İşte Doğum yapan Ağustos Annelerimizin Listesi

İŞTE SIRASIYLA DOGUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ

1. KEZBANCAY : 14.07.2008 :
EGE :nazar:(Saat : :14.40 = 2.460 kg)
&
SUDENAZ :nazar:(Saat: 14.42 = 1.970 kg)

2. ELVIN : 16.07.2008
ELVİN :nazar:(Saat:13.10) (2.570 Kg)

3. NESLİHAN1983 : 17.07.2008 :
ONUR EFE :nazar:(Saat : 17.00)

4. TREND : 18.07.2008
GÖKHAN KAAN :nazar:(Saat : ....)(3.250 Kg)

5. WROSE : 23.07.2008
MURAT :nazar:(Saat : ....) (3.100 Kg)

6. GAMZEKİ : 23.07.2008 :
BUSE :nazar:(Saat : ....) (2.600 Kg) - (45 cm)

7.DARK ELF :25.07.2008 :
ECE İLKNUR :nazar: (Saat : 10.10) - (2.750 kg) - (47 cm)

8.NİLAL :27.07.2008
(Saat : ....) (... Kg) - (...cm)

9.HELİNASLI :
DEMİR :nazar: (Saat : ....) (... Kg) - ( .... cm)

10.KALACHAKRA :
(Saat : ....) ( Kg) - ( cm)

merhaba Sevgili arkadaşlar ,
sürekli giremiyorum, hepinize çok teşekkür ederim, tebriklerinizi okudum , çok ama çok teşekkür ederim. kızlar ben çok korkuyordum ama inanın korkulacak birşey yok, sezeryanla oldu biliyorsunuz doğumum, ve en çok 4-5 sat zorlanabilirsiniz belki ama sonrasında herşey yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor. inanıni bu duygu ve bebişinin kokusu için bu acının 2 mislini dahi yaşayabilirim, yani arkadaşlar , herşeye değer , hiç korkmayın, doğum hikayemi en yakın zamanda yazacağm.

Helin, kalacakra , nilal den haber alan varmı ? inşallah iyiler , Allah Anneli babalı büyütsün , rabbim yavrularımızı bize bağışlasın

cumartesi kontrole gittim bu cuma tekrar gideceğim haftaya bir güne doğum tarihini belirleyeceğiz o zamana kadar bir ben kalırım doğum yapmayan galiba. üçer beşer gidiyor anneler..ağustos annesi kalmadı oynamıyorum ben..

bende cumartesi gittim canım benim tarih belli oldu ağustosun 8 veya 9unda doğuma gidecem bende diyom hep ağustos annesi kalmadı hepsi teker teker geliyo oğluşum erken gelmek istemezse belli yani i....:1hug:

yeni doğan bebişlerr allah hayırlı etsin analı babalı büyütsün geçmiş olsun gözünüz aydın bebiş anneleri inş iyisinizdirr kendinize iyi bakın allaha emanet olunn darkelf geçmiş olsun acil şifalar bebişin
hayırlı olsunn cnm kendine iyi bakta nohusalık dönemin rahat ve sağlıklı geçsinn allah tüm annelerin bebeklerini sağlıklı kucağını almasını nasip etsinn aminn darısı sıradaki annelerin başınaa biz bekliyoz daha bebişlerimizi demi hamişler

merhaba Sevgili arkadaşlar ,
sürekli giremiyorum, hepinize çok teşekkür ederim, tebriklerinizi okudum , çok ama çok teşekkür ederim. kızlar ben çok korkuyordum ama inanın korkulacak birşey yok, sezeryanla oldu biliyorsunuz doğumum, ve en çok 4-5 sat zorlanabilirsiniz belki ama sonrasında herşey yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor. inanıni bu duygu ve bebişinin kokusu için bu acının 2 mislini dahi yaşayabilirim, yani arkadaşlar , herşeye değer , hiç korkmayın, doğum hikayemi en yakın zamanda yazacağm.

Helin, kalacakra , nilal den haber alan varmı ? inşallah iyiler , Allah Anneli babalı büyütsün , rabbim yavrularımızı bize bağışlasın

aay bende epidural sezeryan olucam canım az da olsa içimi ferahlattınn.a.skalachakra yani havvayla konuştum çok şükür iyiymiş:1hug:.ama zor bi doğum olmuş anladığım kadarıylaa..bebeğinin boynuna kordon dolanmış:teselli:.ben anlamıyorum o kadar ultrasona giriyoruz nasıl göremiyolar böyle bişey yaaCADIARZU.bebeği şu an küvezdeymişş.yarın taburcu olucak sanırım..allahım ikisinede sağlık versinn.bu arada bebişi 2.600 doğmuşş.canım arkadaşım tekrardan tebrikler.a.s....güzel kızınla mutluluklar :nazar:

