İşte Doğum yapan Ağustos Annelerimizin Listesi

bir tatile gittim geldimm 6 kişi doğum yapmışş..
canlarım beniiim herkesin bebişleri sağlıklı sıhhatli olsun inşallaaaaahh:)
havvacııım heyecan yok panikk yok, sakin sakin bekle doğumu olur muu:)
sanemimiz vardı panikatak haberi olan var mıı?

tosbaa8 nerelerdesin canım uzun zaman dır yoksun..bi arkadaşımız daha vardı panik atak ?sizler nasılsınız bebişleriniz nasıl

maviişcim iyim canım, yaz geldi evde oturmaz oldum onun için pek yazamıyordum ama, nihanla ve aylinle irtibat halindeydim ve haberlerinizi alıyordum.
birgünn elvin aradı ayliiin ben doğum yaptım diye dedim o zaman sezon açılmış bir bakayım bizim kızlarda neler var neler yok diye:)
sen nasılsınn canım?
hepinizin hayırlı haberlerini bekliyoruuuuumm..
panikatakı sordum bende nerelerde acaba???

Son düzenleme:
havvacım nasılsın cnm bi değişiklik var mı durumunda?meakta bırakma bizi?

aylin'cim aradığın için tşkkr ederim cnm,çok sevindirdin beni.sanem'in kimsede numarası yok biz de merak ediyoruz. inş doğurunca foruma gelir de haber verir

bilgisayarın başından ayrılmaya gelmiyosunuz ben bir tek neslihanla kezbanı biliyordum aaa upuzun liste olmuş ALLAH (cc) hepsini analı,babalı, sağlıklı büyütsün..

kızlarrr hahahaha , Sıradaki Anne kim biliyormusunuz ??????????????????????????
BEEENNN :lepi:kafamçokkarıştı, bugün kontrolüm vardı , 05.08 iken 28.07 olacak dedi doktorum, ama pazartesini beklemiyoruz, Kızçem Yarın sabah inşallah Kollarımda:emir_bebek::emir_bebek:
Hepiniz Hakkınızı Helal edin

BEEENNN :lepi:kafamçokkarıştı, bugün kontrolüm vardı , 05.08 iken 28.07 olacak dedi doktorum, ama pazartesini beklemiyoruz, Kızçem Yarın sabah inşallah Kollarımda:emir_bebek::emir_bebek:

ay canım benim hayırlısı olsun.allah sağ sağlim kızçeni kollarına almayı nasip etsin.allah analı babalı büyütsün.doktor niye tarihi değiştirdi?

:teytey:AAAAAA CANIM ÇOK SEVİNDİMMMMM:teytey: İNŞ SAĞLIKLA KIZÇENİ KUCAGINA ALIRSIN CANIMMMMM RABBİM YARDIMCIN OLSUN ,KOLAY Bİ DOGUM NASİP ETSİNNNN:asigim:

allahim yarabbim masallah
ben daha doguramadim yarin yani cuma gunu dogmasi gerek yani doktora gore
agustos anneleri dogurmaya baslamis masallah
darisi bana insallah
allah yardimcin olsun dark elf sezaryen mi olcaksin canim ,?

ay canım benim hayırlısı olsun.allah sağ sağlim kızçeni kollarına almayı nasip etsin.allah analı babalı büyütsün.doktor niye tarihi değiştirdi?

canım benim, çok sağol, darısı başına canım, 3 günde değişen birşey olmayacak, gelişimimiz tamamlandı, 1 haftada kiloda almamış kızım, 3 gündede almayacak, NSt ye baktı suyumda tamam, ama riske atmak istemedi, bebek dönüşe geçseydi bekleyecekti, ama dönme ihtimalimiz sıfıra indi, kesinlikle makatı kalçaya , tamamen yerleştirmiş benim küçük Hanım, dik dik oturuyor, o nedenle yarın alaak sezeryanla, bende okey dedim , gelsin Kızzçem artıkkk :sm_cool:

