Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

canlarım göbişlerınıze maşallah ben giremıyorum bu aralar pek yazamıyorumm sizlere ama gelınce okuyorum yazdıklarınız....herşyımızı yerleştirdıkkbır oğluşumuz kaldı ..çok merak edıyorumm yavrumu kıslaarr bıran önce gelse bebişerımızde rahatlasak

maşallah göbişine canımmm..ne varmış halında bakıp gayet ıyı görünüonuzz maşallahhhh bu arada laptobunda yakıyor ordan kıskandım bakkk bende çekerrım şımdı heeee

canım göbüşün çok şirin duruyoo allahım saglıcakla bebişini kucagınada almayı nasip etsin inşalah..

son hallerimizzz..

u2Rem

bidisim

Helen20(dogum yapti sanirsam CADIARZU)

Gamze_

Bereno (dogum yapti)

aSkiTo(yani bennnnn)

ne dimek canim görevim bu benim yerimseniben:teytey:

topici acan arkadas ilgilenmiyoda :)))) biz bakioruz :roflol:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

topici acan arkadas ilgilenmiyoda :)))) biz bakioruz :roflol:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

:roflol: :roflol: :roflol: topiği açan arkadaş açtı kaçtı sanki... izne çıktığında hergün ekleyecekti üstelik göbişini CADIARZU bıdışşşşşşşşş hani kısss göbişin... askito bu arada eline sağlık yine... çok iyi oldu böyle... ben de unutmayım da akşam kocişime çektireyim yine...

maşallah kızlar göbüşlerinize.u2rem seninki ne kadar küçük duruyor bide hiç kilo yok şaşırdım

şimdi daha belirgin ama herkes 6-7 aylık gibi duruyor diyor...annemde iç karnım genişmiş ööle diyor jeyyarjeyyarjeyyar....normalde kiloluydum ama hiç göbeğim yoktu ...inşallah doğumdan sonra eski halimize döneriz...

en başta soğuttular beni bu topicten. Yoksa sahip çıkmazmıyım kız. Hem sen bu konuda daha iyisin aşkito. Ben beceremiyorum fotoğraf eklemeyi. Eşime de söylüyorum ama zaten adam işten yorgun geliyor. Bide evde çok yanlız kalamıyoruz. Ya onunkiler ya beninkiler geliyor.Vakit olmuyor gene.

Meralcim orada var ya benimde göbişim.....

aa varmış kıss küçük kalmış resim kaçmış gözümden... koy yine şöyle kocaman kocaman da çekemeyenler çatlasınnnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…