Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim kaşlarım çok değişik ya gür olsalar varya 10 numara olcaklar başlangıç yeri 1 sıra upuzunve dik diğer taraflarda 4 sıra halinde kuyruk kısmında inceleşiyor kendiliğinden kavisi var keşke bide gür olsa boşluk var bazı yerlerde boyuyorum :KK43:

kavisli olacak kaş dediğin :KK52:bence bir bayana en çok yakışan kaş :KK66::KK66:

bende yaklaşık bi haftadır kaşlarımı almıyorum uzatıyorum... ama eşim tutturdu aldır diye keko giib uatma diyo ben seni modern seviyorum kalın kaş istemiyorum diyo... :KK37:

bende yaklaşık bi haftadır kaşlarımı almıyorum uzatıyorum... ama eşim tutturdu aldır diye keko giib uatma diyo ben seni modern seviyorum kalın kaş istemiyorum diyo... :KK37:

Tugba büyüküstünün alınmış toparlanmış kaş şekli çok güzel keşke elimizden gelse ben kuaföre aldırmıyorum kaşlarımı kendim alıyorum.

Her zaman kalın kastan yana oldum..
Ve en cok Pelin Karahanın kaslarını begeniyorum karakteri beni ilgilendirmiyor bastan söyleyim.. :KK52:
Bende böyle kas istiyorum cok mu sey istiyorum yaa ! :KK14:

$67f47bfa748add260403362e0566e829.jpg

$imagesCAAE15V9.jpg

$imagesCAJBH1PN.jpg

kaşlarımı hiç aldırmıyorum bu haliyle bile inceler :KK43: kalın ve düz kaş istiyorummm

kızlar ben de merve boluğurun kaşlarını çok beğeniyorum. benim kaşlarım kalındır aslında ama o şekli vermeye yeteceğini düşünmüyorum, özellikle uçları çok havada benim kaşlarımın ucu aşağı düşüyor. kaş ektirmeden kaş çıkartmaya mı çalışsam acaba:KK53:
gece gece bakıp bakıp aklıma düşürdüm :KK37:

Son düzenleme:
bu merve boluğur ve pelin karahanın eski hallerine bakarsanız kaş ektirdiğini görürsünüz
ayrıca bence herkese öyle kalın kaş yakışmıyo
mesela ebru şallı

kızlar bişey sorabilirmiyim makyaj yaparken fırçayla kası boyuyolarya kahve rengi bi renk o kaş boyasını nerden bulucaz kaş kalemi değil ama

şu modelin kaşları çok hoş gerçekten bayıldım... $064-fernandatavares.jpg benim kaşlarda kalındı ala ala artık incecik oldu istemiyorum ince kaş çok aptal bir ifade oluşuyor çekici değil hiç ben böyle istiyorum.. nasıl uzarlar çabuk acaba :S

X