Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

benim daha beter kac aydan belli var hic bi sey oldugu yok kafamçokkarıştı

sus ula sen benden once dogurcan ne dion baksana gunun kalmamis benim daha 20 gunum var o gunleri de gecmezsem benneyaptımki

kızlarr yaa hepiniz uyuyup kaldınızz.tembellik etmeyin.kuzuların son halleri lütfenn.ahanda benden geliyo başlangıç.hadi valla giriyom bakıyom hep eski yazılar.canlanın birass.
bu bizim 38+1deki son resmimizz

gamyoncuiremsu

yaa aşkito ben anlamıyom valla kendimi devanası gibi görüyom ama resmi buraya koyunca karnım küçülüyo sankiiCADIARZUnormalde öne doğru çekiyo benim sıpa annesini.fotojenik olacak demekki zarif görünmeye çalışıyo:lepi:bunun bi anlamı yok yeni çıkmış bi deniyim dedimm:roflol::roflol:gamyoncuiremsu

bende size son kez ekleyim resmimii kendim çektim belli oluyodur inşallahh 38+5 günlüğüz bugün

zinedila maşallah canım göbüşünee ama sen daha doğurmazsın kıss göbüşün aşağı düşmemişşşşsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:

maşallah zinelinda canım göbüşe.
rose yaa herkes düştü diyo ben anlamıyom pek.gerçi mide boşaldı sanki.hayırlısı olsun.

saolun kızlarr walla annmler düştü iice diolar midem boşaldı baya bazen topluyo popoyu üste bir bakıyoruz kalkmış bir bakıyoruz inmiş anlayamadım walla bende...:))))

kız kıyamam kızzzz
gel yavrum ben 2 sıkıştırıyım seni sancılanırsın
kııı senin adama söyle bu günlerin taddını cıkarsın
son günler ilişki rahim acarmış dogum rahat olurmuş
bana ablam demişti tabi benim kız kaka yapınca acıl sezeryana aldılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…