İşte bir pisicik daha

joey

just breathe
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
2.530
3
işte karşınızda minik MOJOJO arkadaşımın kedisi ama elimde büyüdü kerate opuyorumnanaktan şimdi büyüdü, çok güzel birşey oldu ama yeni fotoları yok... göğsünde beyaz kalp lekesi de var minnoşumunnnn.. bakın bakalım oğlumuz görücüye çıksın opuyorumnanaktan

kankisiyle
50119614.png

minyatür ineğim :)
47353640.png

Aman Allahım ne bunlar ne oyy oyyy yirim yirim şeker şeyleri.opuyorumnanaktanŞeniz

ama çok şeker bu!
o küçük kahveli nasıl birşey miniş.
ama yeni fotoğraflarını mutlaka eklemelisin.
benim için mıncıkla mutlaka.

ama çok şeker bu!
o küçük kahveli nasıl birşey miniş.
ama yeni fotoğraflarını mutlaka eklemelisin.
benim için mıncıkla mutlaka.

o küçük kahve rengi olan oyuncak kaydirigubbakcemile3 ama herkes onuda gerçek sanıyor, adamlar güzel yapmış :icecream:

aaaaa bende gerçek sandım. gerçekten çok hoş. bende kedileri çok severim.
bizimde dükkanın önünde baktığımız 2 kardeş var.
biri siyah çok şeker adını zeytin koydum. diğeri tekirli beyazlı. çok korkak bişiy.
ama zeytin birkaç gündür yok ortalıkta biri alıp götürdü galiba! senağlamasenağlamasenağlama

kedi arkadaşımın, büyüdü şimdi böyle minik değil. çok temizdir, ayaklanır ayaklanmaz tuvalete yapmaya başladı. hatta bir gün evden kaçtı. bulamadık, ertesi gün bulduk eve getirdik. dooğtu tuvalete koştu. dışarda yapamamış garibim kaydirigubbakcemile3

aaaaa bende gerçek sandım. gerçekten çok hoş. bende kedileri çok severim.
bizimde dükkanın önünde baktığımız 2 kardeş var.
biri siyah çok şeker adını zeytin koydum. diğeri tekirli beyazlı. çok korkak bişiy.
ama zeytin birkaç gündür yok ortalıkta biri alıp götürdü galiba!

güzel bir kediyse götürmüşlerdir. inşallah iyi birileri almıştır.

Yaaa daha detaylı resimlerini istiyorum ben bu şekerin:) Maşallah :nazar:

kocaman oldu şimdi öyle pofikki opuyorumnanaktan ben baya baya yoğuruyorum onu hamur gibi yakın zamanda gelecek yeni resimleri :))

Bu pofidikkkk çokk tatlııı maşallahhh :))yaa çok tatlı bişeyyy bu bende istiyorum :KK43:

X