iste minik kusumun ultrason resmi

ay maşallahhh, canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

dünyanın en güzel ve en özel günlerini yaşıyorsunuz kıymetini bilin, insan özlüyor valla hamile olduğu günleri

Allah bagislasin canim.Salikla kucagina almayi nasip etsin Yarabbima.s.

Loracım kıs bayıldım ben buna ne iyi düşünmüşsün resmi koymakla:)) Canım benim allah tamamına erdirsin inşallah sağlılı sıhatli doğumun gerçekleşir ve sen bebeşimizin yeni resmini eklersin. Darıs başımıza bacımmmm:))

annem daha fındık kadar ona ultroson resmınde bakamk ne gusel olur sımdık ayy yerım senın dotusunu mıncık mıncık hamur yaparım senııı

loracım çok güzel ya benimkide seninki kadar resmi nasıl koyuyorsun anlatsana bende koyayım kalp atışlarını duydunmu benimde perşembe randevum var dr.umla

oy oy oy annesinin meleği....allahım ne güzel .. loracım ne mutlu sana bitanem.. kendinle gurur duy....

loracım çok güzel ya benimkide seninki kadar resmi nasıl koyuyorsun anlatsana bende koyayım kalp atışlarını duydunmu benimde perşembe randevum var dr.umla

canim bu adrese gir
adrese girdiginde durchsuchen diye bisey cikiyor oradan bilgisayarindaki resmi gir host it yap
ondan sonra girdigin adresin en son kutucuk kismini yeni sayfa acarak araya resim ekle kismina yapistir
bilmem anlatabildimmi cnm anlamadiysan sik sorulan sorular klasorune gir orada ayrintili aciklanmis hayatim

ANAAAAAAAAA KOCAMAN OLMUŞ KISSSSSS.......

HEEHEEE YENİ RESİMLERİNİ BEKLİYOZ ŞEKERİM....SAĞLIKLI GEBELİK GEÇİRMEN DİLEĞİYLE...ÇOK DİKKAT ET KENDİNE...

Ayyy yer onu teyzesiii minicik kıyamam yaa allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :1hug:

çok hoşuma gitti yaaa allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım bende dünden beri resme bakıp duruyorum çok güzel bişi bu ya tarifsiz umarım isteyen herkes yaşar bu güzelliği

maşallah maşallah allah naardan saklasın yirim ben onu ne güzel duygudur kimbilir dimi loracım inşallah kucağınada aldığın günleride görürüz sende minik kelebeğinin resmini koyarsın biz teyzeleride bakar maşallah çekeriz bak üzüldüğüne değmedi kelebeğin sağlıklı ve annesinin karnında güvenle yatıyor kız nazar değmesin aman herkes maşallah dsin bakim:))))

]aayyy Canim Koymasaydin
Ben çok Korkarim Nazar Değer Diye
çünkü çok Yeni.ben Koyamazdim Bu Fotoyu Nazardan Korkarim
Allah Sağlikli Bir şekilde Kucağina Almayi Nasip Etsin(maaşallah)[/b]

a.s.ah canım benimmm Allah sana bağışlasın inşallah kucağına aldığın günleride görürsün Şeniz

Ah Yerim Ben Onu Minik şey MAŞALLAH MAŞALLAH...loracim Doğduğu Zamanki Resimlerinide Isteriz Ona Göre....

canım Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almak nasip etsin daha bu ne o kadar büyüyecekki sen bile şaşıracaksın:))))))))

Benim Annem De Bana MİnikKuşum Der.. 24 yaşındayım tatlicadiarzu

başlığı görünce atladım hemen,Allah analı babalı büyütsün,sağsağlim kucağınıza alın inşallah​

loracımmmmmmmm canımmmmmm rabbim nazarlardan korusun sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin inşallah zaman çok çabuk geçiyor bak göreceksin bi bakmışın büyümüş aylar geçmiş kucağına almışın inş canım her zaman hayırlı haberlerini duyarız bidenemmm :teytey::1hug:

lora canim Allah hep böyle guzel seyler yazmayi mutlulugunu paylasmayi nasip etsin sana insallah canim...masallah teyzesi yesin kiz onu.guzel haberlerini bekliyoruz canim hoscakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…