Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

selam kızlar ben geldimmmm. size doğurmadan önce son göbüş halimi göstermek istiyorum. bakııııııın bu ben ve oğluşummmmnaniknaniknaniknaniknaniknanik

Son düzenleyen: Moderatör:
Oy Oy Oy Srose Hanim Ve Oğluna Bakkk
Yerim Ben O Yaramaziiii
Canim çok Tatli çikmişsiniz Oğluşunla Allah Sağsalim Kavuştursun Inşallahhhh

buda kızım ve benn.bugünkü halimiss.son kutuya atladığımız gün resmimiz olsun istedim

bitanede yakın koyayım istedim.uzaktan kızım çok küçük duruyooo

kırmızılıııııııııııııııııııııımmm sana yandııııııııı canıııııııııııııımmm
pek yakışmış 37 haftalık göbüşüne kırmızılar maşallah maşallahhhh

Askito,srose,cigdem MASALLAH göbüslerinize coook tatli cikmisiniz sizler ve bebisleriniz.Insallah en yakin zamanda saglikla icindekileride görürüz.................hepiniz bir birinizden güzelsiniz............

srose ve çiğdem sizlere de maşşal göbüleriniz çok güzel ya bana herkes zayıf geliyor aceb ben çok kilo aldım ondanmıdır

canımm olurmu hiç yaa ben 16 kilo aldım şimdiye kadar 76 kiloyum.sanırım boy kaldırıyo.benim popo felen büyümedi ileri doğru gitti karnım ondan öyle duruyo yani.teşekkürler canım.

srose ve çiğdem sizlere de maşşal göbüleriniz çok güzel ya bana herkes zayıf geliyor aceb ben çok kilo aldım ondanmıdır

canım benim sorun etme kilolarını ben 14 kilo aldım ama zaten önceden çok zayıftım şuan 56 kiloyum ama işte 14 kilo almama rağmen abartılı durmuyo aldığım kilo.42 kiloydum hamile kaldığımda.

bende 20 kg aldım eski halime bakınca tuhaf hissediyorum kendimi herkes gözüme çok zayıf geliyor 78kg yu gördüm 77-78 arası gidip geliyorum neyse allah başka dert vermesin bebeklerimizi sağ salim alalım da kucağımıza ben başka şey istemiyorum

hepinizin göbüşleri çok güzel kızlar. allah tez zamanda sağ salim kucağınıza almaya nasip etsin.
süpersiniz arkadaşlar tek kelimeyle. benimde böyle göbüşüm olacakmı ay çok sabırsızlandım şimdi.
hepinizi allah kurtarsın canlarım.

bu arada o kadar denize gittim denizde çekildiğim bi fotomuda koyiiiimde kusur kalmasın şimdiiiiinaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanik

Son düzenleyen: Moderatör:
anammm kıs ne guzel cıkmıssın..
ya deniz istiyorum ben yaaaaaaaaaaaaa

bu arada masalah walla ya kilo milo yok dogurcan cıta gibi kalıcan yine..kıskanıyorum sizi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…