Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ecenascım canım pek tatlı maşallah göbüşün allah yavrunu sağlıcakla kucağını almayı nasıp etsın ınşallah

Ya kızlar perşembe günü kontrolüm var, ve perşembe günü benim doğum günüm, artık sizlere ve bebeklerinize bakmaktan kendimi alamıyorum bir an önce tatlı kızım ecenasım kollarımda olsun istiyorum, belki perşembe günü doktorumuz bi süpriz yaparda hadi yarın alıyoruz der sırnaşık şey
Şaka tabi kızım ne zaman gelmek isterse ozaman gelsin ama benim sezeryan olacak yüzde doksan, kızım ters duruyor cünkü herhalde böyle rahat geldi hanımefendiye, keyfine düşkün olacak

daha 36.haftadasın canım.dönme ihtimali var.genede hayırlısı olsun.bu arada pozun çok hoş olmuş.daha karnında böyleyse çıkınca ne tatlı olur kimbilir.

bizimkide ters duruyo hala bizde perşembe doktora gitcez bakalım ne olacak ben sezeryan günü bile aldım ama bellimi olur bizim oğlan bi döner bütün iş değişir...........

buda benım göbüşümün son hali inşallabh en kısa zamanda gelır bısım oğlann................
[/IMG] buda oğluşummm
[/IMG] kıslar üzerıne yıklayınca büyüyo nedense boyutunu büyülttüm ama yınede küçük çıktıı yafssss

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…