Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

Askito srose ciğdem gobbekleriniz cok guzel maasallah askıtoyla srose tam oglan gobüşü nasıl da belli oluyo benimki de aynı oyle yaw top var gibi aynı :) Çiğdemin göbüşü de tam bi hanfendi Allahım yarabbim maasallah hepinize

:roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versiiiiinnn amma güldüm kendime.bende anlamaya çalışıyorum ne yazıyo diyee.ee uyku saatim geldinaniknanik
resimler çıkmamış sadece yazılar şifreli çok komik oldu bian.
bu arada tatlım çok güzel göbiş maşallah içindekinede annesinede

ayy sorma canım bende deminden beri uğraşıyorum bi resim ekliyeyim dedim elime yüzüme bulaştırdım.ama sonunda başardım.çok teşekkür ederim seninde göbüş harika pembişlerde pek yakışmış.günlerimiz yakın bakalım önce kim doğuracak hayırlısıyla.

kızlar hepinizin göbeği harika walla maşallah hepinize allah nzarlardan saklasın hepinizi

genciza maşallah cnm pek tatlı çok estetik göbek....a.s

ya kızlar 2 gündür misafirlerimiz vardı filipinlerden ne alaka diyeceksiniz biraz karışık:uhm::uhm:herneyse içlerinden biri de kadın doğum uzmanıymış kadın çook şaşırdı göbeğime ufak olduğunu söledi...bide burda çocuk sayısının 2-3 olmasına çok şaşırdılar onlarda en az 5 çocuk oluyomuş.jeyyarjeyyarjeyyar..bu dr. dediğimde 6 tane istiyomuş çocuk:roflol::roflol::roflol: biz bi tane yapacağız diye nazlanıp duruyoz...

buda benım bıtaneık arkadasımın gobişi..allahım hayırrlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallahh

bnm bebeımde meshur olsun dedı tmm dedım :roflol: paylasmak ıstedık sevgılerle...

hepiniz hayırlırsıyla kucaklarsnz bebıslerınız ıınsllah

heheheheii etmissiniz kizz .. accuk büyük koysaydiniz daha net meshur olurdu :roflol:
allah nazarlardan saklasin..!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…