aay bende epidural sezeryan olucam canım az da olsa içimi ferahlattınn.a.skalachakra yani havvayla konuştum çok şükür iyiymiş:1hug:.ama zor bi doğum olmuş anladığım kadarıylaa..bebeğinin boynuna kordon dolanmış:teselli:.ben anlamıyorum o kadar ultrasona giriyoruz nasıl göremiyolar böyle bişey yaaCADIARZU.bebeği şu an küvezdeymişş.yarın taburcu olucak sanırım..allahım ikisinede sağlık versinn.bu arada bebişi 2.600 doğmuşş.canım arkadaşım tekrardan tebrikler.a.s....güzel kızınla mutluluklar :nazar:

maviş havva normal doğum mu yaptı?bi de epedural sonrası kadınların yüzde yirmisinde çok şiddetli baş ağrısı görüülüyormuş bi doktorunla konuş canım.gerçi olacak diye de bişey yok.umarım sorunsuz atlatırsın.yengem 1 ay önce bu şekilde doğurdu da çok baş ağrısı yaptı onda.

oooo siteye girmeyeli cogu arkadas bebislerini kucaklarina almislar bile maasallah
hepinizi tebrik ediyorum arkadaslar sira bizlere geliyor....
kendinize ve mis kokan bebislerinize iyi bakin hepinizi optuuuum...:KK66:

maviş havva normal doğum mu yaptı?bi de epedural sonrası kadınların yüzde yirmisinde çok şiddetli baş ağrısı görüülüyormuş bi doktorunla konuş canım.gerçi olacak diye de bişey yok.umarım sorunsuz atlatırsın.yengem 1 ay önce bu şekilde doğurdu da çok baş ağrısı yaptı onda.

hayır canım havva normal yaptı .epidural ben kendim için yazdım ... havva epidural değil sanırımm.:sm_confused:

4 gündür girmiyorum ağustos a parmakla sayılı doğum kalmış Allah büütün bebeklere sağlıklı uuzun ömür biz gün saynlarada tabii.benim kontrol pztsi bakalım gün ne verecek dr.umuz hayırlısıyla korku heyecan karıştı birbirine...

bu arada havva bana msg atmış,her ikisi de iyimiş,yarın eve çıkacaklarmış kızlar

Ayyy ne güzel haberler bunlar...Doğum yapan arkadaşlara geçmiş olsun bebekleriyle bir ömür boyu sağlıklı yaşam dilerim...
Doğuma hazırlananlarada az sabır diliyorum az kaldı meleklerinizi kucaklarınıza alacaksınız Allahın izni ile..

kızlar takip edemiyorum, okuyaıyorum, arzunun bebişi ile ilgil bilgi alan varmı ? listeye ekleyelim

dark elf canım bu dogum yapan arzu bizim ecenas mı.anlayamıdım kim oldunu cevap verirsen sevinirim

İŞTE SIRASIYLA DOGUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ

1. KEZBANCAY : 14.07.2008 :
EGE (Saat : :14.40 = 2.460 kg)
&
SUDENAZ (Saat: 14.42 = 1.970 kg)

2. ELVIN : 16.07.2008
ELVİN (Saat:13.10) (2.570 Kg)

3. NESLİHAN1983 : 17.07.2008 :
ONUR EFE (Saat : 17.00)

4. TREND : 18.07.2008
GÖKHAN KAAN (Saat : ....)(3.250 Kg)

5. WROSE : 23.07.2008
MURAT (Saat : ....) (3.100 Kg)

6. GAMZEKİ : 23.07.2008 :
BUSE (Saat : ....) (2.600 Kg) - (45 cm)

7.DARK ELF :25.07.2008 :
ECE İLKNUR (Saat : 10.10) - (2.750 kg) - (47 cm)

8.SHERYY456:26.07.2008
(Saat:KK11:55)-(3.100kg)

9.NİLAL :27.07.2008
(Saat : ....) (... Kg) - (...cm)

10.HELİNASLI :
DEMİR (Saat : ....) (... Kg) - ( .... cm)

11.KALACHAKRA :

12.MEHTAPBAYGUS:29.07.08

13.ECENAS:30.07.2008
ECENAS (Saat:00:38)-(3.190 kg)-(49,5cm)

Son düzenleyen: Moderatör:
bizede sıra gelicekmiiiiiiii ... bend e dogurmak istiyommm:)... kızlar taktik ney banada söleyin arık geslinler şuu afacanlarr.. valla top oynuyolr içimde :))

ins omur boyu saglıklı buyusunler bebısler allah analı babalı buyutsun bende artık dayanamıyorum sezeyana 5 gunum kaldı ama beklıcek sabrım kalmadıııı

X