:teytey:AAAAAA CANIM ÇOK SEVİNDİMMMMM:teytey: İNŞ SAĞLIKLA KIZÇENİ KUCAGINA ALIRSIN CANIMMMMM RABBİM YARDIMCIN OLSUN ,KOLAY Bİ DOGUM NASİP ETSİNNNN:asigim:

Aminn canımm, sağol, Rabbim hepimize Hayırlı Doğumlar nasip etsin Duaaaaaaaaaaaa edin neolur

Aminn canımm, sağol, Rabbim hepimize Hayırlı Doğumlar nasip etsin Duaaaaaaaaaaaa edin neolur , Sezeryan olacak, bebeğim dönmedi çünkü
ayyy bende isterdim sizlere süpriz doğurdu dedirtmeyi, ama maalesef bizimki biraz fazla planlı geliyorrrrrr

hayırlısı olsun canım sağlıklı bir şekilde gelsinde ne olursa olsun kısmetten ötesine gidilmez ne güzel bebişine kavuşuyorusun güzel haberlerini bekliyoruz:sm_cool:

CANIM HAYIRLISIYLA GIT HAYIRLISIYLA GEL INSALLAH...
KIZCENIN ILK KOKUSUNDAN BENIM YERIMEDE ICINE CEK ANNESI OLURMU.Şeniz. SANA COOK KOLAY BIR DOGUM DILIYORUM BITANEM. HELAL OLSUN NE DEMEK.. :nazar::nazar:

CANIM HAYIRLISIYLA GIT HAYIRLISIYLA GEL INSALLAH...
KIZCENIN ILK KOKUSUNDAN BENIM YERIMEDE ICINE CEK ANNESI OLURMU.Şeniz. SANA COOK KOLAY BIR DOGUM DILIYORUM BITANEM. HELAL OLSUN NE DEMEK.. :nazar::nazar:

canım kurban olurum sana, sağoll, ben zırlamaya başladım bile , korkuyorumm, benim için duaa edin ne olur ne olurrrrrr

elifff canım çok sevindimmm...hadii Allah ayrdımcın olsunn..mis kokulu kızını kucağaına alırsın hayırlısıyla...:1hug:tek tek doğuruyoz kılzarrr:teytey:

canım benim, çok sağol, darısı başına canım, 3 günde değişen birşey olmayacak, gelişimimiz tamamlandı, 1 haftada kiloda almamış kızım, 3 gündede almayacak, NSt ye baktı suyumda tamam, ama riske atmak istemedi, bebek dönüşe geçseydi bekleyecekti, ama dönme ihtimalimiz sıfıra indi, kesinlikle makatı kalçaya , tamamen yerleştirmiş benim küçük Hanım, dik dik oturuyor, o nedenle yarın alaak sezeryanla, bende okey dedim , gelsin Kızzçem artıkkk :sm_cool:

şua an kızçen kollarındadır muhtemelen.allah analı babalı büyütsün.sana da çoook geçmiş olsun.bir kaç gün sonra inşallah duygularını bizle paylaşırsın.

Canım elifidacım mutlulukların en büyüğünü yaşıyorsun,sağlıcakla dön canım,haberlerini bekliyoruzzz,

Canım Allah yardımcın olsun belkide şuan bebişin kollarındadır. Sırayı bozdun ya neyse. HErşeyin hayırlısı arkadaşım. Şimdi ben dahada sabırsızlancam. AMa yeğenimizi göreceğimiz için mutluyuz. Hayırlı haberlerle dönmeni bekliyoruz canım. Allah yar ve yardımcın olsun. Kızçenide al gel inşallah. Öptümm

dakcıım kardeşim ben nete çok giremediğim için kaçırmışım. canım benim şimdi miniğinle özlem gideriyorsundur herhalde.sağlıklı uzun ömürler dilerim güzel kızına. darısı bekleyen arkadaşlarımızın başına.

X