iste minik kusumun ultrason resmi

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
resmi herkes gordu o yuzden kaldirdim arkadaslar hepinize tesekkurler

Son düzenleme:
kizlar bebisim burda 6+4 günlüktü.simdi buyuduk teyzeleri tam 1 cm büyümüsüz daha sonra yeni halinide eklerim darisi isteyen herkesin basina isallaaaaaaaaaaah

canım ne güzel allah bağışlasın maşallah ne mucize birşeydir bu yaaa şurauya bak minicik bişey bu büyüyüp dünyaya gelecek güzel bir melek hayırlı sağlıklı olsun a.s.

merhaba hayırlı olsun ne kadarlık hamilesin bende hamileyim ama biraz isteksizim

canım maşallah subanallah allahcc kucağındaki resmini görmemizide nasip etsin inşallah kendine iyi bak

hayırlı olsun cnm.
sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
ultraon resmini görünce kendi hamileliğim aklıma geldi ya.özledim o günlerimi:))))

hayırlısı ile doğurursun canım inşallah daha yeniymiş bebişe ii bak benim gibi yapma

Ayyyy annesi maşallah maşallah bebişin büyüyor çok tatlı.sağlıkla kucağına alırsın inşallah
rabbım bızede yaşatır o duyguları inşallah

evet dada 15 aylık bir kızım ve maddi problemlerim var ama yapacak bişey kalmadı eşim çok istiyo onun için doğurmak zorunda kaldım kimsede desteklemiyo beni dolayısıyla korkuyorum

evet dada 15 aylık bir kızım ve maddi problemlerim var ama yapacak bişey kalmadı eşim çok istiyo onun için doğurmak zorunda kaldım kimsede desteklemiyo beni dolayısıyla korkuyorum

oyle deme canim cani veren allah kismetinide verirmis sakin üzülme bebisin riskiyla gelir zaten inan bana 15 ayda azbir sure degil canim bak bana allahin izniyle bunu dogurduktan sonra 6 ay sonra tekrar baslayacaz bebis calismalarina hepsini birden dogurup buyutmek bana gore en iyisi allah bebisine saglik sihhat versin ne olur kotu seyler getirme aklina inan cok uzulurum

masallah çok ii büyümüş canım yani 10 mm olmuş , gelişimi ii yani haftasına göre

evet canim dogru 10 mm yani.doktor 8 haftana girmissin dedi tam gunu gunune uyuyor yani rabbim isallah herzaman boyle saglik verir bebisime ve herkeseeee

öyle tabi ama çevremde herkez yanlış yapmışsın diyo kimse desteklemiyo psikolojim çok bozuldu bende istekli olmayı çok isterim tabi inşallah sende hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın hamilelik çok farklı bir tecrübe tadını çıkar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…