 ay kaşlarımı uzatsam sonra bu şekil aldırsam mı ? Ya da ne desem de böyle alsalar?Bir türlü beceremiyolar ya kafayı yicem :KK43:((

kaşlarının o şekle gireceğini sanmıyorum. ilk fotoğrafta alınmış kesilmiş. alınmamış ve kesilmemiş halini görmediğim için bir şey demek zor ama senin kaşların düz devam etmiyor o yüzden o şekle girmesi zor gibi ancak boyarsan belki düz gibi olabilir yine de uzun haliyle değerlendirmek lazım

megan fox un kaşlarına benzetmeye çalışacağız kuaförümle.gidişi kavisi falan benziyormuş kaşlarımın :KK53: (ne demekse).artık 3 ay sonra koyarım fotoyu benzemiş mi yorum yaparsınız? :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bence sizin kaşlarınız daha güzel. kaşın sonu aşağıya indikçe yüze üzgün - soluk bir ifade verdiğini düşünüyorum. sizin kaş şekliniz hoşuma gitti ve bence size yakışan da bu

O kaş-göz yapısıyla alakalı bir durum. Kaşlar düşükse düz gidip aşağıya doğru düşüyor. Ama senin kaşların kalkık ve o şekle girmez. Zaten gözlerin kenarlardan düşük olduğu için o şekle girse de güzel görünmez. Kalkık olan kaşlarınla kenarları düşük gözlerin birbirini dengelemiş, doğal yüz şeklini bozma derim... :KK34:

Kızlar kaş tasarımı için tavsiye edebileceğiniz yerler var mı? Kalıcı kaş tasarımı yaptırmak istiyorum ama aynı anda doğal görünmesini de istiyorum :)

artık doğala dönüş olduğundan kalın kaşlar çok moda benim de kaşlarım epey inceydi şekil vermek 8-9 ayımı aldı... ama halimden memnunum hele de hafif bi bronzlukla çok ii oluyo:KK66:

[/IMG] bu bayanın kaşlarını çok beğeniyorum kalemle boyuyomudur acaba badem yağı kullanıyorum umarım çıkarlar
e65KM.jpg

bu da güzel
QLmJ0.jpg

Son düzenleme:
X